Жената зодия Риби - 3

  • 27 502
  • 436
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
В тая и/или в неговата си тема му е мисълта на жребчето водолейско.
Ти да не четеш мисли? Grinning От де знаеш, че точно т'ва имах предвид?  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 155
Охооооооооооо, нова тема  Party
Аз за какво писах в старата, не знам?
Как сте?  Hug

# 32
  • Мнения: 673
   И аз ей на сега видях ,че нов аквапарк сте направили и си викам :" Ония скумрии са фанали на нЕкъде..." Grinning
  За Козирог/Риби да се изкажа - струва ми се ,че Козирозите са въз черногледи, и предвид мечтателната натура на Рибите им навява повечко песимизъм и негативизъм. Мисля ,че им действат малко подтискащо, иначе се разбират добре.

# 33
  • Мнения: 15 619
Ама, radivdani, хич не съм съгласна с теб!  Naughty Mr. Green
Рибешкото влияние върху Козирога е благотворно и указващо правилната посока. bowuu
На мен Козирогчо у дома ми действа стимулиращо. Па аз на него двойно повече. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 673
  Дано да е така! Peace Дай Боже! Аз понеже имах един бивш Козирог и....еми не издържахме дълго. Сигурно е бил по-черноглед от допустимото. Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 15 619
  Дано да е така! Peace Дай Боже! Аз понеже имах един бивш Козирог и....еми не издържахме дълго. Сигурно е бил по-черноглед от допустимото. Rolling Eyes
Трима има у дома. Двамата са мои. Mr. Green Третият не е.  Naughty Какво да ти кажа!? Всичко е до характер, възпитание и прочие значителни подробности. Mr. Green Един с един не си мязат. Crazy

# 36
  • Мнения: 155
Тъй е, тъй е! Ако има любов и компромиси и от двете страни, всичко върви  Wink

# 37
  • Мнения: 5
Мен пък като ми кажат Козирог и все за Мел Гибсън се сещам и все си викам еееееххххх  Blush, и мен едно такова черногледство да ме споходи, колко ще се чувствам облагородена само  Laughing

# 38
  • Мнения: 673
 Ееее... де късмет де?! Wink

# 39
  • Мнения: 370
здравейте рибки и нерибки. Hug
днес имам много голям повод да ви почерпя виртуално.моята дъщеря става на 7години и съответно за мен и за нея е много важен ден.на този ден аз станах майка,най-прекрасното нещо на света ,а тя на този ден пое първия си въздух в дробовете си  Hug и стана поченет гражданин на този свят.кръстих я НИЯ  и се надявам орисниците да са я орисали с красива съдба и да е родена под щастлива звезда.
та наздраве и си вземете по един бонбон за рождения ден на НИЯ.



целувам ви.и понеже си ви обичам тук ,нямаше начен да неви почерпя или да ви кажа за празника ни.  love001 newsm24

# 40
  • Мнения: 15 619
Да ти е жива и здрав, Ния!   Heart Eyes Желая й късмет във всяко начинание и много, много любов! Hug
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Дай линк към първата картинка, че е много голяма. Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 673
   Честито! Здраве, щастие и късмет! newsm67 Gift

# 42
  • Мнения: 2 590
Честито.! Да ти е жива и здрава и много щастлива. Само да ви радва.  bouquet  party023 newsm59

# 43
  • Мнения: 370
благодаря ви момичета. Hugда ви се връща.  bouquet

# 44
  • Мнения: 10
Честито на и двете ви от мен. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт