За първи път синът ми заминава на зелено училище

  • 5 563
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 905
На 10 г. е и до сега не се е отделял от мен.Заминават на Боровец.На мен хем ми е тръпка,хем ми е тъжно. Споделете как е при вас Hug

# 1
  • Мнения: 13
Здравей beniii, и аз се чувствам като теб. Моят син е на 7 години и днес сутринта замина на зелено училище.... вече няколко пъти му се обадих да го чуя и да разбера дали всичко е на ред.  Много съм притеснена за това как ще се справи сам, но с баща му решихме, че трябва да му дадем възможност да порастне и да бъде самостоятелен.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 549
Напълно разбирам притеснението ти .Моя син е  почети на 9г. и трябваше да замине на зелено у -ще в Чепеларе . В крайна сметка не можаха да се съберат достатъчно деца и у-щето отпадна .Ние почети 3 седмици не знаехме ,че ще стане така и се настройвахме за предстоящото събитие. Аз много се притеснявах дали детето ще се справи ,да не му се случи нещо , да не се разболее и все такива страхове . Но смятам ,че вече са достатъчно големи за да започнат да се учат на самостоятелност .Трябва да правим  от тях мъже ,а не цял живот де се държат на мама за полата .  Не се притеснявай всичко ще мине - нали са браени дни ,не са съвсем сами ,а и има моб. телефони.

# 3
  • Мнения: 1 905
Момечета,благодаря Ви за милите думи  bouquetПрави сте.Дано всичко е наред и най-важното-нека Господ пази децата ни Hug

# 4
  • Мнения: 8 999
Моите деца тръгнаха на няколкодневни екскурзии още от втора група в детската градина. Беше им страшно забавно и весело. На мен сърцето ми е било свито, все пак 4 год. дете, само, далеч от дома си, ама пък с тях бяха много госпожи, които ги обгрижваха повече и от родна майка.
За 10 годишно дете изобщо не бих се притеснявала.

# 5
Първият път когато Миа  беше на зелено у-ще щеше да ми се преъсне сърцето.

# 6
  • Мнения: 1 905
А някакви съвети да ми дадете,все си мисля,че всичко нужно сложих,особено топли дрехи,но все си мисля,че може да пропусна нещо,което да му е нужно newsm78

# 7
А някакви съвети да ми дадете,все си мисля,че всичко нужно сложих,особено топли дрехи,но все си мисля,че може да пропусна нещо,което да му е нужно newsm78
Напиши списък на нещата които си  сложила в сака за да може да си върне всичко.  Сложи му сапун шампоан  кърпа  за лице и тяло гребен и всякакви неща от първа необходимост.

# 8
  • Мнения: 8 999
Добави и някои прости лекарства - за температура, капки за нос, капки за уши, нещо за гърло. Дай му достатъчно пари /дори и да ги пази учителката му/ и мобилен телефон. Сигурна съм, че ако се уговорите той да ти звъни всеки ден, със сигурност ще е така увлечен от емоциите, че може и нито веднъж да не ти се обади!

# 9
Добави и някои прости лекарства - за температура, капки за нос, капки за уши, нещо за гърло. Дай му достатъчно пари /дори и да ги пази учителката му/ и мобилен телефон. Сигурна съм, че ако се уговорите той да ти звъни всеки ден, със сигурност ще е така увлечен от емоциите, че може и нито веднъж да не ти се обади!
Да baibibi е права  трябва да сложиш и лекарства

# 10
  • Мнения: 1 905
Ще бъдат в хотел на Боровец и се надявам да има големи хавлии,но съм му сложила малки.Телефон и пари ще има,само се надявам да е топло вътре PraynigА за лекарствата-с тях ще има медицинско лице и ще носи лекарства,дано не се наложи де.Благодаря Ви Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
И за разстройство. Сложих им лепенки за рани и един бинт. Капки за нос и уши не съм слагала. Макар и с медицинско лице не бих разчитала да носи подходящи за всички лекарства. Откакто се помня от дете майка ми ми слагаше лекарства, с които не е имало проблем (без непоносимост),  заедно със списък с дозировки за всеки случай. Никога не ми се е налагало да ги пия и бях инструктирана, ако нещо ми стане да ги дам на сестрата да следи какво трябва да пия. По същия начин правя и аз сега с моите.
Моите си носеха лекарствата в себе си, парите също.

# 12
  • Мнения: 21 455
И моят второкласник замина сутринта, з а 5 дни в Шипково. оказа се, че на мястото, на което са обхватът е много лош и едва разменихме две изречения. Разбрах само, че са пристигнали и, че в стаите е топло.smile3518

# 13
  • Мнения: 1 905
И моят второкласник замина сутринта, з а 5 дни в Шипково. оказа се, че на мястото, на което са обхватът е много лош и едва разменихме две изречения. Разбрах само, че са пристигнали и, че в стаите е топло.smile3518
Hug  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 403
И моят второкласник замина сутринта, з а 5 дни в Шипково. оказа се, че на мястото, на което са обхватът е много лош и едва разменихме две изречения. Разбрах само, че са пристигнали и, че в стаите е топло.smile3518

Моят син се върна миналата седмица от Шипково. И той беше за пръв път на зелено училище. Глобул няма обхват там, само М-тел. Условията са добри, децата си прекараха много добре. Бях му направила списък с вещите, но въобще не го беше погледнал и се върна с няколко забравени неща. За сметка на това беше накупил всякакви боклучета за подаръци.

Общи условия

Активация на акаунт