Адски болки в гърлото...

  • 81 613
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 713
Последният път мене гърлото ме боля както никога досега ..... като някаква подутина, мислех че е ангина, че нещо със сливиците ми. Нищо не помагаше, никакви хапчета, нищо. Буквално, за да успокоя малко болката пиех на малки глътки студена вода! Shocked #Crazy Изобщо не мога да кажа, че ми помагаше, но донякъде ме облекчаваше...  Tired

# 31
  • Мнения: 1 264
И аз съм с болки в гърлото от много време. Ту боли, ту минава. Болката се мести. Като се и поразкашлях ходих на лекар. В общи линии нищо - каза, че ми е зачервено гърлото, но не много, имала съм фарингит. Пих Роксистад (нов АБ или поне за мен нов) 5 дни. Кашлицата вече отшумя, но гърлото продължава да ме наболява. Минах на Биопарокс, вече втори ден. Дано той помогне, защото ми писнааааа.
Болката се успокоява и с ракийка, за дезинфекция.  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 5 289
Да верно тая ракия, мен ме съветваха да правя гаргара с нея ма не посмях, викам на тва червено гърло да сипя и ракия и направо ще изгоря. Crazy

# 33
  • софия
  • Мнения: 386
сребърна вода за гаргара директно,равни части риванол и вода за гаргара,срепсилс интензив за смучене

# 34
  • Мнения: 48 023
Е сега и аз съм с адски болки в гърлото, стрепсилс не помага хич Sad
Като чета- май само антибиотик му е майката  newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
КАРЧЕВА, разбирам те напълно  Rolling Eyes И аз в момента се боря с червено и адски болезнено гърло, да видим дали ще устискам антибиотика  Thinking Пръскам с Тантум Верде, но без кой знае какъв ефект.
Последният път като бях пак така се мъчих 10 дни и пробвах какво ли не, но накрая не издържах и започнах антибиотик - точно след 3 хапчета вече бях добре. Само дето се измъчих и изкарах кофти Новогодишни празници  Rolling Eyes
Бързо излекуване ти желая  Hug

# 36
  • Мнения: 640
Нощем си правя компреси с ракия на гърлото и се увивам с едни ми шалове. Сутринта съм значително по-добре.

# 37
  • Мнения: 275
Явно е нещо вирусно това.  Sick  Аз съм с болно гърло от дни и се лекувам със Стрепсилс и чайове. От вчера я хвана и майка ми. Май ще ходя и аз за АБ, че да ми мине по-бързо, преди да съм заразила малкия...

# 38
  • Мнения: 48 023
След три дни мъки, ползване на всякакви бонбонки, спрейове, нишадър, лимони, мед и какво ли не, стигнах и до ...ракията, еми помогна ми, днес пак ме боли, но поносимо, за разлика от последните три дни, в които болките бяха нетърпими, чак като дишам ме болеше, да не говорим за преглъщане.
Детето го изкара за 2 дни само, а аз вече 4-5 се влача  ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
След три дни мъки, ползване на всякакви бонбонки, спрейове, нишадър, лимони, мед и какво ли не, стигнах и до ...ракията, еми помогна ми, днес пак ме боли, но поносимо, за разлика от последните три дни, в които болките бяха нетърпими, чак като дишам ме болеше, да не говорим за преглъщане.
Детето го изкара за 2 дни само, а аз вече 4-5 се влача  ooooh!

Греяно вино също се пие в такива случаи  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 48 023
Хихи, ще пробвам тогава  Laughing

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А с каква салата Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097

По избор  Grinning
И да не ви хареса да ви боли гърло  Laughing

# 43
  • Мнения: 421
а случвало ли ви се е да ви излизат някви белички като малки топчета от гърлото.ох как го обясних Outta Jointами незнам как да го обясня ама на мен ми се случи ,а една лекарка каза ,че били налепи....

Общи условия

Активация на акаунт