The Bible - "Summer Casual Classics" 15

  • 35 133
  • 395
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 202
Може ли малко информация за този Апарт  Crazy

Кажи какво те интересува?  Laughing

Ми де да знам, не я познавам тази марка, примерно от какъв ценови клас са?
Иначе им намерих сайта. Сетих се и кой е магазинът в София, но от там винаги минавам с кола и никога не съм влизала.

# 376
  • Мнения: 3 782
с какво ще ме посъветвате да комбинирам тази пола, тафта е, пада много тежко. защото за съжаление горната част от снимката не се продаваше.

Черна блуза от коприна с лодка деколте, леко паднала на рамото и 3/4 буфан ръкав. Нямам снимка в момента, но ще потърся Peace

И аз така си я представям, но по-скоро трябва да е по нея, а не като тази от Крейзи показаната. Благодаря за съветите за роклички, ще видим какво ще измъдрим с шивачката. Ще ви държа в течение.

# 377
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Ми де да знам, не я познавам тази марка, примерно от какъв ценови клас са?
Иначе им намерих сайта. Сетих се и кой е магазинът в София, но от там винаги минавам с кола и никога не съм влизала.


Значи, немска марка са - намери ли оригиналния сайт (не българския), там има повече неща. Естествено от Гремания излизат по-изгодно. В България са надули стабилно цените, но има артикули, които си заслужават, а и аз зимата улучих намаление 50%.

Като качество - имам тяхна жилетка, дълга плетена рокля (пулундер  Mr. Green) + плетени ръкави, чанта и още едно-две нещица. Много са добри като материя и изработка  Peace

Имаха и аутлет с доста по-ниски цени, но го затвориха наскоро, не знам защо  Confused

# 378
  • Мнения: 3 521

Не толкова "плисирано", че ще станане конгрес на бастите Mr. Green. По-скоро нещо такова
https://www.mona.de/images/32/_KL_/0/087320F.jpg , но с другото деколте  Wink
За по-смело събитие и при подходяща фигура и с плюшен черен корсет като на додо(бтв, къде изчезна тя?) мисля, че би изглеждала много добре.

# 379
  • Мнения: 22 531
Лу, до София рядко ходя, а и както казах в ибей си намерих чудесен продавач на техни неща. )))

За ценовият клас, ами не знам, струват ми се нормални като цени, някъде среден клас бих ги определила, към нисък. Но пък имат доста интересни модели и предложения. ))

Мерси и за предложението за комбинация с полата, ще тръгна да обикалям магазините, че ми трябва за официален случай. ))

# 380
  • Мнения: 1 547
Не помня дали е ставало въпрос за това преди, но моята универсална "официална" рецепта е тази. Блуза с ефектен детайл /в случая - голяма джуфка на гърба/, ненатрапчиви пола или панталон, и шантави обуща /в случая - пепеляшкови, блестящи Embarassed/. Мисля, че няма начин да се сбърка.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 16:23 от crazy chick

# 381
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Крейзи, джуфката не я виждам, но ми допада комбинацията  Grinning

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 16:40 от Лу

# 382
  • Мнения: 3 521
Значчч. За полата още няколко предложения корсаж, блуза без рамо, но не бяла,блуза с голо гръбче, блуза с джуФка.


Фиу-фиу, Крейзи що няма подсвиркващ емотикон?! #Crazy Страшен чепик!

# 383
  • Мнения: 22 531
Мерси още веднъж момичета, тези дни ще мина на обиколки, макар че ще ми трябва чак за август месец. )))
И вероятно ще трябва да е нещо с ръкав, защото става въпрос за кръщене, а в манастирите не пускат с потници. ((

Иначе си намерих една много сладурска рокля (пак Апарт), която хем става за официална, хем и за през деня. )))
http://www.ftk24.de/img/2244496.jpg
какво ще кажете?

# 384
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Иначе си намерих една много сладурска рокля (пак Апарт), която хем става за официална, хем и за през деня. )))
http://www.ftk24.de/img/2244496.jpg
какво ще кажете?


За Апарт мога да кажа само добри неща  Crazy

Време е да ме наемат за рекламен агент или поне рекламно лице  Mr. Green

Роклята е много стилна  Laughing

# 385
  • Мнения: 1 547

Нищо не можем да кажем, щото се слюнчим пред монитора с такъв взор  Shocked и думите не идват... иска ни се тази рокличка някак да изкочи оттам и да се нагъне тихо в дрешничето ни, дето всъщност й е мястото. Ако може, с обущенцата. Чантата я не щем.

# 386
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Крейзи, нямаш грижа - да ти кажа ли цената и в български лева?  Mr. Green

Както и на обувките  Whistling

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 16:53 от Лу

# 387
  • Мнения: 1 547
Крейзи, нямаш грижа - да ти кажа ли цената и бългаски лева?  Mr. Green

Хм, да ми я кажеш ли... Ще ме прободе ли в сърцето? Трябва да го пазя, знаеш, старая се да избягвам резки шокове и внезапни ценоразписи. Ето защо все така се случва, че профучавам покрай Ескади, Максмари и прочее, понеже много бързам. И в сайтовете им като вляза, все спешна работа ми изниква  Mr. Green


Между другото, да докладвам, че в аутлета на Адидас има много симпатични блузенца на цени около 30 лева. Ама много симпатични, като ви казвам.

# 388
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
 Joy

Добре, няма да ти разбивам сърцето  Grinning

# 389
  • Мнения: 3 521

Имам подобна и много си я обичам, защото ни се глади, ни се мачка, а като я облечеш за някое интервю за работа(примерно) обикновено мъжете успяват само "На колко сте години?" да попитата. Мдааам ценна дрешка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт