ИЗРАЕЛ34

  • 19 489
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами кажи за музея де -не се хвали само ,че си Холонка  Mr. Green Пък вземи и покани на гости в музея  Whistling

Имам приятели на този кораб...ама каква охрана имат а???
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2114871

# 91
  • Мнения: 1 526
Буб, ми ти си поканена от ехеей... вчера пак повторихме официално Hug !

Като за начало това е сайта им.
http://www.childrensmuseum.org.il/front/ShowCategory.aspx?CatID=59
Има различни занимания за деца според възрастта и предпочитанията им.
Има и две интересни мероприятия за възрастни, горещо препоръчвам поканата за ташина.
довечера ще разкажа по- обстойно, че сега гледам представлиние поставено от децата с главен режисьор Меди на тема Медина шелану бат 61 (нашата държава на 61)

Вик ходи там от градината на всеки две седмици на гова енайм (височина на погледа) и за това после... но определено холонските деца са облагодетелствани и това беше една от причините да изберем този град.
Музеят се намира в непосредствена близост с парк Перес и спа комплекса Ямит 2000 и те са на 7 мин. пеша от нас, почти всеки шабат сме там.

http://www.childrensmuseum.org.il/front/ShowCategory.aspx?Lang=HE&CatId=99 на анг.

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 20:42 от Tali Dan

# 92
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ще чакам да разкажеш  Hug а щом има мероприятия за възрастни съм спокойна вече защото в нашата историйка пишеше ,че се предлагат развлечения за деца от 2,6-11 годишни  Mr. Green аз не влизам в групата

Дяди Хаджия,пиши историйката ние парите ще го оправим Simple Smile Ние толкова пари поделихме досега,че сега ли ще се бием Mr. Green

# 93
  • София
  • Мнения: 7 945
...довечера ще разкажа по- обстойно...
Тали, да не забравиш, тамън ша съм направил домашните брускети и сядам да чета.

...
Дяди Хаджия,пиши историйката ние парите ще го оправим Simple Smile Ние толкова пари поделихме досега,че сега ли ще се бием Mr. Green

Пиша аз - станах на писател вече тука. Само, че тоя път наистина ще е по-късно (някъде след няколко дни) щото върви трудно. Сега нали дойде ред на Йерусалим, а там толкова много спомени и аз а това да разкажа а онова и то егати стана на роман.

# 94
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Напиши го дълъг и го пусни на части-така ще поддържаш истерията тук  Mr. Green

# 95
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Да де, ама за всяка серия (част) ще трябва да плащате... сори - бизнесплан...  Mr. Green

може да въведем абонамент... (скромен, разбира се! - ние от оборота ще печелим!)

# 96
  • София
  • Мнения: 7 945
Напиши го дълъг и го пусни на части-така ще поддържаш истерията тук  Mr. Green

Ама то не е въпроса дали ще е дълго. То досега някак си ми беше лесно. Сядам тракам по клавиатурата и аре във форума. Сега обаче въпросът е, че тогава (в Йерусалим 1992) с мен се случи нещо, за което ми е много сложно и трудно да го напиша. А трябва  и нещо като баланс да има защото прекалено религиозно става.

Бе няма какво да ви лъжа - не ме бива за писател. Сто на сто ще надраскам нещо пък ще ви го дам щом съм го обещал.

Да де, ама за всяка серия (част) ще трябва да плащате... сори - бизнесплан...  Mr. Green

може да въведем абонамент... (скромен, разбира се! - ние от оборота ще печелим!)

Ааааа закъсня брато. Това дето ся го мътя ще е последното. Най-много да го разделя на две части. За арабската сватба в Йордания няма да разказвам, че то там излагацията си беше пълна от където и да я погледнеш.

# 97
  • Мнения: 20
Вече две вечери се повтаря едно и също: мъж ми готви  food002, аз съм заета - чета форума, от време на време на глас!!!  typeuu  
Бубе, благодаря за паролата. Peace
Тали, разгледах снимките ти, много мили деца!!!

# 98
  • Мнения: 2 952
Мента , свежи снимки ! Утре ще правя и аз  някои, защото Саги с групата от градината (както и много  други групи от съседни градинки) ще ходят  до близкото у-ще да видят как се празнува  РД 61  Simple Smile  на държавата  Simple Smile ... Очертава се снимкова насока в темата покрай празника !

Лайла тов ! 

# 99
  • Мнения: 1 410
Не спахме много тази нощ.Аничка беше нервна.И сега седнах да ви видя как сте ,а после ще действам из къщата.

Тали ,много хубаво си прекарвате..И една красота навсякъде.С Ицо не можем да се видим тези дни ,за да му покажа снимките и разкажа за собствената алармена система на твоя мъж.МАлиии,ще ви завиди!Ще покажа на Мади сайта на музея ,нали все с нея си споделям каквото гледам из форума.

Мента,и твоите снимки ме заредиха положително.А детската площадка е просто мечта .Може да пусна снимки на нашата ,отвратителна е !

Дядо Хаджи,аз ще чакам търпеливо!

Имаина,голяма краста е форума.

Току що казвам на Мади ,че по-късно ще й покажа музей на децата ,а тя какво мислите ми отговори - "Оооо,там сигурно ще има кости на деца ?"

# 100
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
... Току що казвам на Мади ,че по-късно ще й покажа музей на децата ,а тя какво мислите ми отговори - "Оооо,там сигурно ще има кости на деца ?"
Joy  Joy  Joy
Само на непослушни деца, вероятно...  Laughing

Този музей не е ли с едни много странни форми на сградата? Нещо като цилиндър...?

# 101
  • Мнения: 234
Привет,банда! wavey

Моето дете снощи го боля бъбрек,дойде леля да и направи инжекция,какви ревове бяха няма да Ви казвам.Малко съм притеснена,че заминава на екскурзия в Китай,а съм свикнала да имам лекар под ръка.Другото което ме притеснява е тоя свински грип,на целия континент Азия .вземат кански мерки.
А при Вас,някакви мерки вземат ли,или основно по летищата?

# 102
  • T"A
  • Мнения: 2 515
А при Вас,някакви мерки вземат ли,или основно по летищата?

Казаха да не се паникьосваме, има едно момче, за което подозират, че е носител на вируса - тук нали много пътуват към Далечния изток и Южна Америка. Но той е бил в Мексико  Peace Наина, не се притеснявай, "гнездото" на заразата не е в Азия, а в Южна Америка, в САЩ също има много случаи на заразени...

Майката на свекърва ми пък заминава за Мароко  Wink Отдавна се канеше, но сега в четвъртък пътува   Peace
Тази баба не търпи на едно място, всяка година пътува  Hug


Току що казвам на Мади ,че по-късно ще й покажа музей на децата ,а тя какво мислите ми отговори - "Оооо,там сигурно ще има кости на деца ?"

 Joy  Laughing

Танче, Наина, бързо да ви оздравяват децата   bouquet

Пете, ще преглеждам за снимки  thumbsup

# 103
  • София
  • Мнения: 7 945
...
Този музей не е ли с едни много странни форми на сградата? Нещо като цилиндър...?

Ето тук един страхотен сайт за детския град в Холон. Даже в дясно първия линк е за едно филмче (много е интересно).

Аз снощи щото чаках чаках на Тали разказа, че даже и домашните брускети си изядох (като послушно дете нали - не че е задължително) Laughing Laughing Laughing и си викам, бе тя жената сигурно ще напише нещо, ама като не ми останаха брускети я по-добре да видя в нета какво има.

Привет,банда! wavey

Моето дете снощи го боля бъбрек,дойде леля да и направи инжекция,какви ревове бяха няма да Ви казвам.Малко съм притеснена,че заминава на екскурзия в Китай,а съм свикнала да имам лекар под ръка.Другото което ме притеснява е тоя свински грип,на целия континент Азия .вземат кански мерки.
А при Вас,някакви мерки вземат ли,или основно по летищата?

Ужасни са тия бъбречни заболявания (щото и аз си имам чат пат проблеми с тях). Да не би да ви е много варовикова (твърда) водата. Щото аз а изпия една чаша от тая вода направо после става да не казвам какво става. Същото е и със сините домати (патладжани). Каквото и да ги правя и със сол ли не ръсих и наклонени ли ги не изцеждах, тия домати направо ми разказват играта на бъбреците. И за да не досаждам тука на тая тема, бабите в България лекуват бъбреците с голямо количество чай от шипки (обаче това задължително след консултация с лекар).

А иначе от Европейския съюз разпространиха информация, че свинския грип все още не е локализиран в Европа. Всъщност има заболяли хора, които са ходили в Мексико.

За сега май само ограничават вноса на свинско месо от районите, където има епидемия и дават все още лаконична информация за симптомите на заболяването.

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 11:00 от дядо хаджия

# 104
  • Мнения: 234
дядо хаджия,водата при нас е много варовита!Но и е наследствено,свекър ми е с три операции,а мъжа ми два пъти му разбиваха камъни,щеше да и има и трето разбиване,но  пи една вода от Побитите камъни,и камъка изчезна!

Мента,а какво ще прави бабата на Ментов в Мароко?На екскурзия или по работа?

Татянка-бърборанка(DIM) ,бързо да ти се оправя детенце!

Пете,чакаме снимки!

imaina
,блазе ти!Моя хич не може да готви,няколко пъти се пробва и резултата е две тенджери ,които за нищо не стават!

Общи условия

Активация на акаунт