1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 63

  • 21 739
  • 451
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 0

как сьн да ме хване с това момче....еми готин е...

# 406
  • Мнения: 7
    Ади  джанъм, беним   юруш  на  анкетата !!!  Да  спасим  нашия  Онур!!!     newsm17 newsm10

     http://www.ucankus.com/  
 


Вкарах 3 гласа от 3-те “компа.” у нас. Със задоволство установявам, че от 16 място сутринта, вече сме на 11.  bowuu Дайте да се напънем и да влезем в “десетката”! Laughing

# 407
  • Варна
  • Мнения: 1 078
  

Цитат на: anna3com в Събота, 25 Април 2009, 19:37
Относно пребиваването в Кувейт:
Утре по програмата RAIYCOM  CHABAB в Кувейт ще се предава пристигането на четиримата на летището и пресконференцията от 9:30 до 11:30 вечерта.
Понеделник ще има теглене/томбола и 2 души ще спечелят вечеря с четиримата артисти.

   А  ние  ще  можем  ли по  някакъв  начин  да  го  гледаме????   Laughing

# 408
  • Варна
  • Мнения: 1 078
    Ади  джанъм, беним   юруш  на  анкетата !!!  Да  спасим  нашия  Онур!!!     newsm17 newsm10

     http://www.ucankus.com/  
 


Вкарах 3 гласа от 3-те “компа.” у нас. Със задоволство установявам, че от 16 място сутринта, вече сме на 11.  bowuu Дайте да се напънем и да влезем в “десетката”! Laughing

   Ама  аз  днес  цял  ден  гласувам,  през  половин  час!!!  Даже  по  едно  време  и  по-често, но
  от  различни  компютри!!!
   

   Като  мина,  замина  покрай  компа,  удрям  по  един  глас!!!  Като  има  интервал  от  време,  го  приема!!!    newsm10

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 19:59 от Planet

# 409
  • Мнения: 0

да ви кажа сега като гледам снимките еда не е толкова грозна..може би отрицателната и роля ме отбльсква от нея

# 410
  • Мнения: 19
Току що изгледах 87еп.и бб- страшно мъчно ми стана за Каан. newsm45.Детето толково много обича Онур...При такива житейски ситуаций децата -тези невини душици са най-засегнати...А за погледа на Шех ...Това е поглед на една много влюбена жена...

# 411
  • Мнения: 0
Анна мила няма ли и ти да се включиш с някоя снимка че точно след 81 ....

# 412
  • Мнения: 683

как сьн да ме хване с това момче....еми готин е...
Разни хора, разни идеали Joy Joy
Съгласна съм с теб...и мен сън не ме хваща...вярно е готин

# 413
  • Мнения: 0
голям съм неблагодарник. отдавна гледам клиповете на симона на турския форум, но моля този който има връзка с нея да и благодари заради мен. страхотна е. тя си, мисля е фен на филма от румъния.  прекрасна е. поздрави и благодаря. моята майка е родена в днешните земи на ръмъния и само веднъж съм била там, но имам братовчедки, които не познавам и не съм  ги виждала от 1963-64 година. дори не си спомням как се казват. бях на окоро 7 години,когато ги видях и само толкова.

# 414
  • Мнения: 19
Относно пребиваването в Кувейт:

tomorrow will be a program called RAIYCOM  CHABAB [see 6 pm ] hour Kuwait to cover the arrival of the heros(Halit,Berg ,Tardu and Ceyda) from the airport and after the press conference,from 9:30 pm to 11:30 pm.(night)
Monday will be a raffle ( Tombol ). two people who winn by the chance will have the  dinner with the 4 heros.
Утре по програмата RAIYCOM  CHABAB в Кувейт ще се предава пристигането на четиримата на летището и пресконференцията от 9:30 до 11:30 вечерта.
Понеделник ще има теглене/томбола и 2 души ще спечелят вечеря с четиримата артисти.
Има ли вариант ние някак си да го гледаме някъде?

# 415
  • Мнения: 23 416
голям съм неблагодарник. отдавна гледам клиповете на симона на турския форум, но моля този който има връзка с нея да и благодари заради мен. страхотна е. тя си, мисля е фен на филма от румъния.  прекрасна е. поздрави и благодаря. моята майка е родена в днешните земи на ръмъния и само веднъж съм била там, но имам братовчедки, които не познавам и не съм  ги виждала от 1963-64 година. дори не си спомням как се казват. бях на окоро 7 години,когато ги видях и само толкова.

Няма по-голям фен на филма и на Халит в частност от Симона. Невероятна е! И аз и благодаря за всичко, което неуморно и с много любов помества в английския форум.  Heart Eyes

# 416
  • Мнения: 0

как сьн да ме хване с това момче....еми готин е...
Разни хора, разни идеали Joy Joy
Съгласна съм с теб...и мен сън не ме хваща...вярно е готин
Peace  Hug Heart Eyes

# 417
  • Мнения: 23 416
Относно пребиваването в Кувейт:

tomorrow will be a program called RAIYCOM  CHABAB [see 6 pm ] hour Kuwait to cover the arrival of the heros(Halit,Berg ,Tardu and Ceyda) from the airport and after the press conference,from 9:30 pm to 11:30 pm.(night)
Monday will be a raffle ( Tombol ). two people who winn by the chance will have the  dinner with the 4 heros.
Утре по програмата RAIYCOM  CHABAB в Кувейт ще се предава пристигането на четиримата на летището и пресконференцията от 9:30 до 11:30 вечерта.
Понеделник ще има теглене/томбола и 2 души ще спечелят вечеря с четиримата артисти.
Има ли вариант ние някак си да го гледаме някъде?

Кувейтският канал има сайт, но там всичко е написано с арабските йероглифи и не може да се разбере дали има онлайн излъчване. Арабските фенове сигурно ще качат нещо в нета .

# 418
  • Мнения: 20 795

как сьн да ме хване с това момче....еми готин е...
Разни хора, разни идеали Joy Joy
Съгласна съм с теб...и мен сън не ме хваща...вярно е готин
Peace  Hug Heart Eyes

Ама верно много е готин!

# 419
  • Варна
  • Мнения: 1 078

как сьн да ме хване с това момче....еми готин е...
Разни хора, разни идеали Joy Joy
Съгласна съм с теб...и мен сън не ме хваща...вярно е готин

   И  аз  съм  съгласна!!!  Много  е  готин!!! И вярно  сън  не  ме  хваща  заради  него!!!

   А  още  по-малко  със  него!!!
    love001
    

Общи условия

Активация на акаунт