Земетресение?

  • 11 527
  • 243
  •   1
Отговори
# 15
  • Временно
  • Мнения: 788
И аз усетих.В София съм,на 8-и етаж.

# 16
  • Мнения: 232
Да имаше,в Добрич доста силно се усети!

# 17
  • Мнения: 11 004
Мъжът ми каза, че го е усетил, но слабо. Аз нищо не разбрах, както винаги.
За Габрово става дума.

# 18
  • Мнения: 2 180
Да, разлюля във Варна, а нашите в русенско и те са го усетили, хем са в къща. Това ми е най-големия ужас и много се изплаших. Ей, всички гадории ми се случиха откакто съм бременна.  ooooh!

# 19
  • Мнения: 339
И в Русе на 8мия и 3ти етаж усетихме!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 513
Къде може да е епицентъра и с каква сила, за да се усети в цяла България?!
Вранча, Румъния, най-дълбокия епицентър наоколо. Щом се е усетило, значи че се разрежда и няма опасност от голям (силен) трус, заради натрупване на напрежение.  bowuu

# 21
  • Мнения: 2 132
Ох, дано няма друг трус Praynig

# 22
  • Мнения: 589
Предният път(есента май беше) ме друсна здраво, ама днес нищо не съм усетила...

# 23
  • Мнения: 5 026
Къде може да е епицентъра и с каква сила, за да се усети в цяла България?!
Вранча, Румъния, най-дълбокия епицентър наоколо. Щом се е усетило, значи че се разрежда и няма опасност от голям (силен) трус, заради натрупване на напрежение.  bowuu
Дано си права,че това ми е голям страх на мен-не смея да седна да ям-откачалка  Crazy

# 24
  • Мнения: 4 187
Имало е, но ние лично не го усетихме! Нищо в къщи не помръдна. Свеки ми се обади от вилата в Плиска, каза, че там доста ги е разлюляло!

# 25
  • Мнения: 798
Вече си мислех, че полудявам.На 4-я етаж сме. Разтресе се целия блок, изскачаме с мъжа ми, звъним на съседите,....те нищо не усетили...И се върнхаме. Явно и в Бургас се е усетило. Какво е това земетресение, на цялата територия на страната?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 472
И аз го усетих - трети етаж във Варна.
Еднократно беше уплаших се, но реших че ми се е сторило докато не видях темата и не сравних времето.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 123

Вранча, Румъния, най-дълбокия епицентър наоколо. Щом се е усетило, значи че се разрежда и няма опасност от голям (силен) трус, заради натрупване на напрежение.  bowuu

Дано е така, че аз изпадам в паника от земетресения. На 16 етаж сме, и както винаги мъжът ми е на работа Crazy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Дано да няма повече, ужасно ме е страх, а мъжът ми само ме бъзика да съм грабвала котката и да бягам надолу Crossing Arms Дано не се налага да бягаме Praynig
Щом се е усетило в цялата страна, може би наистина е Вранча. Ще чакаме да кажат по някои новини.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт