Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
  •   1
Отговори
# 255
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Виталити, нядавам се не си посипваш главата с пепел, щом съм те подтикнала несъзнателно към Дименшъните  Blush

Аз пък, ако трябва да съм честна, Дименшънс за първи път ги видях покрай всеизвестната Гергана, другарката Герика. Попаднах в представителната й барака и ги видях и се заплених, но след като я видях що за човек е реших, че най-добре да си поръчам тези красоти на брат ми, който живее в Америка. Та той ми донесе първия Дименшънш - гейшичката и след това се започна... майчиното щастие, ангелинка едно и две, малкото фарче, коледни котетета, коледни играчки, орхидейки, рози разни, сезони разни, лодки... и си мисля, че няма да е само това де. Някои съм ушила, други са на изчакване, но няма спирка, това е важното.

# 256
  • Мнения: 86
здравейте и от мен и честит празник Hug

аз да се похваля, че имам съвсем малко контур от орхидеите и съм готова, но ще покажа да видите и така, толкова съм щастлива, че успях, но затова благодаря на всички, които ми помогнахте да се справя с този труден за мен гоблен и първи дименшън     bouquet



не знам как съм се справила с това увеличить, но ако нищо не е станало моля за извинение, също моля и за качеството на снимката да бъда извинена
 правих  я сега, нищо че е с друга дата, но не ми работи фотото, екрана му е бял и снимам напосоки

а моето мнение за марките гоблени - на милена не съм шила никога и не ми се шие нещо тяхно, шила съм две икони за мен преди много време, сега една за подарък - малка,
така - възкресението, ама тогава не разбирах, сега никога не бих го ушила Joy а сега съм влюбена в дим. , ланарте, вервако и ще шия само техни неща - къде оригинал, къде със схеми от нета, но според мен всеки трябва да шие това, което го прави истински щастлив  Peace


Последна редакция: пт, 01 май 2009, 10:48 от dianjeli3

# 257
  • Мнения: 161
Виталити, нядавам се не си посипваш главата с пепел, щом съм те подтикнала несъзнателно към Дименшъните  Blush
А а а а сакън... ако знаеш каква дъъълга коса имам... ша стани зян ако я посипа  Joy Joy Joy

И ако мога да перефразирам една мъдрост : "Дименшъните са радост за окото и чистилище за джоба"  Joy Joy
Моля ви не ме бийте за спама  Praynig

dianjeli3 - много добре си се справила !!!

Ейййй радвам се, че ви намерих и има толкова много хора, за които гобленарството не е само "отживяло занимание"  Hug  Heart Eyes

# 258
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Честит празник на всички!
Ето това е моя скромен албум най-после http://snimka.bg/album.php?album_id=370173
Това е което шия в момента [
Да попитам има ли ключ някой за това http://www.wiehler-gobelin.com/silvery-night-over-heath-p-302.html?language=en

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 12:46 от Марго

# 259
  • Мнения: 2
честит празник на всички
и също така искам да ви поздравя за красотите, които творите  Simple Smile

# 260
  • Мнения: 7 803
vvvitality, тази мъдрост е за мото на темата ни  Mr. Green много ми хареса
Марго , не се вижда албума ти

# 261
  • Мнения: 15
здравеите и честит празник на всички! имам един въпрос които сигурно ще ви се стори смешен , но с какви конци са гоблените на дименшън ,понеже не съм шила техни ,а много ми харесаха . Embarassed

# 262
  • Мнения: 7 803
те си имат собствена марка, сами си ги произвеждат

# 263
  • Мнения: 25
Здравейте, интересува ме този гоблен на коя фирма е и каде мога да го намеря

# 264
  • Мнения: 7 154
Ам че да не е лъжа... Аз тая Зори с Дименшъните вече съм я признала  smile3521

Тююю, вече се бях отчаяла че си шия залудо.... smile3534

Марулче, честито ви ново возило! Сега ви пожелавам едно околосветско пътешествие с него  newsm01.

parce_m , Дъмперче ти е отговорила вече относно марката на конците. Кажи кои гобленчета си харесала, пък ние ще изровим ключ за тях  Peace. Има приравнителни таблици с които можеш да си обърнеш конците в ДМС или Анхор  Grinning.

# 265
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Оправих нещата май.

# 266
  • Мнения: 15
зори ,много си харесах бистрото.

# 267
# 268
  • Мнения: 60
Честит празник на всички!!! Чудесно е за мен, че ще има толкова време за шиене и почивка smile3521 Искам да благодаря за отговора на Билкова за отговора относно коня и нали съм си още глупавичка да попитам колко черна панама ще ми трябва и каква? Мен лично не ме вълнува кой ще ми хареса гоблените, защото аз си ги шия за удоволствие и аз да си ги харесвам. Всеки си има стил и различен вкус. Но трябва да призная, че и аз се влюбих в гоблените на някои от вас. ООООО, чудо вчера ходих до Ст. Загора и влезнах в магазина на Гинокардия станах просто  newsm09толкова зареден не бях го виждала. Имаше огромна колекция от Казанлъшките гоблени. Изкуших се и си купих на Роял Париж Момиченцето с розата. В скоро време ще снимам и ще показвам и аз скромната си колекция

# 269
  • Мнения: 129
Честит празник на всички работливки-аз поне е празник на труда познайте какво правя? Работя,разбира се!  Grinning 
Белла уби ме с тая снимка-боже в началото помислих че е гоблен и така  Shocked   Shocked 

Общи условия

Активация на акаунт