ЮНСКИ талисманчета се появяват,определено термина ни наближава !Тема №56

  • 10 929
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен  Hug

ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА САФИРА ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЪРЗО ДА СЕ ПРИБИРАТ В КЪЩИ С МАМА

Честит рожден ден на Mayflower със закъснение   bouquet

Тези киселини ще ме уморят,не знам вече какво да ям и пия вече се будя и през ноща от тях  #2gunfire

Somebody Честита количка,да возиш най послушното бебе в нея Simple Smile

И аз гледам размяната на съпруги

Рая в албумчето със снимките са

# 61
  • Germany
  • Мнения: 7 959
Честити бебчета на Сафира и от мен! Да са здрави и щастливи и много да радват мама и тати!
Ние вчера капарирахме най накрая легло и скрин за малчо и във вторник ще ги докарат. В крайна сметка взехме чамови мебели. Много стабилно и удобно легло с 3 нива, чекмедже, махаща се решетка, абе точно каквото исках. Малко няма да се връзват с останалите мебели, но ние така или иначе след 2 години планираме да им правим основен ремонт на стаята, че Бобо ще е ученик и ще сменим мебелите изцяло. Тези излязоха и евтини, така че съм доволна. По празниците ще купим матрак и чаршафи и почвам да пера и подреждам. Лекарката ми каза, че след 10 май спираме лекарствата и почваме да чакаме Simple Smile.

# 62
  • Мнения: 1 475
Рая в албумчето ни има папка с мами-вестителки, която искаш може да си избереш от нея и да изпратиш на някой от посочените телефони, смс, когато настъпи щастливото събитие!! Hug

Geraldine,  и в Токуда, неонтологията също е много добра, а завеждащата отделението е един от най-добрите лекари-неонтолози в България , д-р Масларска - там и кувьозите  и всичко е ново! Peace
Да, до 34с се смята за преждевременно раждане, но ако бебето е с тегло под 2 кг пак си остава в кувьоз, докато стигне 2.200-300кг, доколкото знам!! Peace

За размяна на съпруги, само хващам дискусиите накрая, не мога да го хвана от колко точно часа е - изглежда ми доста интересно??!!!!

Много време, няма вести от BEATRIKS и Sharky 81, пък и Fate не е писала последната седмица!! Имаше  и още една близнашка майка, която знам ,че трябваше повече да пази леглото, Missy, тя също не се е включвала отдавна!Дано всичко да  е ок с тях!! Praynig

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 11:44 от somebody

# 63
  • Мнения: 61
        Честита двойна радост на Сафира!!!


  И аз много се изплаших от земетресението снощи  newsm43.....
  
  Пожелавам приятно неделно мързелуване на всички   love001

# 64
  • Мнения: 13
хей аз докато ви изчета и честитя бебоцита на Сафира и те ще станат на годинка Laughing Laughing Laughing
Да са и живи и здрави само това другото от само себе си ще стане
Сладурки вас вчера люля ли ви земетръса? По-точно усетихте ли го???

# 65
  • Мнения: 168
Здравейте момичета!
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА DI И САФИРА, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ,ДА НОСЯТ МНОГО РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!НА МАЙЧЕТАТА ПОЖЕЛАВАМ БЕЗПРОБЛЕМНО ВЪЗСТАНОВЯВНЕ И БЪРЗО ЗАВРЪЩАНЕ У ДОМА!  Hug
Честит рожден ден на Mayflower със закъснение!  bouquet
Момичета не съм предполагала, че толкова скоро ще започнат да валят бебета и при нас  Simple Smile.
Приятен ден и много усмивки !  Hug

# 66
  • Мнения: 57
Edno_momiche също не е писала скоро...

# 67
  • Мнения: 27
И аз днес се замислих за edno-momi4e

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2
Здрасти братушки!
Аз вчера неможах да се докопам до компа и сега докато изчета всичко.
Честити бебчета на Сафира да са живи и здрави.
Честит рожден ден на Mayflower.

Сега да зема да поопрвя тая къща, че на нищо не пролича, след обед пак съм тук.

# 69
  • Мнения: 46
Аз също снощи гледах размяна на съпруги по TV 2. Беше ми интересно и поради това, че студиото е изградено от дизайнерската къща на сестра ми и съдружника и. От самото предаване само не ми хареса, че гостите по едно време се опитваха да се надприказват и стана едно викане - не можех да разбера кой какво говори.

# 70
  • Мнения: 35
Добър ден и от мен. Аз току що се излюпих Blush голям сън му дръпнах.
Да ви се оплача - много ме боли левия прасец, все едно имам разтегнато сухожилие или мускулна треска.Ужас направо,едва стъпвам на него.За щастие не ми се схваща.
Корема също си го усещам като че ли имам мускулна треска newsm78
Е, оплаках ви се, а сега отивам да чистя кабинета. Дано да свърша по-бързо,ама се съмнявам с това темпо като охлюв....

# 71
  • Мнения: 136
somebody, мисля, че "Размяна на съпруги" започва от 21:30 ч. А от вчерашните гости в студиото много се дразня на Ива Екимова, нищо, че ми е адашка - егати кикимората. Скоро я бях гледала в предаването на Азис и тя само хвалеше "прекрасното си тяло", как се гордеела с него и изобщо как била една страшно красива, умна, интелигентна и преуспяла жена. Като й видя физиономията, ми иде да  Sick   Ама това е мое мнение де.

Абе, мацки, къде е било това земетресение? Аз нищо не съм усетила, може би не е било в София  newsm78


О, забравих да "похваля" нашия тати - снощи отиде на гости в комшията и се прибра в 6 ч. сутринта  Shocked Предполагам, че е бил и почерпан. Сега спи на дивана в хола и аз издивявам, защото ще ходим на гости на нашите, а той още не е станал. И си представям колко ще е в кондиция.... #2gunfire

Хаха, точно го пишех и телефонът му зазвъня. Е, вече стана  hahaha

# 72
  • Мнения: 1 924
edno_momiche не е писала ,но е влизала във форума,така че всичко е наред Grinning

И аз не съм усетила земетресение Grinning

# 73
  • Мнения: 1 475
Земетресението  е било усетено в Русе, по високите етажи, епицентъра му е бил някъде в румънско, около Вранча, 5.5 и по Рихтер, вчера го казаха по новините!

За Ива Екимова, напълно споделям мнението ти Гъди, и мен вчера много ме подразни, а също така, я гледах и при Азис ooooh!

# 74
  • Мнения: 136
somebody, при Азис тя похвали някакви хапчета за отслабване, които били супер ефикасни. Ти случайно разбра ли за кои иде реч?  Rolling Eyes Ако не успеем да сваляме сланините по естествен начин, може и до хапчета да се стигне....

Общи условия

Активация на акаунт