Коликите вече отминават ФЕВРУАРЧЕТАТА на килца наддават

  • 12 279
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 66
Момичета, искам да пиша, ама милото каза че ще ми се сърди, щото съм му обещала да ходим до мола Sad
Като се върнем - 100%

  bouquet

# 61
  • Мнения: 356
Ние ще поизлезем малко по обяд.Студенко е и духа,ама нали трябва да се каляваме  Wink

# 62
  • Мнения: 89
мрм,за деца,предразположени към алергии(каквито са случаите с АБКМ) ранното захранване май съвсем не е препоръчително..Не съм много сигурна,а явно и останалите мами,та затова не сме ти отговорили.. Peace

Леле,Карбо,ама ти трябва да обещаваш за ходене до мола ли... hahaha Аз тръгвам без да ме молят!

# 63
  • Мнения: 242
Еееех,carbo ,защо и мойто либе не проявява такова желание да отидем до МОЛ-а... Sad На всичкото отгоре живеем на 5 минутки път от него..........

Ние днес няма да излизаме,защото всички вкъщи сме се разсополили доста.Таткото даже май се разболява след вчерашната работа на открито...И въпреки това днес пак отиде да лепи плочки в тва загубено време.

naiema ,душицо,не сме ви отсвирили LaughingСега правим списък с предполагаемите снахи.А пък след двайсетина години момците сами ще избират.Не искам да се преръщам в майка,която избира жените на синовете си... Mr. Green

# 64
  • Мнения: 17
 Еиии и аз да се доредя до компа най-сетне  Tired мойто чаве луда ме направи вчера , нашия въздух май не е същия като вашия щото само мрънка, писка и иска на ръце или да седи.
 Та някой ( да ме извини ама с тая лудница вчера не можах да запомня кой  Embarassed) пита как се държат бебетата на 3 месеца. В този момент бих казала - ужасно ама щотото съм капнала и кисела и аз Simple Smile
 Иначе това, което беше пуснала Еми май го правим. А не се обръщаме още сами, явно дупето тежи доста, а и ни помръзва. Като е по-гръб ако има наклон или помощ се връцка настрани и от там прави опити за по-корем ама не знае как да си измести ръката. А по корем никак не обича да седи. Настава едно велико пъшкане, мрънкане и накрая рев ако не го обърнем. А и главата вдига само ако е по посока на телевизора. Това ни е другата мания освен лудото желание да седим.  ooooh! Дори когато го сложа да седне и гледа телевизия и някой му се пречка леко се накланя настрани с главата та да вижда  hahaha. Ама така е като сме в една стая, а мама без ТВ не може, сега на стари години ще свиквам да седя без телевизия, а аз я ползвам само за фон в повечето случай ама пусти навик  Naughty
 Та сега се чудя какво да правя с това седене , като бяхме на ортопед преди седмица каза щом искал да сме го оставяли да седи, бил много добре и имало и такива бебета. Е да де ама като знам че до 6 месеца не е хубаво как да го оставя , ами ако му се изкриви нещо с тия меки кости после да се гръмна ли  Thinking
 А и да се "похвала" с още една хубаво дело- продължава да пищи все едно го коля когато го слагам да яде на гърда, настава едно извиване назада и неистови писъци. И ако успея да го удържа да захапе все пак си суче както обикновено с кеф.  newsm78 Ама защо прави така не знам. Еи на сега заспа почти гладен умори се от борбата сукна малко и откърти. А и почна все по-често да прескача нощното хранене. Тази нощ се събуди към 5 да яде след като вечер яде към 22 и аз почти бях загубила тренинга какво да правя, помотах се доста докато му направя млякото ( нощем освен че суче му давам и АМ), предишните 3-4 нощи ни беше оставил да поспим без прекъсване.
 А и ние сме на хипоалерхено АМ на Милумил НА сме. Сама си реших така. За сега го пие без проблем, но съм решила сега като свършим тази кутия да му го сменя. Все ми се струва, че може млякото да има пръст в запека му.
 Та по този повод мами моля за помощ и идей какво разхлабващо мляко да му взема. Пробвахме с Аптамил конфорт ама положенито си е същото - ака на 3 ди по веднъж  Thinking
 Миа мерси много за бързия отговор, в понеделник пак ги почвам по телефоните тия гадове от фирмата, че не стига че си плащах по-високите осигуровки от джоба ми сега и парите не мога да си взимам заради тях  #2gunfire
 alximika душа и аз съм гола вода , а как се намаляват снимки представа си нямам, обикновено нещата при мен се получават с много ръчкане и за мое щастие в 80% стават  Blush

 Ето така искаме да сме по цял ден и непременно да е пред телевизора  ooooh!

# 65
  • София
  • Мнения: 311
Мерси за отговорите. То и аз я къпя през ден, ама не става по-добре:(. Иначе не повръща и не ака зелено, освен ако не и дам Хип с пробиотици (давам го като не може да се изака и и помага). Само тази суха кожа... И за захранването - ясно Peace Simple Smile. Ще чакам.
А времето е отвратително. Това е защото милото заминава и аз с беба отивам при майка ми в центъра и си бях уговорила 100 срещи в Борисовата и исках с приятелките кафе на открито да пия. Карък съм си.
 А има ли мацки, които изобщо не са кърмили, но още нямат МЦ? Докторката ми каза, че всичко е ок, но това беше преди месец, а все още нищо. Не че ми липсва, ама все пак...

# 66
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро и от мен мами, не че имам кой знае какво за писане, ама не можах да се удържа, Писче, много ти е сладък Ачко, ама много, заплювам го за бъдещ зет, ха дано второто е момиченце, че и с 3-4 годинки разлика, тъкмо, даваш ли ни го твоя красавец? Simple Smile

# 67
  • Мнения: 17
Ивче вие почвайте тренировки за момата от сега пък аз ще пускам оферти на Ачо да го подготвя  Wink . Знае ли се накъде ще го завлече сърцето, Пловдив ли, Варна ли, Павлово .....божа работа  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 356
PIS74f,благодаря за инфото! Hug Аз те питах за Ачката - голям сладур е така седнал.Само да вметна моето мнения за ХА и всички други лечебни млека - ако бебчо няма наистина доказана алергия или въобще някакъв проблем мисля,че не е нужно да се дават профилактично.Често е и вредно,вместо да помогнем и предпазим задълбочаваме проблемите.Ама това си е само мое мнение след като съм се консултирала с лекари.Разпитвах доста след като веднага ни изписаха ХА като ни видяха лишейчетата,въпреки,че казаха че не е алергия,ама ей така профилактично.Знам,че педи го направи за добро - много я уважавам,въпреки,че в случая не се съобразих с мнението си.Е купих кутия Хумана ХА / защото ядем Хумана / ама не я дадох.Дано някой не се обиди - че като прочетох темата на Атмосферчето косата ми настръхна.
mrm,аз съм от въобще не кърмещите,но след 50 дневни лохии вече 2 пъти ми идва цикъла.Мисля,обаче че не трябва да се притесняваш.  

# 69
  • София
  • Мнения: 83
Добор утро!
При нас това беше най-дългият сън.От 22:30 до 7ч.Аз по навик се събудих към 4ч., но той сладко си спеше.
Пис може наистина да е от млякото.Ние откакто сме на Лактана Био нямаме проблем.Ачо е много сладък там седнал.Все едно ще дават любимия му сериал. Joy
И аз като naiema смятам, че ако не проявява алргия не е необходимо да се дава ХА. АМ.
Много е скапано това време и защо през уикендите е така  #Cussing out
Е хайде тогава мисля да посготвя нещичко, че от другата седмица ще минавам на диета.

# 70
  • Мнения: 1 797
Здравейте мами,
ние последните 3 нощи сме много зле със съня,
особено снощи си беше кошмар, едно от предположенията ми за състоянието на беба е реакция от  ваксината, другото са още по-силни колики, много й къркори коремчето и реве като заклана.
Най-късно утре ще я водя на лекар, температура поне няма, но папка по-малко, по-рядко гука, много ми е мъчно и рева с нея, а баща й ми се кара Cry

# 71
  • София
  • Мнения: 216
Найема, как да ти се обиди човек, всеки си има мнение, а като е изказано добронамерено и културно за какво да се сърдим и спорим, еххх, добре, че сме си точно ние тук, наистина много гадно ми стана за Дорето на какво са я направили в онази тема, аз и затова писах малко след дъжд качулка там, ама не се сдържах (Ей, Алхимика, да не ми се обидиш сега ти, ама твоята приятелка най-много ме провокира там, не казвам, че е лош човек (не я познавам и виждам нейно мнение за първи път), ама тук във форума няма как да се познаваме с всички лично и преценяваме според изказванията, а нейните не бяха като на много 'добронамерен човек'  Hug). Та за ХА млякото може би си права и аз съм се замисляла, ама пък моят педи не дава антибиотици току така и е привърженик на късното захранване и реших, че след като за тези основни неща сме на едно мнение, ще му се доверя изцяло за всичко, не че не чета и не се информирам и допълнително, но някак оставям неговото решение вкрайна сметка, така направихме и за пишката между другото, чудих се доста дали да правим нещо или не, но той ни посъветва без да сме го питали да я забелваме малко по малко и се получи без проблеми, аз между другото като стане Станислав на 6 месеца мисля да започна да му давам нормално НАН 2, а не ХА НАН 2, поне така съм решила, пък да видим Simple Smile

# 72
# 73
  • Мнения: 263
 Привет и от нас в това мрачното време...  Wear Umbrella

 За хипоалергенните млека имам добро мнение като цяло, само дето имат доста скапан вкус  Sick След месец кърмене с Дара минахме на Милумил ХА. Хапваше го няколко седмици, обаче нещо взе да се пъне с ходенето по нужда, а на мен ми се къса сърцето като я гледам как сумти, та минахме на Фризовом. От тогава, да чукам на дърво, всяка сутрин сме като по часовник и целият ден е много спокойна. Именно заради това редовно акане успяхме да прокараме режима "аки без памперс" и съм много доволна - no more подсечено дупе (не сме имали, ама си представям какъв е ужас!)  Peace Та, Писче, аз наистина смятам, че е от Милумила проблема с акитата.

 Вчера се зачетох за Фризовом-а повече и срещнах някои противоречиви мнения. Най-вече за това, че не трябва да се прилага дълга употреба, защото А. привикват към клея от рожкови и после трудничко акат без него и Б. било един вид лекаствено средство (ако и да е само от билки). Мисля да питам доки за нейното мнение на консултацията след празниците, ама да си кажа право едно, че ни действа добре, второ, че е приятно на вкус и трето, че след някой и друг месец почваме с пюренцата, та не ми се чини такъв проблем да е  Thinking Какво мислите вие?
 
 Толо, за кръщенето и аз съм малко в чуденка. Но някак си ми се иска да е малко по-голяма, за да може да усети и тя нещо от ритуала и празника. Все си я представям с бяла рокличка и как тича насам-натам из двора на манастира  Flutter От друга страна юни месец ще кръщаваме юнак Стефчо (той ще е на 8 месеца) и ще ви кажа отзиви тогава  Peace

 Спокоен, уютен и мързелив ден на всички  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 216
Ох, ама съм загубена и аз, мислих да пиша и за кръщенето, ама забравих, та моята племеница я кръстиха когато беше на 8 месеца някъде и беше хубаво, а дали детето ще е на 8 месеца или на година и 8 месеца не виждам особена разлика, освен с тичането де:), защото нали хората имали спомени след 3 годишна възраст, та ако искаме да помнят децата, трябва да изчакаме до след 3 годинки, иначе съм за това да стане лятото или ранна есен, заради мокренето разбира се, ама то тук няма какво да му се чудим, та...абе нали сме си нетърпеливи, може би ще го направим това лято...още не сме решили твърдо обаче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт