САХАДЖА ЙОГИ

  • 2 504
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Не лети, обаче на сайта си има снимки, на които се вижда как кундалините й се вдигат нагоре към небесата.

Кундалини? Това пък какво е. А с фотошоп и слон може да литне...

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


На снимките - размазани петна над главата й. Grinning
Къде ги гледаш тези сн. че ми стана интересно ?!  Thinking

# 17
  • Мнения: 2 401
Кунда на един език означава п..ка.   Странно ми прозвуча, че п..ката и се вдига към небесата.  Laughing  Но знам ли, няма невъзможни неща.

# 18
  • Мнения: 431
Къде ги гледаш тези сн. че ми стана интересно ?!  Thinking

Гледала съм ги навремето, когато имах контакт с последователи. Зарибяваха ме, защото с всеки новопостъпил се повишават с чин.

Ето тук, например, какво става в Нейно присъствие:

http://www.sahajayoga.org/divine_energy.asp

Ефекти - http://www.adishakti.org/images/sm_declaration_2.jpg

И тук надолу: http://www.adishakti.org/meeting_his_messengers/shri_ganesha.htm

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
минзухар стига  Joy

"изкихах" си водата в/у клавиатурата  Crazy

Много образно го описа  Sunglasses .... па и аз как си го представих  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 12 103
Уплашихте ме хора! Знаете ли, че в един будистки манастир медитирали и един от по- печените литнал. Останалите се върнали към обичайните си занимания, а той си левитира и не спира. С дни не могъл да се върне в норма и не питайте как се е изхождал. Смешно ли ви е. Не е смешно. Внимавайте с тези неща. Литнеш ли веднъж спирка няма!

# 21
  • Мнения: 5 647
Кунда на един език означава п..ка.   Странно ми прозвуча, че п..ката и се вдига към небесата.  Laughing  Но знам ли, няма невъзможни неща.

Помниш ли имаше една тема преди време: "Пърдите ли с ш...а?" Е значи има как да литне. Туй дет излиза, де....

# 22
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
а той си левитира и не спира. С дни не могъл да се върне в норма и не питайте как се е изхождал.

Предлагам на Минзухар да го насочи към съседската
тераса в полунощ, когато гадния съсед пуши.
Баси забавлението ще стане  Joy

# 23
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Е стиха вЕ хора само понеделник е  Joy

# 24
  • Мнения: 2 401
а той си левитира и не спира. С дни не могъл да се върне в норма и не питайте как се е изхождал.

Предлагам на Минзухар да го насочи към съседската
тераса в полунощ, когато гадния съсед пуши.
Баси забавлението ще стане  Joy

Ох, ще умра от смях..  ooooh!

# 25
  • Мнения: 15
Уплашихте ме хора! Знаете ли, че в един будистки манастир медитирали и един от по- печените литнал. Останалите се върнали към обичайните си занимания, а той си левитира и не спира. С дни не могъл да се върне в норма и не питайте как се е изхождал. Смешно ли ви е. Не е смешно. Внимавайте с тези неща. Литнеш ли веднъж спирка няма!
да, редбул дава крила!

# 26
  • София
  • Мнения: 12 103
Да, бе, редбул.  Naughty И в сайта на тези йоги тук пише, че това е само за избрани. Хей така се ловят пациенти. Ставаш избран и после Уетиш, Уетиш, а през зимата отУиташ директно на юг. Ако някой Уитне и не успее да се приземи да пише на Минзухар на лични, за да му каже къде е балкона със съседа пушач.

# 27
  • Мнения: 2 401
Съседа пак се бори с порока си. Или жена му е в командировка. Аз се проветрявам в момента.
А темата е друга.

Общи условия

Активация на акаунт