1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 63

  • 21 737
  • 451
  •   1
Отговори
# 420
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


Звезди имах предвид на всички дублирани на български серии да ги качиш в сайт или блог.
След дублажа, надали на някой ще му се гледат със субтитри.

Аз съм много доволна от това, което направи с "Чучулигата".
Просто перфектно.

Направи си блог и там го ошари хубаво със снимки и започни за качваш всичко.
Само първи епизод трябва да е със субтитри.

Качеството на твоите серии е супер.

Тъкмо може да се справиш до 18.05...макар, че не е много време, за 66 серии...не са малко.

Звезди какво си направила с Чучулигата и къде?


Изтегли я и я сложи с профила ми във вибокса. Слепи отделните части и ги укропни.

# 421
  • Мнения: 683
Герка, ще и предам още сега но тя влиза в нащият форум. Дала съм и линка и тя ме кара да и превеждам статиите от нашата преса ама то какво ли толкоз са казали дето те в Румъния не го знаят.
Тя не може да намери линк за канала в Кувейт за директно гледане. По точно е намерила но срещу заплащане. Иначе каза че Халима Боланд на която нашите хора ще дават интервю е бич(кучка) така че ще е интересно. Казват че в това интервю ще се разкрият тайни които ще се споделят за първи път по телевизията

# 422
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, бях на работа и едва успях да ви наваксам. Много ми е приятно да ви чета - толкова сте умнички.
Може ли някой да ми отговори на следния въпрос - има ли някаква вероятност филма да се издаде професионално на DVD.
До такава степен ме повреди този сериал, че не знам дали ще мога да гледам нещо друго след него. Освен това напълно си занемарих задълженията. Дано се оправят нещата след края на филма. Ама май болестта доби хроничен характер.
Имам предложение - щом се оправи трайно времето да си организираме пикник на някое красиво място. И в анонимността има нещо симпатично, но много ми се ще да ви познавам. Приятна вечер на всички.

# 423
  • Мнения: 959

да ви кажа сега като гледам снимките еда не е толкова грозна..може би отрицателната и роля ме отбльсква от нея

Валка, аз лично не я намирам за изключително неприятна. Тя има студено излъчване, но на моменти даже ми харесва.  Rolling Eyes

# 424
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, бях на работа и едва успях да ви наваксам. Много ми е приятно да ви чета - ...[/color]
До такава степен ме повреди този сериал, че не знам дали ще мога да гледам нещо друго след него. Освен това напълно си занемарих задълженията. Дано се оправят нещата след края на филма. Ама май болестта доби хроничен характер.
Имам предложение - щом се оправи трайно времето да си организираме пикник на някое красиво място. И в анонимността има нещо симпатично, но много ми се ще да ви познавам. Приятна вечер на всички.

Ний щот смИ ЕнтелЕгентни. Нищо че сме отвеяни, завеяни, щури, луди фенки.
За пикника - съгласна. Само да съм свободна.

# 425
  • на морето
  • Мнения: 103
Корделиа, не е въпрос кой е второстепен и кой главен. Въпрос е на лично предпочитание. И аз като кастанеа дават ли Онур и шехи очите ми се оголемяват, ушите ми порасват а когато дават останалите го гледам просто без да внимавам кой знае колко. Ами просто не ме вълнуват така....

    Ади  момичета,  присъединява  се  още  една  пристрастна  към двойката  Шех-Онур!!!

    Даже, като  се връщам  назад  и  гледам  отново  старите  епизоди, прескачам  другите  и гледам  само  мойта  двойка!!!
    love001 smile3503

Здравейте , компанията !
И аз , и аз ! Така правя ,де ! Плакна си очите с нашите сладури , хеле Единия !  Дето казва Анчето , очите  - палачинки ....
Опааааа - май току -що в Бургас имаше леко земетресение ....
 Напълно сериозно го казвам - люля се ....

# 426
  • Мнения: 959
Корделиа, не е въпрос кой е второстепен и кой главен. Въпрос е на лично предпочитание. И аз като кастанеа дават ли Онур и шехи очите ми се оголемяват, ушите ми порасват а когато дават останалите го гледам просто без да внимавам кой знае колко. Ами просто не ме вълнуват така....

    Ади  момичета,  присъединява  се  още  една  пристрастна  към двойката  Шех-Онур!!!

    Даже, като  се връщам  назад  и  гледам  отново  старите  епизоди, прескачам  другите  и гледам  само  мойта  двойка!!!
    love001 smile3503

Здравейте , компанията !
И аз , и аз ! Така правя ,де ! Плакна си очите с нашите сладури , хеле Единия !  Дето казва Анчето , очите  - палачинки ....
Опааааа - май току -що в Бургас имаше леко земетресение ....
 Напълно сериозно го казвам - люля се ....


Това да не е от страсти по Онура? Wink
Споко мила, само не се шашкай ....  Hug

# 427
  • Мнения: 0
И аз съм за за пикника  Hugсамо да се разберем предварително,за да се освободим от работа Peace,ааа ако идим всички на пикник кой ще пази форума Joy Joy

# 428
  • Мнения: 9 798
Пак гледах старите еп - 6,7,8. Тук ясно видях за пореден път колко различни са в любовта си към Шех и Онур и Керем. Керем я харесва както всяка нова и различна жена, особено като си беше поканил на яхтата красиви момичета и Онур му отказа. А Онур, той милия едва сега осъзнава какво е да влюбен, да обичаш, да си пленен от желанието да притежаваш тази жена........, как я докосваше с поглед в киното и милваше малката ръчичка на Каан.
А и Фердевс му каза, че щом обичаш една жена я приемаш с всичко и с детето и дори..........Това е истинска любов за мен и си заслужава да се изживее и от двамата.


Мислите ли ми четеш... newsm78  bouquet

# 429
  • Мнения: 0
asha и тук се усети  Peace

Това да не е от страсти по Онура? Wink

де тоз късмет да беше от това

# 430
  • Варна
  • Мнения: 1 078

    Asha   Добре  ли  си?    Weary

# 431
  • Мнения: 9 798
И в СИЛИСТРА НИ ЗАЛЮЛЯЯЯЯЯЯЯ

# 432
  • Мнения: 7 914
Звезди имах предвид на всички дублирани на български серии да ги качиш в сайт или блог.
След дублажа, надали на някой ще му се гледат със субтитри.

Аз съм много доволна от това, което направи с "Чучулигата".
Просто перфектно.


Направи си блог и там го ошари хубаво със снимки и започни за качваш всичко.
Само първи епизод трябва да е със субтитри.

Качеството на твоите серии е супер.

Тъкмо може да се справиш до 18.05...макар, че не е много време, за 66 серии...не са малко.

их, как ме засрамваш Blush -  аз нали ти казах, че го правя ей така -  няма нужда от благодарности  Blush

Мишел
, в действителност няма как да стане цялата работа, понеже аз  до 40 и някой си епизод, не записвах сериала....а и на тези , които съм качила във вибокс не съм запазила оригиналите Blush

а и ако го дават в 16-17 часа по нова тв -  само ще записвам и ще се гледа дори и от после, понеже по това време имам ангажимент с дечко и няма как да го гледам Rolling Eyes

а за дублажа
специално на мен много повече ми харесва да слушам интонациите на артистити и да си чета субтитрите... Heart Eyes




# 433
  • Мнения: 683
Ето снимка на Марина Хотел където ще бъдат нашите любимци.


Надявам се всички да са живи и здрави...

# 434
  • Мнения: 20 795

Явно там край морето много въздишате по Онур, та чак земяъа се тресе.

Общи условия

Активация на акаунт