1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 63

  • 21 738
  • 451
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 7 914
И аз съм за за пикника  Hugсамо да се разберем предварително,за да се освободим от работа Peace,ааа ако идим всички на пикник кой ще пази форума Joy Joy
аз!!!!! Mr. Green



момичета , сериозно ли има земетресение? в североизточна Бг ли?
Confused

# 436
  • Мнения: 31
Герка, ще и предам още сега но тя влиза в нащият форум. Дала съм и линка и тя ме кара да и превеждам статиите от нашата преса ама то какво ли толкоз са казали дето те в Румъния не го знаят.
Тя не може да намери линк за канала в Кувейт за директно гледане. По точно е намерила но срещу заплащане. Иначе каза че Халима Боланд на която нашите хора ще дават интервю е бич(кучка) така че ще е интересно. Казват че в това интервю ще се разкрият тайни които ще се споделят за първи път по телевизията

а, нЕма стра6но, той Онур с такива лесно се оправя, предполагам и Халит no problems   tooth

# 437
  • Мнения: 1
Корделиа, не е въпрос кой е второстепен и кой главен. Въпрос е на лично предпочитание. И аз като кастанеа дават ли Онур и шехи очите ми се оголемяват, ушите ми порасват а когато дават останалите го гледам просто без да внимавам кой знае колко. Ами просто не ме вълнуват така....

    Ади  момичета,  присъединява  се  още  една  пристрастна  към двойката  Шех-Онур!!!

    Даже, като  се връщам  назад  и  гледам  отново  старите  епизоди, прескачам  другите  и гледам  само  мойта  двойка!!!
    love001 smile3503

Здравейте , компанията !
И аз , и аз ! Така правя ,де ! Плакна си очите с нашите сладури , хеле Единия !  Дето казва Анчето , очите  - палачинки ....
Опааааа - май току -що в Бургас имаше леко земетресение ....
 Напълно сериозно го казвам - люля се ....
Аз помислих , че сина ми се шегува като каза , че полюлея се клати толкова се бях вглъбила да ви чета

# 438
  • Варна
  • Мнения: 1 078

    Ти  на  кой  етаж  си?   Rolling Eyes

# 439
# 440
  • Мнения: 0
 Ти  на  кой  етаж  си?  Rolling Eyes

на 5-ти

Явно там край морето много въздишате по Онур, та чак земяъа се тресе.
smile3521

 Joy Joy Joy Joy


момичета , сериозно ли има земетресение? в североизточна Бг ли?
Confused
пуснах новини, прерових каналите все още нищо
беше много слабо
оп ето
20.19 мин тази вечер в североизточна БГ - в момента данните се обработват не могат да кажат нищо повече за епицентъра и силата - инфо от гражд защита

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 20:41 от castanea

# 441
  • Мнения: 10 832
МОМИЧЕТА ВИЕ СЕРИОЗНО ЛИ ГОВОРИТЕ ИЛИ ОНУР ВИ ЛЮШКА?

# 442
  • Мнения: 19
Аша мила от вируса който вече пет месеца ни тресе как усети земетръса?

# 443
# 444
  • на морето
  • Мнения: 103

как сьн да ме хване с това момче....еми готин е...
Разни хора, разни идеали Joy Joy
Съгласна съм с теб...и мен сън не ме хваща...вярно е готин

Цвети , не душко , наистина беше ! На 5 -ти етаж съм в момента и си се разтресе слабо ...
Инък Анчето отнов о е в 10 -ката  !   bouquet Готин е ! Сън те не хваща!

# 445
  • Мнения: 0
Ето го превода на трейлъра за 88 епизод. Превод от английски:

Неочаквана реакция на  Шехерезада към Онур

Шех и Енгин са шокирани, когато виждат Онур и Каан в офиса. На Шех й е трудно , защото Каан не може да забрави Онур и непрекъснато повтаря, че му липсва. Енгин е обезпокоен след срещата с Онур. Бейза, бившата съпруга на Енгин, изобщо не харесва Шех. Онур разбира, че Шех не иска да е повече с него и споделя чувствата си с Бенну. Еда е притисната, защото снимката й е поместена във вестниците. Фюсюн е щастлива, че колата се е намерила, но Али Кемал и Гани са в голяма беда. Бену решава да се разведе с Керем, а Керем се опитва да изгладят отношенията си. Еда предприема опасна стъпка.Как Шех ще реагира на появата на Онур? Какво предупреждение ще отправи Бейза към Шех относно Енгин? Как Али Кемал и Гани ще решат проблема с натрупани дългове? Защо Еда ще се обади на Шех?
[/color][/color]
ББ Според този трейлър Онур ще се оплячи на Бенну,но според мен няма да се откаже от Шех,а ще продължи да прави опити да си я върне,предполагам че такъв ще е и съвета на Бенну каъм Онур Rolling EyesБенну наистина е подала молба за развод,дано след това,да стани както Кастанеа писа и както във втори сезон стана Керем да се усети колко скъпа му е тя и да се съвземи и да успее да съсредоточи проблемите си в/у собствения си живот и да успее да си я върни,защото тя въпреки молбата за развод много го обича и предполагам че ще започнат на чисто и по щастливи и сплотени от всякога след толкова преживелици PraynigЗа Еда ми е интересно след като е в безизходица какво цели със тел.обаждане към Шех и защо и разкри какво направи newsm78А според мен реакцията на Шех към Онур е съвсем предвидима и тя ще го отблъсни без обяснения и без да го изслуша Whistling

# 446
  • Добрич
  • Мнения: 8
И аз съм за за пикника  Hugсамо да се разберем предварително,за да се освободим от работа Peace,ааа ако идим всички на пикник кой ще пази форума Joy Joy
аз!!!!! Mr. Green



момичета , сериозно ли има земетресение? в североизточна Бг ли?
Confused

Да имаше земетръс и беше доста силен 5.5 по Рихтер

# 447
  • Мнения: 0
преместих си мнението в новата тема

# 448
  • Мнения: 51
здравейте  отново!може ли някои да ми каже от 81 серия нататък има ли някъде  преведени и къде да ми даде линк?благодаря предварително!  bouquet

# 449
  • Мнения: 51
иначе аз намерих преведени до 87 но нещо на компа  ми тръгва и запецва .от лаптопа гледах нормално но, сина ми си го взе и не мии го дава:))))ето:http://1001noshti.com/node/149

Общи условия

Активация на акаунт