Пролет пукна, вън ухае, ЮЛЧЕ в парка ще играе!

  • 11 694
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 524
сори за оффа ама ками аватара ти ми пълни душата всеки път като срещна постингите ти  Laughing Laughing Laughing Hug
добре завърнали са на почиващите, и аз имам да ви дочитам, съжалявам за това което съм пропуснала, но копаницата беше голяма  Laughing Laughing Laughing

# 256
  • Мнения: 329
Ели ,мила , може ли на лични да ми пуснеш пак инфо за къщичката на морето и да дадеш телефон.Ние мислим да летуваме около 20.06, вие за кога се бяхте решили ????

# 257
  • Мнения: 1 903
Честит имен ден на Герката, Гери и Георги! Желая здраве и много щастливи моменти!
  bouquet

Галена, честит имен ден!Бъди много щастлива с любимите си хора! Голяма съм патица, днес съвсем изключих, сигурно, защото цял ден се опитвам да забравя, какъв ден е, ама пак нямам оправдание Hug  Hug  Hug

Цитат
А Марти доколкото си спомням искаше още едно момче.   Честита годишнина!
Peace Георги съм си поръчала отдавна аз  Simple Smile

Мимко много е пораснал, сладкиш е той, с тая чаровна усмивка не мога да повярвам, че не слуша  Wink

Доротея е многооо красива...и си търпи шнолките, браво



Последна редакция: ср, 06 май 2009, 23:00 от marisasav

# 258
  • USA
  • Мнения: 559
Честит имен ден на всички празнуващи днес! Да ви е живо хубавото име, а вие да сте много здрави!   bouquet
Радвам се, че пак се напълни темата. Чакам впечатления и снимки.
Гери, пиши как сте.

# 259
  • София
  • Мнения: 568
Христос Воскресе, момичета!  Hug
Да почерпя вече на патерица.   Blush И да честитя имения ден на патерица на малката Гери, Гого, Галена и татко Гошо. Да сме живи и здрави всички.   bouquet Hug

УинксGrinning веднага ме забеляза. Добре сме, Слава Богу, но изнемогвам от липса на време, затова не съм писала отдавна. Липсвате ми много, обаче.  Heart Eyes Ще гледам да се поправя и да се включвам по-често. 

Ето няколко снимки от днес:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190473&pid=12071812

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 00:42 от Герката

# 260
  • София
  • Мнения: 254
Благодаря ви за поздравите!

Гери, пак сте били на много хубаво местенце. Ири нещо май е била сърдита? А София е прелестна направо и с тази рокля... Heart Eyes

Чакам с нетърпение следващите дни от тази седмица, да се разхождаме с Кая в парка и да си почина малко от празниците и почивката  Laughing.

# 261
  • Canada
  • Мнения: 231
С малко закъснение честито на всички именици!   bouquet

Ива&СиЕ, снощи сънувах, че си бременна с близнаци  Hug и всички тук много, ама много ти се радвахме! Даже коментирахме как добре се нареждат нещата с възможността момчетата да започнат градина сега, та да могат да свикнат и да им е хубаво да ходят, когато се появят бебоците. Simple Smile А подозирам, че сънят е, защото хем много искам три деца, хем не ми стиска Crazy, та си мислех ако второ и трето се появят заедно... Flutter

Ни в клин, ни в ръкав да кажа, че съм впечатлена от песента на Миро "Някога преди". Мерси на този, който я спомена по-рано тук /не помня кой беше Embarassed/. Тогава нямах време, но сега реших да се вкарам малко в крак с новата музика. Уинкс, сещам се, че ти търсеше някакво онлайн БГ радио, намери ли? Всичко, което пробвам от работа, не тръгва. То може и от офиса да имам ограничение, де.

Герка, страхотни са ти щерките! А ти ни липсваш Hug

# 262
  • USA
  • Мнения: 559
Гери, много са пораснали момичетата. Много са хубави и двете, макар и Ири да е в лошо настроение. Simple Smile

НР, аз слушам радио Хоризонт. Много харесвам Нощен хоризонт, имат много интелигентни предавания и музиката е хубава. Доста бърборят понякога, не знам дали няма да ти пречи в работата, аз лично нямам проблем и ми е приятно. Ето линка: http://www.bnr.bg/horizont/. Един от дните (нощите Simple Smile) имат класация за българска музика, май в четвъртък беше. На мен всички песни ми бяха непознати и наваксвах.

# 263
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
АЛЕЕЕЕЕЕ този сън,хубаво е ама ако може на мъжо още една нула преди запетайката в заплатата.
Ние сме сами закусихме и гледат Чебурашка Laughing

# 264
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро ,
аз вече съм на работа.
Гери , виж от колко време не си писала , чак те забравих Embarassed.Мислих , мислих вчера дали не пропускам някой.Пиши по-често , липсваш ни.Много красиви снимки , как обичам лалета.
След двумесечно прекъсване днес пуснахме Тедо на ясла.Сега ми е свито много , оставихме го да вика след мен "Биле , долу , там".
Много се надявам да не се разболява вече и поне май и юни да походи като хората , защото от зимата насам нищо не правим , пускаме го колкото да се разболее , после го спираме и после го мъчим наново пак колкото да се разболее.

# 265
  • sf
  • Мнения: 10 258
ДУ
Изпратих моите на училище, ама мъжо ми е дал задача да изтържа от ръжда една врата и да я боядисам  Crazy хич не ми се занимава обаче.
Иве, кога ще ги пускаш на ясла?

Кико днес не плака, а обикновено след дълга почивка реве първите дни. Може пък да му е писнало от нас  hahaha

# 266
  • Варна
  • Мнения: 204
Добро утро!
Гери, девойките ти са страшно чаровни.Ири много е пораснала  Heart Eyes
НР, на мен всичките песни на Миро ми харесват  BlushА сега по тв рекламират, че ще прави турне самичък.Малко изпълнители могат да си го позволят.Аз бях писала преди време за www.predavatel.com. Там има доста радиа онлайн, дано да хванете нещо.
Аз си направих нов албум в мултиплай.Уинкс, мерси  Hug
И специално за Ками http://wilma71.multiply.com/photos/album/1/Preslav_Nelya.
Приятен ден на всички  Hug

# 267
  • Мнения: 476
Здравейте и честито на всички именници на патиреци! Много здраве желая на всички!   bouquet
Как прекарахте почивните дни (за тези, за които са били почивни де, щото при нас нямаше разлика в работните дни)?
Гери, много са красиви всички цветя на снимката, включително и лалетата   Wink
Ставам да пооправя, че Вики вършее наоколо. (човек не може 2 реда да напише  ooooh! )

# 268
  • София
  • Мнения: 3 414
BOOTY  на тема татуировки ли си?
Вики ами живот и здраве след една две седмица да направя пентаксимо и почват,не ми се ще ама нямам избор искат да са в компания с деца а аз сама немога с тях в парка

# 269
  • sf
  • Мнения: 10 258
Иве, няма какво да не ти се ще.  Сигурна съм,че там ще им е екстра, а и ти като си си починала от тях, после ще им обръщаш още по-пълноценно внимание. А яслата къде е ?

Общи условия

Активация на акаунт