The Bible - "Summer Casual Classics" 15

  • 35 136
  • 395
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 782
За момент си помислих, че съм объркала темите  Sick Не искам да говоря за кича, който ни е залял  от всякъде. Докато има наистина момичета като Нана, такива майки и лели не сме загубени. Пък и нашата тема нали е затова. Flutter
Крейзи, модата всеки ден се променя, не трябва да ни е срам от нея. Ние също се променяме.
Имам нужда от съвет, нали ще правим сватба, а не искаме да сключваме граждански брак в Съвета, прекалено ми е изтъркано, затова ще отидем да подпишем предния ден, а в деня на сватбата само в църквата. Бих искала да ми предложите модел за рокля, нещо семпло, сладко и късо, не искам дълги рокли.
Може би нещо такова
Лу, после да писнеш снимки от събирането.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 14:43 от ani_4ka

# 361
  • София
  • Мнения: 630
ООО, и аз се върнах в годината на бала и си знам, че не съм пример за стилна абитуриентка.
Замислих се  за изградения вече стил и мога да кажа, че при мене нямаше инсайт, а по-скоро бавни промени (въобще не мога да се сетя как изгоних перата, пайетите и филадендрона в  ... Mr. Green). Така де, има надежда за помъдряване.

# 362
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аничка, нямаш грижи, стига да снима някой, мен хич ме няма по снимането  Blush

За пдописването бих ти предложила:


# 363
  • Мнения: 22 541
Лу, знам, ама ме мързи точно в момента нещо. ))

ani_4ka, аз от известно време съм харесала няколко рокли, ето да ги видиш и ти. ))

ето една
още една любима
тази също
тази е някак романтична
също интересна
тази също е чудесна

# 364
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мирама дали сме една и съща рокля  Joy

Ех, тоя Апарт  Crazy

# 365
  • Мнения: 3 521
............
За абитюрентките> слагайте по една червена точка, бре. Иначе аз и сега с удоволствие обличам роклята ми от бала по разни коктейли - т.е. смятам, че я бива Wink. Нямах прическа, даже не бях боядисана - бях с най-обикновена измита и срясана коса. Просто права рокля, ръкавици и чар Wink. Сигурно за това мъжът ми държи да има моя абитюрентска снимка до сватбената...или просто иска да ме дразни колко съм одъртяла Mr. Green.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 16:22 от surfline

# 366
  • Мнения: 598
Mirama предпоследната е много интересна и красива

# 367
# 368
  • Мнения: 22 541
Мирама дали сме една и съща рокля  Joy

Ех, тоя Апарт  Crazy

Да, голяма страст ми е. ))) Открих в ибей един продавач, който предлага доста добър асортимент от рокли на марката, даже вече се обзаведох с една и наддавам за още една. ))))
И все гледам към булчинските рокли....ама вече не ми трябва.

Момичета, аз и по-нагоре питах. )))

с какво ще ме посъветвате да комбинирам тази пола, тафта е, пада много тежко. защото за съжаление горната част от снимката не се продаваше.

# 369
  • Мнения: 4 202
Може ли малко информация за този Апарт  Crazy

# 370
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Да, голяма страст ми е. ))) Открих в ибей един продавач, който предлага доста добър асортимент от рокли на марката, даже вече се обзаведох с една и наддавам за още една. ))))
И все гледам към булчинските рокли....ама вече не ми трябва.

Е защо от ибей? Има ги в София  Crazy

Чудни зимни неща си взех от там. Сега от темата се присетих, че е време да ги посетя за летни дрешки. Даже някои от булченските, които сме показали с тебе, ги има в магазина в София и за булчински са на много прилични цени  Crazy

# 371
  • Мнения: 3 521
с какво ще ме посъветвате да комбинирам тази пола, тафта е, пада много тежко. защото за съжаление горната част от снимката не се продаваше.

Черна блуза от коприна с лодка деколте, леко паднала на рамото и 3/4 буфан ръкав. Нямам снимка в момента, но ще потърся Peace

# 372
  • Мнения: 1 547
Никой не може да ме накара да сканирам абитуриентските си снимки, не.  Naughty Цяла вечност се опитвам да изтрия от паметта си парчето плат, с което съм омотана и адските смарагди, висящи от ушите ми - не бих желала да се връщам отново към тази гротеска, нежели да въвличам и невинни люде по пътя.


По-нагоре имаше нещо за стриите, та да си кажа и мойта препоръка - Biovergetures на Biotherm. С друго нямам опит. Впрочем всичко на тази фирма ми е любимо.

# 373
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Може ли малко информация за този Апарт  Crazy

Кажи какво те интересува?  Laughing

# 374
  • Мнения: 1 547
Черна блуза от коприна с лодка деколте, леко паднала на рамото и 3/4 буфан ръкав. Нямам снимка в момента, но ще потърся

Нещо подобно ли?

Общи условия

Активация на акаунт