90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №49

  • 30 126
  • 448
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 533
Момичета, благодаря ви за подкрепата  Hug днес поне са го стабилизирали малко баща ми, да не дава Господ на никого да се налага да взима такива рискови и съдбоносни решения, както ми се наложи на мен вчера.Сега поне е в сигурни и опитни ръце на специалисти/за което безкрайно съм благодарна на спешното отделение на Военна болница и целия екип на хирургията/.
Още веднъж -благодаря ви за подкрепата!
Иначе днес сме на варива и сега спретнах грахче,малко остана...само дето бяхме планували на 6 май/белтъчини/, а свекър ми и племенника решили да празнуват на 5 май а ние сме на плодове и зеленчук и на 1 май сме на плодове и зеленчук Sad ама на 2 и 6 май ще си завия агнешкото парченче и ще си го хапна! Mr. Green

# 391
  • Мнения: 99
Лято когато дойде повод го мислиш на момента с наша помощ. Може да т исе падне белтъчен-значи ядеш месо със салата, въглехидратен ако е-може салата и десерта. Ще свикнеш. А за днес може да ти кажа да си изядеш спокойно 1 или дори 2 пилешки пържоли за обяд. Ако са 2 за вечеря половината порция ще е една пържолка. Съвет от мен-яж си нормално за за сищане количество храна. Половин пържола ми се струва малко Peace
Ина Ана радвам се, че новините при теб са добри. А за празнуването на 5 май е кофти така да сте на плодов ден Confused Ще си заделите месце и на другия ден ще си хапнете Peace
мама на фъстъче слизай от балкона и ела кажи как е при теб Hug

# 392
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте фиданки Hug
Аз снощи прегреших с 5 сурови лешника Rolling Eyesмного ми се доядоха,но наистина изядох само 5,надявам се,че не е кой знае какво.Преди малко се премерих,седя си на начлното положение,кога ще започнат минусчетата newsm78днес ми е 3-ти ден,може би е раничко.
Днешното меню е пица,отгоре с доматен сос с гъби ,лук и чесън Mr. Greenвкусно звучи,а WinkА за довечера приемам предложения,че хич не знам какво да хапна newsm78
Хайде весел и режимен от мен Heart Eyes

# 393
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Добро утро, момичета!
Идвам съвсем за кратичко да ме видите, че съм жива, здрава и режимна.
Много работа имам напоследък и по-рядко смогвам да пиша.
За това искам съвсем на бързичко на честитя на патерици рожденият ден на майката на izkusitelka. Да ти е жива и здрава.  bouquet
Жани, дано да се оправите по бързичко.. Hug И аз от всички зимни болести най-много мразя хремата. Много им е трудно на дечицата да дишат, дъщеря ми така като беше малка - трудно свикваше да диша с устата и вс есе стряскаше а сън...което пропиляваше моят сън. Confused
Ели, ей сега аз ще взема една бухалка  newsm66 ...може ли така .  People No Good
Бягай веднага на лекар..с тези неща шега не бива...Верно, че лекарствата са кофти, но
няма нищо по важно от здравето ти....
Жабка....градинката ти хубава, а внучето още повече.  Hug
И за всички които не съм споменала  поименно... Hug Hug Hug


# 394
  • Мнения: 270
ей нямате изчитане  Crazy
почвам набързо че времето ми изтича

Жани, да се оправяте мила бързо
Жабка, супер градинка и супер Краси, да ти е жив и здрав,
аз с дните те следвам плътно по петите, браво за минусите
ина ана дано баща то се оправи бързо  Hug
лято добре дошла, щом искаш само да задържаш, мисля че празниците няма да са ти голям проблем пък и не се знае какъв ден ще ти падне
Мелисита, страхотно е така  като забелязват околните,
моя мъж не ми казвал директно о разбрах че разправял наляво-надясно за диетата-чудо с която съм свалила 10кг  Mr. Green

сори милички, че така набързо, дългът и дребния ме зоват
аз пак имам минус след плодовия, ако си спомняте беше казано че за по добри резултати може да се намалят плодовете,
това и направих и резултатите не закъсняха,
започвам последна четворка преди 2рия воден, смятам да я изкарам много стриктно
за да сваля максималко в случай че пак зацикля

целувки на всички  Hug

# 395
  • Мнения: 484
Фиданчици,  Hug

Жани,съжалявам за Теди,че има сополки,но дано скоро да минат,че знам колко е гадно да ти е болно детето  Praynig

ina_ana ,бързо възстановавяне на баща ти!! Hug

Ели,или иди на лекар,или много се пази  Hug

Чакайте да ви кажа вашата приятелка какви ги върши.Та снощи се боядисах с цвят русо,само колкото да боядисам корените и да се освежи цвета и.....като се измих бях тъмно кестененява и никак не се харесах така и сутринта си купих нова боя "светло русо",та сега вече съм по-светла,но пак не се харесвам  Cry,но до довечера има време...........ако ми остане и коса,може и пак да се боядисам  hahaha

Отивам да си сложа ролките,че се свариха и пак ще дойда

# 396
  • Мнения: 0
До сега ви четох, пак доста сте изписали.  Hug
Само на бързо да се разпиша, че имам работа. След вчерашното голяяямо ядене по случай рождения ден /благодаря на всички за пожеланията! Hug/, съм си 66 кг. Вярно, че вчера сутринта бях почти 65, но си очаквах, то няма как да стане да ям като невиждала и всичко да е 6.  Close Снощи ми стана лошо, тежко, карах колело 40 мин, но едва издържах, толкова ми беше станало зле от това ядене.  Crossing Arms Днес съм плодова и до сега съм на 1 ябълка. Смятам и аз да поогранича плодовете днес и ще наблегна на вода, че имам нужда от пречистване.  Sick

# 397
  • София
  • Мнения: 1 832
kali-76,
за мен най-труден е  въглехидратния ден, за обяд, защото не обичам нито спагети, лазания, никакви варени теста, но вечер обикновено си купувам готови сладки, от които хапвам няколко, а преди това ям голяма салата и накрая лентичка тъмен шоколад /много го обичам и трудно се въздържам да не изям повече/

# 398
  • Мнения: 1 930
Здравейте, дами Simple Smile
Много глад, много нещо - бих казала начина ми на живот е коренно различен, което е хубаво всъщност, но и много гладно. Чувствам се лека, между другото. Нямам кантар да се претегля. Махнала ли съм нещо, не съм ли. Минаха 5 дни. Май е задължителен кантара, а? Въпреки, че мен килограмите не ме интересуват.....ама друго е да виждаш резултат, не само да го усещаш. Лек ден на всички слабеещи мами Heart Eyes

# 399
  • Сф
  • Мнения: 1
Време е за обяд ,мили фиданки Simple Smile
Днес ми е плодовия ден и съм се заредила с ябълки, салатка от моркови и цвекло , за вечеря - зелена салатка. И мноооооого вода. Ще издържа  и ще видя утре какво ще покаже кантара.
Ивелинка вчера обеща да се появи с резултати, а още я няма или май аз нещо съм пропуснала да прочета.
Хайде, ще ви чакам на кафенце следобед.

# 400
  • Мнения: 270
Момичета утре снаха ми ще ражда по спешност със секцио  Sad В края на седмия месец е, бебата е към 1,400 гр но всички много се притесняваме. Приеха я минала седмица с високо кръвно и белтък в урината и явно нещата не се оправят  Sad Sad Sad
Стискайте палци моля ви  Praynig Praynig Praynig

 

# 401
  • Мнения: 99
Мимка  Praynig Praynig Praynig Зная какво е да родиш преждевременно. Малкия го родих преждевременно и са големи притеснения и е много трудно. Представям си какво ви е на всички и най-вече на снаха ти. Стискам силно палци и ще се моля бебето и мама да са ОК и бебчо бързо да расте и хубавее Hug И дано бебчето да е по-голямо от тези замервания. Когато ме приеха за раждането лекарката каза, че мери бебето максимум 1.900кг. Но той се роди 2.100кг При тези малки човечета всеки грам е от голямо значение. И дано е по-голямо бебчето. Ще се молим всички заедно двамата да са добре Praynig

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 12:45 от janeta*

# 402
  • Мнения: 289
Мимка ще стискам палци дано всичко да мине благополучно и мама и бебчо да са добре . Praynig
Жани сополките може и да са от новите зъбки малкия ми син беше така двете работи бяха в комбинация .
Ели с тази работа шега не бива отивай на лекар че моята сестра така си докара анемия .
ina_ana дано бързо да се възстанови баща ти  Praynig
Мелисита в неделя  си бях обула един  черен анцунг  и по късо горнище и ми се виждаше гъзето и  моя мъж като почна да ме хвали че съм била много секси с него .Вече не ми дава да си обличам дълги блузи че ми било и така добре .
 newsm44Момичета да се похваля днес кантарев ме зарадва почти с един килограм по малко явно по добре ми действат зеленчуците за това от сега нататък мисля да наблягам на тях през плодовия ден.Как не влязох по рано да прочета рецептата за чушките с мляко аз се чудих какво да ям днес за обяд и си опържих яйца за вечеря е хек със маруля .

# 403
  • Sofia
  • Мнения: 45
Здравейте,момичета!От два дни  започнах отново с тази диета.И понезе предишния път се издъних,защото съм наивна и се подавам на влияние, Embarassed,та сега реших,че е време да покажа(най-вече на себе си,че мога да издържа).А и малко се поосвиних.И вече съм с вас и разчитам да ми се карате,ако пак се отплесна.Ще гледам да ви чета всеки ден,за да се стимулирам.Между другото да кажа за сополките на дечица,че съм много доволна от Коризалия.Хомеопатично е и спира сополките за един ден.Приятен ден на всички! newsm10

# 404
здравейте и от мен
на мен ми е 3 ден въглехидратен и си хапнах спагетки с кетчуп, да ви кажа аз си хапвам по малки и след обед гледам да има 3 4аса между храненията а по време на белтъчния 4 часа, вчера се претеглих и то в 6 часа и бях с един кг по-малко  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning  толкова се зарадваах, защото не ми се вярваше че с тази диета ще отслабна но минуса е факт.Не знам как ще издържа утре на плодове, до сега никога не съм правила такъв ден. А за довечера си спретнах една бисквитена тортичка, нямам търпение да си я хапна.  Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт