Гоблени-54

  • 61 744
  • 432
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 439
Хипатия,
казах,че няма да пиша,но мисля,че е редно да ти отговоря...ще повторя още веднъж,че безкрайно уважавам труда на кетри...по-горе имах предвид,че може и някой друг да я отменя.
Не знам,какво толкова ме свързваш със сутрешните кафета,когато умишлено или по друга причина пропусна да сложа снимка на чаша с кафе,веднага се намира кой да го направи и не мисля,че само това е приносът ми към темата за "Гоблени"!
Болно ми е и ми криво,но наистина слагам точка.


# 376
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Здравче, честит ти рожден ден! Бъди Щастлива!  bouquet
Честито на всички които празнуват днес! Да им е живо и здраво името и те с него!
Та и аз да кажа, че вече ми идва в повече. Последните 10 теми се превърнаха в малък ад. Дъвче се едно и също, перат се нишки на бг панамата докато избелеят изобщо красота. Има една цяла тема която беше изписана с може ли да шия 3:5 и ще ми стигне ли плата? Тази тема трябваше да се прекръсти и да си остане така, за да може на който му трябва да я прочете.
Хипатия това:
.......  И още нещо. На въпрос свързан с гоблените или с това как се купува той или как се прикачат снимки, за да се покаже схема или снимка на гоблен няма да отговарям на лични както го правих до сега.
Считам,че тези въпроси не са спам, още по-малко отговорите са спам.
Така ,че от сега нататък, ако някой иска отговор на някой подобен въпрос нека очаква да му отговоря в темата:)

също е спам, нищо че е свързано с гоблените, има подробни обяснения във форума има и тема за проби.
Помисли малко ако искаш да знаеш за тези неща намираш къде го пише. Вярно че всяка иска лично внимание, ама има основни неща.
И за да не съм голословна, ще си загубя от времето да намеря подробните ти обяснения.
иииии bella_ , не се ядосвай, мисля че никой няма против твоето кафе. Аз лично не мога да заспя ако не го видя   bouquet

# 377
  • Мнения: 2 935

bella_
кафетата ги свързвам с теб, защото ти си им символа в темата:)


Никъде не съм споменавала, че снимките ти с кафета ми пречат.
Нито съм казала, че само с това допринасяш в темата.

Всъщност никъде не е казано, че темата е само за тези дето дават информация.

Темата е най-вече за тези, които търсят информация .

Очевидно не разбираш същността на написаното от мен и не виждам кое те кара да се засягаш.

# 378
  • Мнения: 643
Мацки, друс! Hug Липсвахте ми.Ще се върна да чета.

Видях едно бродиращо момиче в хотел в Слънчев бряг- познайте- Милена стил с ариадна конци и две баби на балконите, които не видях какво шиеха, но щеше да ми е интересно много.

Недейте се карайте ooooh!

# 379
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
Мацки, друс! Hug Липсвахте ми.Ще се върна да чета.

Видях едно бродиращо момиче в хотел в Слънчев бряг- познайте- Милена стил с ариадна конци и две баби на балконите, които не видях какво шиеха, но щеше да ми е интересно много.

Недейте се карайте ooooh!

 Confused по-добре недей  ooooh!

пак се почна  Tired


# 380
  • Плевен
  • Мнения: 143

красиво нали? С различни видове техника  newsm74

# 381
  • Мнения: 2 935

 да попитам за какви конци става въпрос, че гледах на DMC  няма такива номера. newsm78





наистина се чудя какви са конците. Повечето са Анкор, а там където има D отпред са ДМЦ, има един на Ева Rозеснстанд,отпред пише ER,
но има и няколко, които не ги виждам като номер в палитрата на Анкор.Т.е. има ги ,но не са този цвят
МОже би са стари, излезли от производство номера?Или  става въпрос за друга марка конци?
Може би някой може да даде светлина по въпроса?
Или да даде по-разбираем ключ:)

 pepen,
това ти ли го шиеш?

# 382
  • Мнения: 7 803
аз по такъв ключ не би почнала да шия  Peace това е на вилер, нама ли свястна схема и ключ?

# 383
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382

красиво нали? С различни видове техника  newsm74

аха -  Mr. Green  Дайменшънс Peace
http://cgi.ebay.com/Dimensions-Needlepoint-Kit-Lady-Victoria-Lov … 90505126006r22258



редакция  Blush за да не прекалявам все пак  Hug
малко полезна информация  Peace http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/Needlecrafts/Features/importa … t+information.htm

и на въпроса на Неличка - надявам се, че чете и назад  Blush

оригинала май е на корабно платно  Peace - инфото е от тук http://www.dimensions-crafts.com/productcart/pc/viewPrd.asp?idca … duct=2881#details

Цитат
printed white sailcloth

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 20:19 от Goody

# 384
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета!  Hug Heart Eyes
Едно въпросче - някой шил ли е тези сезони
До колкото разбрах са щампа, май на 18-ка  newsm78, ако ги шия на обикновенна бяла 18-ка ще се получи ли?

И да не се караме, а просто да спазваме правилата от 1 стр. и тези на форума.  Peace

Гуденце  Hug чета чета ама за това корабно платно за първи път чувам  #Crazy

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 20:25 от неличка

# 385
  • Мнения: 36
Неличка, най -грубо казано, напечатани са кръстчетата на плат.Нямам комплекта, но съм го виждала "на живо".
Da допиша... според мен и на А14 ще е добре.

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 20:42 от snowdrop

# 386
  • Плевен
  • Мнения: 143
С удоволствие бих го шила ,но уви не съм аз Naughty .Ето още тук
http://natalytretyak.gallery.ru/watch?a=zRm-bVFT

# 387
  • Мнения: 70
Честито на всички празнуващи!  bouquet
Благодаря на тези,които ме подкрепят в труден момент! Hug
И сега да ви питам нещо newsm78 ,което отдавна искам да разбера:
когато си харесам определена схема как да разбера дали е принабирана / Embarassedдано правилно се изразявам-преработена с програма  РМ и т.н. /
и всъщност по какво се разбира дали гоблена ще стане сполучлив /понякога   картинката си личи от километри ,но понякога заблудата е голяма /
Аз имам много въпроси ама по натам ще питам пак.
Дано не разсърдих някого

# 388
  • Мнения: 2 116
Добър вечер и от мен!  Hug Искам да благодаря на всички, които ми честитиха! И тук и на Лични!  Heart Eyes Благодаря ви! Трогната съм!  Hug

Също така бях направо във възторг от двата подаръка, които получих!  Hug Hug Hug

 Това и това

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!  Hug Hug Hug

# 389
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Хипатия,благодаря ти.. Hug
При положение ,че разбрахме преди известно време.
И използвах вълшебната дума "Моля ви". Confused
Човек се мъчи да направи нещо ,за да е удобно за всички ,вие пък се чудите как да го разводните,
е па това не го разбирам.
Аз пък имам сестра -Гергана и сега се сещам ,че и едно старо гадже имах-Георги,да взема да почерпя ли..,що ли. Thinking
Здравчето има рожден ден ...ми мълчи си жената,аз лично я поздравих на скайпа,
ако има желание, има и начини да поздравиш някой.
Айде да се вземем у ръце,моля ви.

Аз имам за показване щампования пейзаж и едно малко бебе,но като се върна в къщи ,
че сега се подвизавам в прованса.

Ъъъ,обадила се..
З..много хубави подаръци,блазе ти. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт