каква кола бихте искали, ако е подарък

  • 10 290
  • 244
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

   BMW X6 или Toyota SEQUOIA

# 16
  • София
  • Мнения: 2 430
Лелее, а на мен ми отне цяла година, докато осъзная, че ще е Тундра  Hug

Вие тука ме отстреляхте за има-няма един час.

Пък и изчислих, че имам реален шанс да си возя настоящата кола отзад в пикапа  hahaha

Или пък тази конфигурация ....



То всъщност и мен въпросът - "ама как да избера само една" ме спираше до сега... ама на.

Ако имах право на втора сигурно щеше да е някоя от Алфите, май новия Спайдър8C Competizione


# 17
  • Мнения: 4 785
 Лелее  Crazy мойта тема. Не ги класирам според желание, защото не мога да реша още  Laughing










Абе нещо с тази визия и със сигурност бързо  Crazy Обожавам и джипове, но тъй като не са ми в спортната визия, която ме е завладяла ги оставям настрана. Но ако е кола - голяма да е. Ненавиждам сапунерките, се ми е едно колко лесно се паркират - аз и другите ги паркирам не е проблем  Mr. Green


# 18
  • Мнения: 2 388
Тази е мечтаната ми кола.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Винаги съм искала бугати, каквото и да е бугати, харесват ми, това е.

# 20
  • Мнения: 7 474
Toyota Urban Cruiser

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 3 408
Едно Ферари с цвят червен.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 294


не можах да копна снимката, та можете да ми видите скромното желание тукц Mr. Green:
http://www.netcarshow.com/aston_martin/2008-dbs_infa_red/800x600/wallpaper_01.htm

# 24
  • Мнения: 2 401
Абе дреме ми. Ако ми дремеше в какво се возя из ш..те софийски улици, нямаше да карам това, което карам. Други са ми мечтите, другии..

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не я разбирам тая грандомания с джиповете. Бих искала Нисан Микра, харесват ми външно, иначе не разбирам от коли.

# 26
  • Мнения: 599
Ми не можах да измисля.
Сигурно, защото не гледам кой в какво се вози.
Радвам се на това, което имам.Точно мечти за кола нямам.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 561
Нисан Кашкай - идеална ще ми е. Идеална е хем за жена в града, така и за фамилна почивка (според мен). Супер лесна е за каране  Mr. Green.

# 28
  • Мнения: 5 622
Не я разбирам тая грандомания с джиповете. Бих искала Нисан Микра, харесват ми външно, иначе не разбирам от коли.

Бе не е от грандомания да ти кажа.

По неволя съм карала дълго време джип, след което ми беше трудно да "сляза" на нормална кола. Дори сегашната ми кола е висока, поне ако не друго на височина да го докарам като SUV  Laughing

# 29
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз съм от скромните и заклети фенки на Галанта... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт