Някой тествал ли е Twister Sweeper?

  • 12 924
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, според мен като минаваш всеки ден за 5 минути и после с парцал, до основно чистене въобще не се стига. Grinning

# 16
  • Мнения: 32
аз също го имам,но не съм много доволна особенно за килими не става според мен

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Аз имам такава подочистачка и също съм много доволна. Трябва да ви кажа, че дори моя килим който е изкуствен се почиства по добре от ламината. Четките са меки и наистина следва да се почистват когато има много космалаци или други мъхове, конци и други. Аз го ползвам всеки ден по няколко пъти даже. Препоръчвам го от сърце.

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 36
Привет и от мен. Аз също го имам от 1 седмица и съм много доволна. Даже килим чисти по добре от теракот и ламинат. Хубаво е да се чисти често, но това става много лесно. Ако знаете само колко мъх и косми събира, които с просто око не се виждат.  Утре ще изхвърля тъпата метла.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 387
Привет и от мен. Аз също го имам от 1 седмица и съм много доволна. Даже килим чисти по добре от теракот и ламинат. Хубаво е да се чисти често, но това става много лесно. Ако знаете само колко мъх и косми събира, които с просто око не се виждат.  Утре ще изхвърля тъпата метла.
Споделете, моля, за цена и по коя ТВ вървят рекламите, че не съм ги срещала.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
Ето я рекламата: http://www.youtube.com/watch?v=EswFhtQiyI8

Цената е 69 лв.

Продължавам да го благославям тоя уред всеки ден.

# 21
  • Мнения: 1 187
Поръчах го и аз най-накрая. Crazy Но в деня на поръчката се оказа,че са продали последния и сега ще чакам до месец контейнера. То аз от кога му се каня,какво е някакъв си месец.. Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 3 249
Ееее, Бодливке, аз се бях засилила тия дни да го поръчвам...Ма ще чакам тогава, щом се налага.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 387
Ето я рекламата: http://www.youtube.com/watch?v=EswFhtQiyI8

Цената е 69 лв.

Продължавам да го благославям тоя уред всеки ден.
Благодаря!   bouquet Ще я видя!  bouquet

# 24
Подочистачка има и в Техномаркет за 139лв. Аз също искам да си купя. Да се порових из интернет и го открих в сайта на Техномаркет.
Но още немога да се наканя да отида да си го купя.

# 25
  • Мнения: 1 187
Леле,като си видя предните постове от кога са.. Crazy От май му се кумя,октомври го поръчах но имаше забавяне на контейнера и днес си го взех!

Много съм доволна! bowuu Доста лек е и ми е в пъти по-удобен от прахосмукачката,която освен че ми тежеше трябваше постоянно да превключвам кабела като минавах етажите(в къща сме).Малко по-шумен е,от колкото си представях но ще ми е много по-удобен,и без това имам болки в гърба още от първото раждане и всякаква по-натоварваща домакинска работа ми коства много усилия.Аз съм довола от туистъра момичета! Peace

# 26
  • Мнения: 0
Аз също не очаквах да е толкова шумен < на рекламата няма звук, защо ли? Wink >
Но пък за лек и удобен гласувам с 2 ръце Peace. Събира много бързо и почти всичко- космите на кучето малко го затрудняват Confused но за другите неща е 6 - в пъти по- добре от метла, а с прахосм. няма сравнение изобщо.
Т.е. добавете и мен в списъка с Доволните Party

ThunderandLightning- за Бургас има 2 адреса: Магазин 'More selection'
 ул. "Богориди 16"     и ул. "Цар Петър 5"

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 11:34 от sunshine4eto

# 27
  • Мнения: 68
а да знае някой в София в кои магазини има това чудо?и защо срещнах цената 139 лева,когато по ТВ казват 69?

# 28
  • Мнения: 139
Оп и аз се вписсвам с желаещите да си вземта-много се двоумя между него и Стийм моп-парочистачката. Не знам кое от двете ще е по-добре Thinking
http://www.topshop.bg/steam_mop_ultra-84750-p.html?csu=generalsu … aACFVkI3wodegz_ag

# 29
  • Мнения: 40
Оп и аз се вписсвам с желаещите да си вземта-много се двоумя между него и Стийм моп-парочистачката. Не знам кое от двете ще е по-добре Thinking
http://www.topshop.bg/steam_mop_ultra-84750-p.html?csu=generalsu … aACFVkI3wodegz_ag
И аз за тези две джаджи се чудя. Но не кое от двете, а кое по-напред.
Малката е на 5 1/2 месеца и постоянно сме на ръце ooooh!
Трудно ми е да пускам прахосмукачката през деня с беба в ръце.
А докато се стиковаме с домашните вечер като се приберат от работа....
и то станало толкова късно, че попадам в часовата зона, забраняваща шумни ел.уреди newsm79 smile3512
Този sweeper толкова ли е шумен или мога да го пускам вечер, без да събудя съседските деца или моето????? newsm78
А с дрепа под леглото ще се справи ли или ще се задръсти???
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
А със стийм моп-а мислех да дезинфектирам, че малката скоро ще пролази!
Той как е за килими??? Много ли ги мокри? И чисти ли ги добре,
че килима дето си го взехме за детската е доста "дългокосмест"
и дори прахосмукачката трудно го чисти!!!
А има ли опасност да се подуе ламината от влагата му???
(П.П. Брехх,   Rolling Eyes че питанка съм била Rolling Eyes!!!)

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 13:44 от mamelitka

Общи условия

Активация на акаунт