Някой тествал ли е Twister Sweeper?

  • 12 918
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 139
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
А със стийм моп-а мислех да дезинфектирам, че малката скоро ще пролази!
Той как е за килими??? Много ли ги мокри? И чисти ли ги добре,
че килима дето си го взехме за детската е доста "дългокосмест"
и дори прахосмукачката трудно го чисти!!!
А има ли опасност да се подуе ламината от влагата му???
(П.П. Брехх,   Rolling Eyes че питанка съм била Rolling Eyes!!!)
Именно и на мен ми се иска да дезинфектирам с това чудо, излгежда доста добре за къща с бебе, ама знам ли. Ама и двете да ги вземем при положение, че си имам прахосмукачка newsm78

# 31
  • Мнения: 535
Искам да попитам притежателите на това чудо - свива или разглабя ли му се дръжката? Предполагам, че да, но понеже и в рекламата и на сайта никъде няма инфо за това, искам да си питам, защото ако реша да го прибирам някъде с тази дълга дръжка се затрудняват нещата.... newsm78

# 32
  • Мнения: 0
О неее!
Скоро ми се развали sweeper-a и съм болна!
Но е супер, справя се с мъха под леглото, космите малко го задръстват, но се чисти, за килими е малко по- сложно, но аз съм с плочки и паркет Simple Smile
Със стийм мопа нямат нищо общо свекърва ми го купи и го пробвах ама ми наводни къщата #Cussing out
представям си акко съм с килим Sick
 не го бива според мен- и с това късо кабелче......вие решете
А sweeperа се разглабя на по 30 см (кутията му е около 35 см колкото голяма кутия шок.бонбони Laughing)

# 33
  • Мнения: 0
Лошо да ти стане    Shocked                                                      http://www.alibaba.com/showroom/twister_sweeper.html

# 34
  • Мнения: 95
Връшам пак темата, за да споделя нещо - общо взето съм доволна от машинката, за по-леко почистване става. Но преди няколко дена след като заредих повече не тръгна. Обадих се по тел. и ми казаха да го изпратя щели да го оправят. Та искам да попитам - вие имате ли гаранционна карта, защото на мен ми е подарък и не намирам такава, а не искам да казвам, че се е развалил? Изпраща ли ли сте го за поправка, колко ви струваше и т.н.?

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте, има ли някой, които си го е закупил тези дни от всички оферти.
А за тези които са си го купили преди ако може да кажат за батерията ... и за самата му употреба малко инфо ...благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт