Обичате ли да ходите за риба?

  • 2 307
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Да, и ставането преди изгрев слънце, подготвянето на въдиците...

# 16
  • Мнения: 673
  МъжО се пише рибар, но мен нещо не ме влече. Жал ми е за рибките, скучно ми е, мразя комарите и мравките. Аз обичам природата, но на поход в планината ми е много по- приятно.

# 17
  • Мнения: 1 547
но не и за риба, не е за моите нерви.

същото.
Няма по-глупаво и изнервящо нещо, да се звериш 100 часа в една плувка, дал' щЪ помръдне... Да ти вони на тиня, да пазиш тишина и т.н.
Белинда, ако толкоз обичаш, да кажа на мъж ми да те заведе веднъж. Ще ти се развалят романтичните очаквания...  Confused

Ех, малко просвещение по темата.
Това далеч не е единствения вид риболов.
Щом не ви кефи да седите и да се дзверите в плувка, хващата една блеснарка и тръгвате по бреговете на Искъра, да речем, да гоните пъстървите и кефалите.
Или пък обувате един гащеризон, нагазвате до ...абе доколкото понесете и с една мухарка пак погвате хищника - наистина е много интересно.
Риболовът далеч не се изчерпва със седене и чакане. Това е по-скоро популярната страна.

А, Белиндо, как не те беше срам, ма? Нямала приятели рибари? Да уточним - риболовци  Mr. Green
Не си казала, не сме те завели. Ревизирай са, що си ме отписала тъй?  bambam ribolov

Пък какво ви е хванала носталгията по риболова насред забраната?  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 59
Това е единственият лек за изпокъсаните ми нерви.

# 19
  • Мнения: 114
Мъжът ми тази година се запали по риболова, дори сега в дъжда е за риба. При такива условия не бих тръгнала, но когато е хубаво времето сме ходили с детето, но само за 2-3 часа/ повече не издържам/. Но аз само си почивам де, не ловя /засега/.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 975
Съпруга е болен на тема риболов(морски,речен,язовири абе всякакъв),успя да ме зариби и мен,но само за морския(за другите видове риболов се става много рано а аз съм поспалана Laughing).

# 21
  • Мнения: 139
Риболовът е страхотно хоби. Най-обичам на моренце с лодка за попче и меджит. Ако не хване достатъчно човек магазини за риба бол Simple Smile

===========
Озеленител . ком

# 22
  • Мнения: 42
обожавам да ходя за риба,но толкова отдавна не съм ходила Cry

# 23
  • Мнения: 31
това е страхотно хоби !с наши приятели ходим по язовирите за по 5 дни с палатки и си прекарваме страхотно сред природата на странджа! риба хващаме и жените и децата та даже повече от мъжете! нямаме търпение да дойде денят за откриване на риболовния сезон!        и все пак желанието е голяма работа ,а пък нашето е вече краста

# 24
  • Мнения: 222
Обичам, и още как! Това е най-добрият за мен начин да си почина, да подишам чист въздух, да се заредя с положителни емоции, да направя слънчев загар (стига да се сещам да ставам по-често от столчето, че иначе си оставам с бяла задна част  Laughing). И понеже скоро няма да мога да държа въдицата, напоследък почти всеки уикенд се вкопчвам в нея.  Wink
Ако сред вас има и други почитатели на този спорт/хоби/краста, могат да надникнат (и не само) в темичката ни - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289348.0  Hug

# 25
  • Мнения: 3 835
Обичам, и още как! Това е най-добрият за мен начин да си почина, да подишам чист въздух, да се заредя с положителни емоции, да направя слънчев загар (стига да се сещам да ставам по-често от столчето, че иначе си оставам с бяла задна част  Laughing). И понеже скоро няма да мога да държа въдицата, напоследък почти всеки уикенд се вкопчвам в нея.  Wink
Ако сред вас има и други почитатели на този спорт/хоби/краста, могат да надникнат (и не само) в темичката ни - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289348.0  Hug

Няма по-голям кеф от риболова, природа, красота, тишина, нищо, ама нищо не правиш, само държиш една пръчка и се любуваш на пейзажа. Laughing Като в същото време, забележете, си изключително и по същество зает, с много важна дейност, и никой копче не може да ти каже, че лентяйстваш!!! Mr. Green Абсолютен и тотален релакс, няма друго такова усещане, сливане с природата, спокойствие, съзерцаване на водата цял ден, именно последното може би, в съчетание с природата, ти възвръща силите, откъсвайки те от всичко напълно, просто забравяш и изключваш. Обожавам това занимание! Hug

# 26
  • Мнения: 320
Обичам, и още как! Това е най-добрият за мен начин да си почина, да подишам чист въздух, да се заредя с положителни емоции, да направя слънчев загар (стига да се сещам да ставам по-често от столчето, че иначе си оставам с бяла задна част  Laughing). И понеже скоро няма да мога да държа въдицата, напоследък почти всеки уикенд се вкопчвам в нея.  Wink
Ако сред вас има и други почитатели на този спорт/хоби/краста, могат да надникнат (и не само) в темичката ни - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289348.0  Hug

Няма по-голям кеф от риболова, природа, красота, тишина, нищо, ама нищо не правиш, само държиш една пръчка и се любуваш на пейзажа. Laughing Като в същото време, забележете, си изключително и по същество зает, с много важна дейност, и никой копче не може да ти каже, че лентяйстваш!!! Mr. Green Абсолютен и тотален релакс, няма друго такова усещане, сливане с природата, спокойствие, съзерцаване на водата цял ден, именно последното може би, в съчетание с природата, ти възвръща силите, откъсвайки те от всичко напълно, просто забравяш и изключваш. Обожавам това занимание! Hug

Риболовът е спокойствие, здраве и релакс. Нищо не може да замени деня прекаран сред природата, чистия въздух, тишината и ширналата се вода. Да не забравя за тръпката и очакването - за прикования поглед в плувката; за радостта от улова и  положителните емоции; за повдигнатия тонус и доброто настроение, вследствие активната почивка сред природата. За друго може да нямам сили, но стане ли дума за въдици и водоеми съм първа. Всички в моето семейство обичат и практикуват риболова и тези ни общи моменти са едни от най-хубавите.

# 27
  • Мнения: 3 835
Риболовът е спокойствие, здраве и релакс. Нищо не може да замени деня прекаран сред природата, чистия въздух, тишината и ширналата се вода. Да не забравя за тръпката и очакването - за прикования поглед в плувката; за радостта от улова и  положителните емоции; за повдигнатия тонус и доброто настроение, вследствие активната почивка сред природата. За друго може да нямам сили, но стане ли дума за въдици и водоеми съм първа. Всички в моето семейство обичат и практикуват риболова и тези ни общи моменти са едни от най-хубавите.

Taка е!  bouquet

# 28
  • Мнения: 60
teo 7777 стискам ти ръка за написаното много точно казано.С нетърпение чакам да разрешат риболова и да отида със семейството си на палатка.Просто нямам търпение защото се събираме със наши приятели .Общо ставаме около 10 човека и си изкарваме супер.Нали се сещате вечерта изиграем някои карти други табла само готини работи.

Общи условия

Активация на акаунт