ИЗРАЕЛ34

  • 19 575
  • 294
  •   1
Отговори
# 105
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Относно бъбречните заболявания и лекуването им, д-р Емилова имаше някаква по-особена методика... Не мога да кажа, че я препоръчвам, щото не ми се е налагало да я изпробвам, но звучеше доста правдоподобно... На сайта й може да има повече информация...

# 106
  • Мнения: 2 952
Наина , ох ... да се оправяте !

Мента, а така ! Нека си пътува жената ! Израелска работа  Simple Smile ... Колко е годишна? Сладурка!

Ето малко СНИМКИ от днес - така празнуваха РД на Израел  детските градинки наоколо .Събират се в някое близко училище в двора много  групи деца от различни градинки наоколо. Имаше музика, танци, реч , знамена ....  Simple Smile. Малко по-рано от самия ден , но на самия ден се почива и няма у-ще и градинка така или иначе. Тази вечер  започва  възпоминателен ден на загиналите войници. Това е до утре вечер. Веднага след това е  Рожденият ден на Израел   Simple Smile . Тази вечер за войниците ще има четене на имена на загиналите , химн ... такава церемония .На различни площади се прави по градовете. Минава този тежък ден и след него веднага празника. Преобраз  е.   

http://www.petia911.snimka.bg/album.php?album_id=370115&view=2



 

# 107
  • Мнения: 234
Тигрис,благодаря за сайта  bouquetИма обаче една подробност,че моя мъж не може да търпи глад!Понеже е с извадена жлъчка,а камъка остана,когато прескочи границата на глада,започва много да го боли!Абе шантава работа!Покрай него станах половин лекар Laughing

Пете,много интересни снимки!А това дето всички са вдигнали ръце,някаква песен ли е ,или какво?

# 108
  • Мнения: 2 952
Песнички с определени движения ...Един път ръце вдигат , после се хващат за ръце , пляскат ...Така , по детски  Simple Smile .На химна обаче  се изправиха децата много сериозно. Те  ги учат в градинката на тия  движения с песните  от  един месец - да има  с какво да се занимават и хем да са подготвени. Водещата идва  веднъж  на седмица в нашата градинка .Тя е учителка по музика . Може би ходи и в  другите градинки и така са заучили децата едни и същи песнички (а те са си и стандартни повечето).Освен това  тя показва , учителките  показват ...децата гледат и те правят същото. Саги например се напече  яко на слънцето , 'щото шапка не иска  Rolling Eyes и по едно време само дето не заспа  Laughing . Родителите , които не работим и имаме желание да отидем с децата  - отидохме. Хем да помогнем за пресичането по пешеходната пътека , хем за компания. В моята количка бяха на всичките деца водите , та бях залепена за тях. Шахар много се  радваше, но тя не беше пряк участник - седеше си на сянчица на една пейка в двора на у-щето и наблюдаваше всичко царската. Много ми се ще да ходим на фоерверките за  празника утре вечер  ... Късно са обаче .Ще се опитам да идем с децата ако поспят на обяд. Поне Саги да иде с татко си ако Шахар ми заспи рано вечерта. Много е хубаво ...Всякакви цветове и форми фоерверки в небето , а центъра - пълен с народ, музика и танци (на подиуми от разни училища и школи се представят децата), светкащи играчки, балони ,шум...  Party  Simple Smile

# 109
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Наина, съчувствам на дъщеря ти Cryбъбречните болки са едни от най-силните, така знам. Мъжът ми имаше камък в бъбрека, слава богу успешно му го разбиха с лазер в Израел и от тогава, да чукна на дърво не е имал проблеми. В аптеките продават билки на хапчета - Цистон се казват, много са добри нека дъщеря ти ги пие профилактично Peace
Пете, сладки снимки Hug

# 110
  • Мнения: 1 410
Цитат
Танче, Наина, бързо да ви оздравяват децата
Ментичка ,моето не е болно - нали никнат зъбки и нощем става изнервена,а защо нощем - и аз незнам.Тази сутрин е добре.Ама увеличих дозата на хомеопатичните.
Мислех да легна с двете да подремна  - е ,познайте  дали успях щом цъкам тук!Ей ги играят си и после като стане време за разходка ще "окапят".

Наина,заведи детето на лекар-специалист ,че е страшна работа това.Ама щом имате такива случаи в семейството значи знает  е по-добре от мен какво да правите А как я пускаш чак в Китай ?Аз ще  се попритесня ,направо ще откача да ги мисля.Китай - това е на м.....та си бе?Ама снимки ще гледаме после ,нали?

Цитат
з снощи щото чаках чаках на Тали разказа, че даже и домашните брускети си изядох (като послушно дете нали - не че е задължително) Laughing Laughing Laughing и си викам, бе тя жената сигурно ще напише нещо, ама като не ми останаха брускети я по-добре да видя в нета какво има.
Ментичка веднъж си направи пуканки и седна да гледа филм,докато свършат рекламите и започне филма - пуканките свършиха ..... Laughing

Пете,интересни са снимките с дечицата.И на Саги му е интересно.Как вдигат ръчички всички ..

# 111
  • Мнения: 234



Не тя няма да ходи в Китай!Да не съм луда да я пусна!Лелята на моя мъж е педиатър-нефролог,тя заминава за Китай!Едно ,че за нея се притеснявам,защото ми е като майка,а и винаги когато замине за някъде,тогава се разболява моето дете,а аз на друг лекар не вярвам!

# 112
  • Мнения: 1 410
Цитат
Не тя няма да ходи в Китай!Да не съм луда да я пусна!Лелята на моя мъж е педиатър-нефролог,тя заминава за Китай!Едно ,че за нея се притеснявам,защото ми е като майка,а и винаги когато замине за някъде,тогава се разболява моето дете,а аз на друг лекар не вярвам!
Аз като казвам ,че ми се спиии.... newsm46

# 113
  • Мнения: 234
Цитат
Не тя няма да ходи в Китай!Да не съм луда да я пусна!Лелята на моя мъж е педиатър-нефролог,тя заминава за Китай!Едно ,че за нея се притеснявам,защото ми е като майка,а и винаги когато замине за някъде,тогава се разболява моето дете,а аз на друг лекар не вярвам!
Аз като казвам ,че ми се спиии.... newsm46
,


Милата,нали не си спала цяла нощ!Нямате ли баби,да ти помагат?

# 114
  • Мнения: 1 410
Цитат
Милата,нали не си спала цяла нощ!Нямате ли баби,да ти помагат?
Сакън,само те ми липсват.Тогава ще полудея.Моята майка си е във Видин,а на Ицо майка му работи.Но без тях ми е по - лесно.Иначе настава една какафония ..... а аз като съм сама въвеждам ред.....

Бубето ми се губи днес? Thinking

# 115
  • София
  • Мнения: 7 977
Цитат
Танче, Наина, бързо да ви оздравяват децата
Ментичка ,моето не е болно - нали никнат зъбки и нощем става изнервена,а защо нощем - и аз незнам...

От старите хора съм запомнил, че зъби болят най много вечер и нощем когато изгрее луната. То верно, че сега му растат на детето, ама то си е същото. То нас възрастните като ни заболи зъб подивяваме, та що остава за малко дете.

Защо не пробваш с едни мехлемчета дето се мажат венците на малкото. При нас тука на внучката май бая ни помогна това.

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 15:32 от дядо хаджия

# 116
  • Мнения: 234
То всичко с три букви много  боли и сърби! Mr. Green

Татянка-бърборанка(DIM),при мен само течния аналгин помагаше-1капка аналгин и 1капка вода

# 117
  • Мнения: 2 952
Аха , че нали знаеш какво е зъб на  арабски , Наина  Mr. Green



# 118
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Бубето пак я хвана сънливия период  Blush Докато се прибера и лягам да спя,нямам сили нито да чистя нито да уча,но имам сили да ям  Mr. Green

Пете хубаво тържество сте имали,май ще трябва да купувате видеокамера направо филмчета да правиш,на мен снимките почнаха да не ми стигат  Whistling

# 119
  • Мнения: 81
Та какво е зъб на арабски? Flutter

Общи условия

Активация на акаунт