Гоблени-54

  • 61 661
  • 432
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 618
Привет момичета!

Кетри, ако може това кафенце да го сервираш у нас Mr. Green Свети Георги е чуден.
Праси, и аз се възхитих на новия ти проект Simple Smile
На Марулка индийките много ми харесват, както и на  Веси и Гого, Ленартетата са един път, аз вече имам слабост към тях
Ина, тези китки сама ли ги комплектова,бях им хвърлила око в ибея Flutter
Видях и хубави мъничета  bouquet
Донси, кажи на твоя мъж, че конете носят късмет в дома
 И аз накрая да се похваля Blush

# 31
  • Мнения: 643
Дестини, моите китки са от и-бея , от Дъмпи, жива и здрава да си  Hug
Взех си тогава с по-малки размери  , да опитам дали ще мога да се справя, сега не ми се виждат вече толкова сложни дименшънсите.
Страхотна е станала испанката и много бързо я уши, и рамкира...  bouquet

И на другите момичета нещата са с напредък , браво!

# 32
  • София
  • Мнения: 618
Инче, то ленартето се шие много леко, а и тя е лесна Wink Радвам се че си се справила с дименшън. Аз май няма да се престраша Blush

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Дестини, чудесна е испанката, на мен на сърце ми лежи другата ланартева испанска кукла, от новата колекция. Права си, че Ланартетата се шият като песен, не зная как става това нещо, но наистина са гоблени със скоростно шиене. Аз можеше да съм изкарала индийките за 15 дена, ако не бяха празниците и ремонта, но все пак се надявам до няколко дена да им режа лентата. Намаш основание да му се страхуваш на Дименшъна, началото плаши, но след това става също песен. Тук повечето сме облъчени на тази тема  Mr. Green

Инче, китките са много добри, не се отчайвай от контура, досадно е на моменти, но пък без него гобленът, не е гоблен. За това пробвай да го шиеш успоредно с останалото.

Изобщо много хубави нещо са показани, всяка напредва и аз много ви се радвам.

Малко офф.
Писе, видях в тортената тема, че те интересува моделираща маса и сладкарски боички, във Варна можеш да ги откриеш тези неща на борсата Илчовски на ул. Български орел. Там имат всичко. Blush

# 34
  • Мнения: 30
И аз да се включа със едно малко албумче,като си снимам всичко пак ще покажа  :bouquet:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=369516&photo_id=11822196&pid=11822196&view=2

# 35
  • Мнения: 30
малко се обърках ,но.....

# 36
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И аз да се включа със едно малко албумче,като си снимам всичко пак ще покажа  :bouquet:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=369516&photo_id=11822196&pid=11822196&view=2

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=369516&pid=11822196

Ето така.. Wink
Добавих го.

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 11:02 от ketri

# 37
  • Мнения: 30
все пак съм нова  Wink

# 38
  • Мнения: 260
Идеята с албумите е невероятна! И аз ще снимам моите гоблени (не че има какво толкова да се види   Blush ).

Вчера най-накрая имахме време да посетим изложбата. След доста дълго обикаляне (че не ме бива много в ориентацията  Crazy ) намерихме галерията. Останах очарована! Затвърди се намерението ми да ушия слънчогледите на Шале, както и още няколко от тази поредица. Само трябва да довърша конете, че иначе рискувам пак да потънат в неизвестност за неопределен период от време. Харесах си още страшно много неща, но с моята скорост в този живот няма да имам време и за половината.  ooooh!

# 39
  • Мнения: 30
И аз нямам много какво да покажа ,но все пак съм си ги шила с много желание

# 40
  • Мнения: 3
Скромната ми колекция :
http://irein1988.multiply.com/photos/album/3/3#
ketri -Благодаря ти за новата темичка.А на всички други дами
Благодарение на вас темичката е толкова красива.Всичко показано до тук е повече от прекрасно  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 618
Марулче, аз чакам да видя китките рамкирани. Да ви кажа незанам как издържате да ушиете нещо и да не го сложите в рамка Thinking За мен това е недопустимо Mr. Green

# 42
  • Мнения: 542
marulka_s много ти благодаря! Hug
destini испанката е страхотна!

# 43
  • Мнения: 30

                                                                                                                  Знам ,че е недопустимо ,но малките гобленчета са ми маркирани и мисля другият месец да си рамкирам и тези.Синът ми претърпя миналата година живото спасяваща операция не съм шила цяла година не съм си мислила нито за гоблените ,нито за рамки Rolling EyesНо сега отново започнах да шия  Laughing

# 44
  • Мнения: 643
Аз пък нямам толкова стени и не са ми в един стил , не си подхождат.
Правя ги за кеф пък и някога децата може да си ги сложат в техните къщи. Имам доста в рамки, но повечето не са.
Но ми е най-голямото удоволствие бродирането.

Общи условия

Активация на акаунт