за парфюми online...

  • 35 598
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
купувала съм от гет.бг и parfum-bg.com .100% оригинални са били и тестерите и тези в кутия.Сигурно съм имала късмет..незнам..,но особено от втория сайт съм страшно доволна!!!

# 46
  • Мнения: 170
Убедена съм,че е коментирано в някоя тема но съм го пропуснала.Затова искам да ви питам вас,момичета как разбирате дали даден парфюм е оригинален или менте,ако не сте познавач като мен и нямате под ръка оригиналния парфюм за да сравните? newsm78

# 47
# 48
  • Мнения: 170
Pelagia   bouquet
Много полезна информация получих,но и си дадох сметка че при толкова много и перфектни ментета,аз лично мога да разчитам само на късмет. И съмненията ми са не само за парфюмите в бг сайтове,каква е гаранцията че добре изпипани фалшификати не се разпространяват и в парфюмериите  newsm78

# 49
  • Мнения: X
Pelagia   bouquet
Много полезна информация получих,но и си дадох сметка че при толкова много и перфектни ментета,аз лично мога да разчитам само на късмет. И съмненията ми са не само за парфюмите в бг сайтове,каква е гаранцията че добре изпипани фалшификати не се разпространяват и в парфюмериите  newsm78

Ето в този сайт, напиши баркода от кутията на парфюма, и ако е оригинален трябва да излезне името му и снимка.  Peace
http://en.barcodepedia.com/

# 50
  • Мнения: 572
поръчвала съм досега само от www.megashop.bg
доволна съм, определено!

# 51
nadeto18, кой тоя сайт? Simple Smile) доста апетитно звучи

Това е сайта, от който поръчах 2-та парфюмаА другият е : www.parfum-bg.com


Здравейте и аз си пръчвам парфюмчета от parfum-bg.com вече една година и съм много доволна.В началото бях много скептично настроена  newsm78 но една приятелка ми го препоръча!Парфюмите са 100 % оригинални  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 72
Някой поръчвал ли е от parfiumsbutik.com? Аз си взех един парфюм. И естествено е адското менте. На аромат докарва, ама се вийда от километри че е менте. Яд ме е, че ме убеждаваха колко оригинални са парфюмите.

# 53
Някой поръчвал ли е от parfiumsbutik.com? Аз си взех един парфюм. И естествено е адското менте. На аромат докарва, ама се вийда от километри че е менте. Яд ме е, че ме убеждаваха колко оригинални са парфюмите.

Здравей ,сто процента са ментета в parfumsbutik парфюмите,виж им цените всички от 30 до 45 лв #Crazy

# 54
  • Мнения: 121
Няколко пъти поръчвах от  Get.bg и смятам вече, че са ментета.Отмирисват се много бързо. #Crazy

# 55
  • Мнения: 72
Някой поръчвал ли е от parfiumsbutik.com? Аз си взех един парфюм. И естествено е адското менте. На аромат докарва, ама се вийда от километри че е менте. Яд ме е, че ме убеждаваха колко оригинални са парфюмите.

Здравей ,сто процента са ментета в parfumsbutik парфюмите,виж им цените всички от 30 до 45 лв #Crazy

В това се убедих, за съжаление. Просто исках да споделя неволята си.

Една приятелка работеше преди в Бюти Зона,но в офиса, не в магазин. Там със сигурност парфюмите им са оригинални. Пазарувах, защото моята приятелка ми ги даваше на доставна цена. Цените са в 3 или 4 пъти по-ниски отколкото в магазините. Мисълта ми е, че е нормално да ги продават и някъде на доста по-ниски цени. Цената в никакъв случай не е показател за това дали един парфюм е менте или е оригинален.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 101
досега няколко години ползвам www.megashop.bg- доволна съм Simple Smile
И аз от там поръчвам. Не знам дали са оригинални, но наистина са много трайни и миришат като истинските.

тестерите им са много по-трайни от парфюмите

# 57
  • Мнения: 1 685
 PeaceМомичета,ще ви препоръчам още един на 100% сигурен сайт.Ровейки се днес из нета бях приятно изненадана да попадна на него.Гледам че е "пресен,пресен" като оформление,но в качеството на парфюмите съм се убедила от години назад,защото когато съм рискувала да купя парфюм  от БГ винаги е бил от техни магазини.
В Пловдив се намира склада им и имат2-3 магазина,вносители и дистрибутори са на доста качествена козметика,не само парфюми.Добре са се сетили да пуснат и онлайн продажби. Flutter
Приключвам,че си стана като реклама поста,но пък се радвам,че мога да ви препоръчам нещо с  наистина гарантирани качество и произход и най-вече проверено Hug

http://venera-perfumes.com/index.php

# 58
  • Мнения: 802

В Пловдив се намира склада им и имат2-3 магазина,вносители и дистрибутори са на доста качествена козметика,не само парфюми.
http://venera-perfumes.com/index.php

Къде точно се намира в Пловдив ?!

# 59
  • Мнения: 572
Разгледах пловдивския сайт, но ми се струва, че имат малко парфюми.

Общи условия

Активация на акаунт