Какво да правя с гърдите си?

  • 2 359
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Със или без сутиен, аз досега не съм видяла голям бюст да не е увиснал! Confused
Изключваме силиконовите и току що поникналите на девойките.  Wink

# 16
  • Мнения: 2 241
Със или без сутиен, аз досега не съм видяла голям бюст да не е увиснал! Confused
Изключваме силиконовите и току що поникналите на девойките.  Wink

Абсолютно вярно!!

Мразя гравитацията Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 7 640
Със или без сутиен, аз досега не съм видяла голям бюст да не е увиснал! Confused
Изключваме силиконовите и току що поникналите на девойките. Wink
newsm10
ех, ако можеше бюста ни да изглежда все като на 20, и по два сутиена един връз друг щяхме да носим! Мразя сутиени! Като компромис-безшевно бюстие, но пък чак да спя с него-не благодаря

# 18
  • Мнения: 532
Аз пък съм чувала че  е по добре без сутиен защото така мускулите се стягат сами ,а  със сутиена се отпускат .... newsm78 не знам колко  е вярно   33uu
Май всичко си е до структура,ген и кой го зне какво още, има раждали жени с доста запазен бюст

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
така мускулите се стягат сами
Мускулите се стягат, обаче това, което държи гърдите е съединителната тъкан, а тя се отпуска от тежестта, която носи. Кокото и да тренираме мускулите не помага, освен на жени с малки гърди да се поиздуят!  Grinning

# 20
  • Мнения: 7 186
Мускулите могат да се стегнат до известна степен с определени упражнения във фитнеса и има известен ефект, но нищо не е в състояние да повдигне вече отпуснат бюст, освен пластичната хирургия. Според мен е хубаво да се носи сутиен по време на бременност и кърмене, защото бюстът доста наедрява и натежава и съответно дърпа надолу. Confused

# 21
  • Мнения: 10 758
Янче, аз ще ти дам от мойте ако искаш Mr. Green
Но да знаеш, че си е проблем да имаш голям бюст.Трудно можеш да си намериш сутиен, като не говоря за тези"на баба ми".Аз обичам да е с твърда чашка, а повечето с големи номера са с мека. И постоянно ми излизат, а да не говорим ако тръгна да тичам Mr. GreenНе си е работа да знаеш.
 

# 22
  • Мнения: 532
Няма да сме максималисти я, важното е да не висят като прани чорапи Whistling

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Off: Feit , много красива дъщеря имаш!   bouquet

# 24
# 25
  • Мнения: 7 186
Off: Feit , много красива дъщеря имаш!   bouquet

И син! Simple Smile Да са ти живи и здрави!  bouquet

# 26
  • Мнения: 532
Off: Feit , много красива дъщеря имаш!   bouquet

И син! Simple Smile Да са ти живи и здрави!  bouquet

Много ви благодаря Hug

# 27
  • Мнения: 382
Мойто мнение че ще трябва да свикнеш да спиш със сутиен. Аз имах същия проблем - голям бюст... но пък определено мога да кажа че след раждането изглеждаше доста добре и не беше провиснал - не е задължително
Но за съжаление нямам надежда за след вторoто раждане - като гледам как вървят нещата.... определено много се притеснявам  Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 6 559
Преди да забременея носех чашка С. Опитах да спя със сутиен на става, с безшевно не става, лятото беше - жега голяма. След третия месец станаха ДД и така си и останах досега. Формата им не се промени само големината. ( ама съм кърмила само 4 седмици ако това има значение, щото коластрата, така и не стана на кърма)

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз от началото на бременноста спя със сутиени..
От 4 месец използвам на Чико крема за стягане на бюст и за подготвяне за кърмене(та съм мн .доволна).
И обливам гърдите всеки ден със студена вода..
И Пу-пу(да чукам на дърво,за сега са с два номера по-големи и определено изглеждат добре)...

Общи условия

Активация на акаунт