Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 83
Момичета при вас колко струват елипсовидните рамки? Гледах в магазинчетата по 1левче ама не видях такива.Някой да е срещал по евтини от 4,50-5лв

# 286
  • Мнения: 42
И тук форума е приятен,но искам да помоля може би някой от вас е имал регистрация в http://www.goblenite.com/useable.html и е влизал във форума http://www.goblenite.org/ ,но сега имам огромен проблем не мога да вляза,появява ми се Съобщение на форума

    Здравейте, форумите вече работят, ако виждате това съобщение това означава, че виждате стара версия на форума

    За тези от вас, които са редактирали този файл:
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

    Моля, махнете следните редове
    83.148.104.25 goblenite.org
    83.148.104.25 www.goblenite.org

    или заменете само цифрите с тези:
    213.130.72.122
    След това рестартирайте компютъра. След 1-2 месеца ако се сетите влезте пак в него и ги махнете.
    Благодарим за търпението на всички!
но аз нямам такива редове и нямам никакъв достъп,ако някой може да ми помогне

# 287
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
апетитко , аз влизам без проблем. Дори не съм срещала това съобщение. Преди около седмица/две като влизах пишеше, че форума е в профилактика. Но за пръв път виждам такова съобщение. Изглеждами доста сложно. Успех!
  bouquet

# 288
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 14 609
И аз влизам без проблем.

# 289
  • Мнения: 7 803
този проблем май го имаше само при потребителите на БТК. дай си скайпа, да не спамим тук

# 290
  • Popovo
  • Мнения: 219
Здравейте момичета.Искам да попитам гоблена "Турска сватба"или"Забулването на булката" (дано не съм сбъркала името) някой шил ли го е.Вчера го видях в каталога на Вилер,който е оригинал.Милена стил го предлагат също.Снимката я намерих някъде в нета.Ако някой го е шил,да се обади. Peace

# 291
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 14 609
Някой има ли схема и ключ

# 292
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 710
Mama Vesi, ако не се лъжа в момента този гоблен го шие Скорпио и обеща да го покаже когато е готов.

# 293
  • Мнения: 207
  261uu  261uu  261uu имам си  жертвичка още от вчера .....

# 294
  • Popovo
  • Мнения: 219
Mama Vesi, ако не се лъжа в момента този гоблен го шие Скорпио и обеща да го покаже когато е готов.
  Мерси KoteVania и аз ще чакам с нетърпеие да го видя.
   newsm44 И аз си има жертвичка от вчера.Само да попитам до кога трябва да разпратим изненадите си? newsm78

# 295
  • Мнения: 720
Някой има ли схема и ключ
Има го тука - http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=515&PN=1&TPN=14 - посредата на страницата - даден е линк към схемата , но незнам защо не може да ми се отвори http://dump.ru:8080/file/old/n/n866064657/ Sad

# 296
  • Мнения: 2 990
Някой има ли схема и ключ


но нямам ключ




# 297
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 14 609
Много благодаря   bouquet

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 425
Unknown_lady, пренабор  http://dump.ru/file/2546945

# 299
  • Мнения: 207
Mama Vesi, ако не се лъжа в момента този гоблен го шие Скорпио и обеща да го покаже когато е готов.
  Мерси KoteVania и аз ще чакам с нетърпеие да го видя.
   newsm44 И аз си има жертвичка от вчера.Само да попитам до кога трябва да разпратим изненадите си? newsm78
   До 24 май  .  Аз ще изпратя моята към 14 защото след това съм малко заета .

Общи условия

Активация на акаунт