Дюкан подготвя цяло ято за елегантно лято - 178

  • 24 812
  • 474
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 397
Благодаря за съвета момичета , ще се опитам да се лиша  ooooh! , но идва по -големия проблем защото ще трябва да прегрешавам или по точно да правя гали ! Няма начин бебо е най - важен  Hug Heart Eyes
Няма такъв филм "ще се опитам". Трябва да ги спреш! Точно защото бебето ти е най-важно. И е повече от ясно, че ще правиш гали. Отново заради балансирано хранене по време на бременността. Никой не казва да ядеш за двама и да напълнееш прекомерно. А да приемаш необходимото. Експерименти ще си правиш като спреш да кърмиш. Сега си спазвай трета олекотена, както е описана. Да не плаша и теб с примери.  Wink А и не се знае какво ще можеш и няма да можеш да ядеш по-натам.  Wink

...пък племеника така го описа че ми се запотиха очилата Whistling
smile3521

Аби аватара ти е страхотен Hug Hug Hug
П.П.Абич моя,не мога да ти се нарадвам на аватара.Божественярски е. Whistling
newsm03 Нали? А познахте ли какво е?

Михи, ти всичко ли върна?  Sad

Зори, хайде, 9 мина...  Whistling

Хубав ден на всички!  Hug

П.П. Зоне, няма 500 гр. минус. Има плюс.  hahaha

# 436
  • Мнения: 488
Едно - Добро утро - и от мен. Не съм забравила любимата си темичка, просто времето не стига... Надявам се, към края на седмицата да мога да изчета всичко. Сега само заявявам присъствие.
 newsm51  newsm10

# 437
  • Мнения: 170
Браво Пинки  bouquet,ами то и аз да се похваля Mr. GreenСутринта кантаро отчете-64.900кг. GrinningИначе при мерките няма промяна-но си продължавам бавно и славно PartyОтносно затлъстяването при децата-вчера чакам да взема моя син от училище/той е третокласник/,и излизат четири момиченца да играят на топка-уплаших се  Shocked,само едното беше с нормално тегло,останалите три бяха около 45-50кг.говоря за 10-годишни деца.Относно храненето и моето момче,яде отвреме на време боклуци-но не слиза от велосипеда,а футболната топка е все под мишницата му Mr. Green

# 438
  • Мнения: 0
  Abrakadabra ---Това е малко  тюленче  нали Hug Hug
Не не върнах всичките свалени  кг .Спрях и започнах пак, но сега е мъка толкова режим-на и толкова трудно свалям. Вече 2 месеца и 15 дни се мъча да стигна до  кг. които бях постигнала с първото правене на режим. Може би ако мина под тях ще започна да свалям  по-бързо. Но ще дерзая и ще съм на 100% режим на и тази път ще сваля всичките излишни  кг . Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 09:21 от mihi69

# 439
  • Мнения: 195
добро утро   chef newsm39

# 440
  • Мнения: 850
Abrakadabra слушам и изпълнявам , благодаря ти за правилния тон имах нужда , още не може овчия ми мозък да започне да мисли за захар !  Hug Heart Eyes Незнам на мен ми е много трудно и като хапна нещо , направо после едни огризения  Sick
 Поне направих най - важното и спях цигарите навреме , да се хвална по този повод , не пуша от 10 дни  Mr. Green

 Аватара ти е много много хубав , не мога да му се нагледам  Crazy

# 441
  • Мнения: 7
mihi69, pink85, благодаря за съчувствието, направо усещам как почна да оздравява  Wink pink85, ако знаеш как ти се радвам на успеха, разбутаха се тез килограми, ей, много съм щастлива за теб  Hug Hug Hug
amadis, много ми харесва кремчето, купичките ми са по-малки и го деля на три, така че имам в порцията само 2 жълтъка и още 80 г прясно мляко остава разрешено за деня. Мисля да пробвам и с ванилия как ще стане.

# 442
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте, банда!
Вчера не успях да се доредя да ви пиша, но днес всичко си изчетох и сега ще се разпиша и ще бягам в кухнята.
Минаха 5 П дни, но нямам минус, да му се невиди. От днес съм ПЗ и не очаквам чудеса. Ако някой иска може малко да ме посрита все пак!
Gardenia, бях се изпълнила с щастливо нетърпение. Споделих с мъжо, за теб и той каза че не е никакъв проблем да дойдем до Дряново, защото на 13ти сме в Габрово и сме свободни, нооо... вчера следобяд му се обадиха за един неотложен ангажимент в Стара Загора на 13ти и се оказа, че ще бъдем в Габрово само на 12ти следобяд. После евентуално и на 14ти следобяд и няма да можем да се видим.  #2gunfire А повече до края на август няма да ходим натам. Много ме е яд... Все пак ако имаш път към Габрово може нещо да се разберем.
Шуши, бебо си е най-важен разбира се! Аз на твое място нямаше да се притеснявам за галите. Веднъж само да дойда в твоето положение изобщо не ме интересува колко кила ще стана. после пак ще ги сваля. Вече знам че мога.  Hug Hug Hug
Ами това е от мне за сега.
Много ми се яде пица, така че днес отивам да се мъча да направя някое пицоподобие - режимно!   chef

# 443
  • Мнения: 397
Abrakadabra ---Това е малко тюленче  нали
Неее.  Turn-l Пак е "земноводно", много любвеобвилно, дружелюбно и всеотдайно в отглеждането на малките си. Преди години две от този вид станаха световно известни, защото бяха заснети с камера как се държат за ръка. Спирам, че за животни мога да пиша с часове, а Вещи не дава, освен за умрели кокошки, телета и риби.  hahaha
Аз направих нещо подобно с кг. Имах проблем (пих хормонални таблетки) и вместо да се стегна заради него, аз се отпуснах. Сега, както казва и Котето, връщането в стриктна втора е ад.

Шуши, поздравявам те за цигарите! Знам, че е трудно, но ако успееш да контролираш количествата, всичко ще е в рамките на нормалното. Кола лайт също е с подсладител.  Wink

Мис Марпъл, това нарочно да искаш да го направиш, няма да можеш.  Sad Дано зарастне бързо!  Hug

Стелксхен, дори и да знаеш как става, втория път просто не става така, както очакваш.  Wink  Hug

Хайде още една за раздвижване.

# 444
  • Мнения: 850
    Благодаря за подкрепата момичета страхотни сте !
 Сега започва моето изследване кое е с подладител и кое не , ако намеря нещо режимно ще свиркам!
  Стел миличка и аз така си мислех , но след разговора ми с доки и като ми обясни колко е вредно качването на кг за бебо , просто си промених мнението ! А за свалянето после и аз знам правиния път !  Hug  Чакам те в мойта група , не се ослишвай а хващай за ушите мъжоо  Crazy

# 445
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте и от мен!  Hug
Abrakadabra, благодаря за хубавите поздрави за сутринта!   bouquet
Шуши, мила, сега бебчето е най-важното, а другото се подрежда!  newsm51
Аз днес съм последен 7-ми ден от ударния режим и кантара показа още - 0.200кг., което пък е 73.100кг.
От утре влизам във втора фаза! Дано успея!  Peace
Желая ви много отслабващ ден на всички!  Heart Eyes

# 446
  • Мнения: 1 575
Здравейте!
Изпуснах ви в последно време, не мога да наваксам и да се включа актуално, за това  само ще се похваля тихичко, че лека полека топя мазнинки, елиминарах 1 и ми остават 2,маскимум 3 кила до целта, но не бързам хич, карам си ПЗ и ми е ок!
Отново включих лененото семе - в крайна сметка само ползи от него, но го меля на момента и го сипвам в кис. мляко - надявам се така да извличам най-доброто от него  Laughing.
Да ви споделя - във фамилията ни в момента се случва наистина ужасна трагедия, която от месеци ме потриса и преди време дори беше причина да кача 2 кила от набиване на вафли.Преди ви споменах за откритието си, че когато имам усещане в стомаха установих, че не е глад, а нерви и сега - в тази ситуация, в която се намирам и не зная на кой свят съм, учудващо успявам да мисля и за храненето си и се удържам да не упостоша сладкия шкаф или хладилника.Не ми коства нищо всъщност.Явно е много важно да сме наясно със себе си, за да се концентрираме правилно.
Е, това е от мен,днес може и да ви наглеждам, така че - умната

Хубав ден на цялата банда!

# 447
  • Мнения: 819
Волна, много се радвам да те видя!  Hug

 И аз ти се радвам Аби. Hug HugЧета те най-редовно.

Аз направих нещо подобно с кг. Имах проблем (пих хормонални таблетки) и вместо да се стегна заради него, аз се отпуснах. Сега, както казва и Котето, връщането в стриктна втора е ад.

 Абсолютно вярно.И аз съм точно на същия хал....

 Бобиии Hug Hug Лененото семе и аз си го хапвам по същия начин.Мисля, че има голяма полза от него.Зарибих и половинката да го хапва, че е станал 100 кила и с висок холестерол.

# 448
  • Мнения: 36
Abrakadabra  моля те, кажи все пак какво е това животинче?
За мен -да се похваля ,разкарах едно кило от освинването ,ама леко стана- явно е било вода ,не сланинка.И панталона , който си ми е "мярката "почти  ми става ,тъй че съм оптимист.Само се чудя -то е далечко още де, но незнам като си стигна килограмите колко дълга трета да правя -за всички кг или само за тези дето ги качих? newsm78.За доуточнение -по ред уважителни и недотам причини се издъних 12 дни преди края на третата си фаза и затова се върнах във втора .Т. е правила съм стриктна трета за свалени 4 кг.Някой да даде акъл ?
Шуши аз хич не обичам да давам акъл ,ама освен подсладителите ,за които са ти казали вече-аут  ,бих ти препоръчала да включиш и малко зехтин или олио  към салатките .Мазнините са мн. важни за развитието на нервните клетки.Надявам се и че пиеш фолиева киселина.В темичката имахме докторка lilov май беше -мисля че ще може да ти даде хубави съвети как хем да съчетаваш третата ,хем да е Ок за бебо.
 Hug на всички !
ПП Волна аватарът ти ме кефи максимално  newsm62 newsm62 newsm62

# 449
  • Мнения: 103
Днес имам минус от 800гр. newsm44 ,довона съм много защото бях позациклила напоследък.Май ще си карам 5/5...... smile3506

Общи условия

Активация на акаунт