ако облека чужда булчинска рокля

  • 4 997
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 585
Абе Даная, направете го тоя номер и после покажи запис. Може да стане щура сватба.

# 31
  • Мнения: 2 388
Чувала съм че не е на хубаво,мама като малка никога не ми даде да облека нейната рокля,каваше че не е хубаво....наистина ли има някаква поличба в това? newsm78

На лошо е. Майка ми даваше да обличам нейната и сега никога няма да се омъжа.

# 32
  • Мнения: 5 173
Чувала съм че не е на хубаво,мама като малка никога не ми даде да облека нейната рокля,каваше че не е хубаво....наистина ли има някаква поличба в това? newsm78
На лошо е. Майка ми даваше да обличам нейната и сега никога няма да се омъжа.
Ти си по-тежък случай, дала си обет.
Не плаши момичето допълнително Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 2 386
Абе Ева, ти сапунки не гледаш ли? Как се справяш?

С кое? Сапунки не гледам, чужди рокли не обличам и роднинските връзки ми звучат като атомна физика. Нищо не става от мен.  Crazy

Аз пак да питам - а младоженеца ще ли сподели едни гащи с приятеля на приятеля си? Танту за кукуригу, както се казва -  няма само мацките да се занимават, я.  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 25 610

Аз пак да питам - а младоженеца ще ли сподели едни гащи с приятеля на приятеля си? Танту за кукуригу, както се казва -  няма само мацките да се занимават, я.  Crossing Arms

Аааа, задължително! Така ще придобие траен имунитет против всякакви венерически изненади през целия си брак. Ако жена му нещо се усъмни, че е миткал по чуждо, той невинно ще свие раменца:
- Не, бе мило, нали знаеш, че си те обичкам само теб? Този трипер е явно от онези гащи от сватбата, нали помниш, преди 17 години как бях обул гащите на приятеля на приятеля на баба Злата шурея, та сигурно тогава съм се заразил.  Rolling Eyes

Но пробутването на друга булка не одобрявам!  Naughty
 Който чете приказки - знае защо. Там този проблем е разгледан надълго и нашироко, в най-разнообразни варианти. Общото е само, че истинската булка накрая е прецакана.

# 35
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575

Аз пак да питам - а младоженеца ще ли сподели едни гащи с приятеля на приятеля си? Танту за кукуригу, както се казва -  няма само мацките да се занимават, я.  Crossing Arms

Всъщност, няма да се яви младоженецът, ами един негов приятел, който е обякъл костюма на брат му.   Laughing

Ако трябва да бъдем сериозни, идеята за тази шегичка при взимането на булката си е супер. Peace 

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ако трябва да съм сериозна, идеята за тази шегичка е мега тъпа. Измислете друго.

# 37
  • Мнения: 5 370
Аз не схванах нищичко.
Айде пак, ама бавно. Кой на кого и защо ще облече/съблече роклята? newsm78

# 38
  • Мнения: 2 167
И аз не разбрах какво общо има "поличбата" с това друг човек да облече чужда рокля?  ooooh!

# 39
  • Мнения: 4 585
То ще не е ясно има ли поличба.
Т.е., ще има ли последствия и какви, ако някой облече чеужда булчинска рокля.
Ей сега е момента BG-Mamma да скапе пизнеса със сватбени рокли под наем.
Така де, стига сме се занимавали с банки.

Общи условия

Активация на акаунт