Как се справяте с колежка, която ви подлива вода?

  • 8 751
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Как ще реагирате ако ваша колежка системно ви "подлива вода"?Например върти интриги и постоянно подмята пред шефа,че не вършите кой знае каква работа в офиса и го кара да изисква от вас повече работа.В същото време пред вас намеква как тя е най-ценната,понеже е близка с шефа.  newsm78

# 1
  • Мнения: 183
Няма да обръщам внимание, ще се правя че това което тя прави/казва за мен няма значение
Истината винаги излиза наяве - всеки си намира майстора
Ако обаче имаш съмнения, че така ще стане - води точна и коректна статистика за поведението й и когато дойде момента просто си кажи тежката дума
в крайна сметка каквото повикало - такова се обадило

# 2
  • Мнения: 1 517
Завси потърпевшата какъв тип човек е. Аз например с нейните камъни по нейната глава. От известно време се научих да бъда гадна и зла. Звучи доста откачено и идиотско, но аз вложих цялата си воля и енергия, за да се науча да бъда гадна, когато някой се гаври с мен.
Добра ученичка съм  Mr. Green
Все пак зависи от конкретната ситуация. Маши, истината не винаги излиза наяве.

# 3
  • Мнения: 306
Ако и  постоянно яде,малееее,няма да и простя.....

# 4
  • Мнения: 163
Трудна работа е това с нейните камъни по нейната глава. TiredВ началото си мислех,че проблемът е в мен,че не ме харесва или нещо такова,но забелязах,че така се държи и с други колежки,които даже хал хабер си нямат какво върши зад гърба им.

# 5
  • Мнения: 163
Стига де,не яде постоянно. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 93
Аз също си имам такава колежка. Постоянно се натиска пред всеки и се чуди как да спечели внимание. Говори зад гърба на другите. С две думи - долна мърла. Не я понасям  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 917
Обединете се всички срещу нея  Whistling

# 8
  • Мнения: 1 763
Щом така постъпва с всички, шефът ви скоро ще се усети, че не е възможно само тя да се справя с работата, а всички останали не и ще спре да и вярва. Аз имах една подобна колежка , беше ми най-пряката шефка, която се държеше ужасно с всички- крещеше, обиждаше. Идваше ми да напусна заради отношението и. Останах от чиста злоба, казвах си- "Защо да съм аз, като може да е тя." Всички се настроихме срещу нея и започнахме да я отбягваме, без да се наговаряме помежду си да го правим или поне аз с никого не се бях наговаряла. Шест месеца след като започнах работа във въпросната фирма, тя напусна.

# 9
  • Мнения: 4 292
С хитрост!  Wink Мисли и действай умно. В живота е пълно с хора, които подливат вода.

# 10
  • Мнения: 606
Току виж и поразредя перушината.
Аман от зли кучки.

# 11
  • Мнения: 14 493
ще я конфронтирам директно, ако трябва и с шефа ще говоря.
да си траеш с такива хора обикновено не помага.

# 12
  • Мнения: 698
Открито и публично й дай да разбере, че си наясно какви ги върши.

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Открито и публично й дай да разбере, че си наясно какви ги върши.
Това помага. Изпитано с голяма публика.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Преди време бях много смотана - признавам си.
Все си мълчах, все с добро.
Свърши тая плоча вече  Naughty
Сега да ме видиш - като торнадо съм в офиса.
Право куме в очи, а ако трябва и тон повишавам
и най-важното - научих се да казвам НЕ !
И не на последно място - македонка съм.
Понякога добра до наивност, но настъпят ли ме,
си връщам с лихвите, че и отгоре.
Може да не е веднага, но задължително намирам
начин да покажа на човека, че с мен шега не бива  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт