Отговори
# 75
  • Мнения: 13
Честити сладки зайчета Зайобайо. Да са ви живи и здрави и много радост да ви носят. Бързо възстановяване и скоро да се гушкате в красивата заешка стаичка, която им приготвихте.   bouquet  love001 newsm51

# 76
  • София
  • Мнения: 1 395
Ама как мога да съм толкова заспала! Уж четох всичко от снощи и гледайте, да изпусна най-важното! И даже чета 'честито, зайо' и си викам добре де как честито като тя ей сега ще ражда, още не е!  newsm78 Embarassed

Бравоо на мама зайка и малките зайчета! Нямаме търпение да се нагушкате, да ви изпишат, да се приберете и да ви се радваме!

# 77
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТИ БЕБКИ НА ЗАЙО БАЙО!!!
Да са живи и здрави и много щастливи!!!!
Леле,много се вълнувам...

# 78
  • Мнения: 43
ЧЕСТИТИ БЕБКИ НА ЗАЙО БАЙО! МНОГО ДА ВИ РАДВАТ И ДА ИМАТ НАЙ-ХУБАВОТО И БЕЗГРИЖНО ДЕСТВО.
 На мен ми писна да съм дебела и да чакам - искам да раждам вече...........

# 79
  • София
  • Мнения: 5 247
ЧЕСТИТО ЗАЙКОВЦИ! ВЕЧЕ СТЕ ТРИЧКИ!ДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ И РАДОСТНИ! ЕЙ!ЧЕ ХУБАВА НОВИНА!БРАВО, ЧЕ КУКЛИТЕ СА ГОЛЕМКИ!БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА!

ИДАР АМА БОБО Е КОПИЕ НА ТЕБ! НЕВЕРОЯТНО СЛАДКИШЧЕ! СНИМКИТЕ СА СУПЕР!
ЧЕСТИТО И НА WITCH!! ВЕЧЕ ИМАТЕ СТАЖ И ВКЪЩИ! БЛАГОДАРИМ ЗА РАЗКАЗЧЕТО!

ЧРД на Бебз! ...много късмет и здраве!

Катринка, мила! Компреси от сурови нарязани на филии картофи или лапи от нарязан попарен магданоз облекчават такива случаи като при теб.

# 80
  • Мнения: 445
Браво на Зайчетата! Много са папкали и слушкали! Нека носят радост на всички около тях! На мама - бързо възстановяване!

# 81
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Добре дошли на на този свят, малки зайчета!
Час по-скоро да се озовете в сигурните прегръдки на мама!




Да ти е жив и здрав сина, а witch!





Бебз, Честит рожден ден ден, на патерица!




Като се сетя колко безобразно млада си и ме хваща не толкова благородна завист Wink

При мен нищо ново - стискам кълки и си чакам мъжа да се прибира, че съм обещала да не раждам докато го няма Wink.

Катринка, мила! Компреси от сурови нарязани на филии картофи или лапи от нарязан попарен магданоз облекчават такива случаи като при теб.
Точно това не би могла да приложи в момента в болницата Wink. А и не мисля, че ще е от полза.

# 82
  • Мнения: 79
Честити малки-големи Зайчета на мама Зайо, да радват много мама и тати, да бъдат здрави и послушни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мама скоро да се възстановява и да се радва пълноценно на малките кукли  Hug

# 83
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТО ЗАЙЧЕ ЗА МАЛКИТЕ СЪКРОВИЩА.ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ.

# 84
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Честито Зайче!Да са ти живи и здрави малките кукли и много да те радват!
На теб миличка много спокойствие и бързо възстановяване за да може час по-скоро да им се радваш и гушкаш!
 newsm51 smile3525 newsm51 Много целувки и голямо гуш на тричките зайчета от мен и бебе Евелин

# 85
  • София
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТО ЗАЙЧЕ ! Да са ви живи и здрави рожбичките и само да ви радват  bouquet
Бързо възстановяване на мама героиня Hug

# 86
  • Мнения: 87
ЧЕСТИТО НА ЗАЙЧЕТО ЗА МАЛКИТЕ ЗАЙЧЕНЦА!!!!!
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ЩАСТЛИВИ И ДА ИМАТ ДВОЕН КЪСМЕТ В ЖИВОТА!!!БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И МНОГО УСМИВКИ!!!!

# 87
  • Мнения: 68
Честито Зайче, с пожелание за много здраве и щастливи мигове за цялото семейство. Нека малките принцеси много ви радват и забавляват Simple Smile

Аз съм добре. Нямам и контракции даже. Чакам сега визитация да видим какво ще стане, какво ще кажат. Дано поне ми кажат кога ще е секциото. Имам чувството че съм тук от един век.  #Crazy

Рали, цяла събота и неделя те мисля как си! Дано днес вече разбереш кога ще бъде датата! Нали и аз съм с твоя термин и трябва в края на седмицата да влизам за секцио  #Crazy Само дето сам с постоянни контракции и болки и се моля да устискам още няколко дни, че с тези хемороиди категорично ме отрязаха за нормално. Хайде пиши ако имаш новини! Стискам ти палци!

# 88
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЙ-ЧЕТА за техните рожби!!!

Аз да си призная влизам и ви чета от време на време, но с това се ограничаваше моята активност.  Embarassed Искам да пожелая на всички много късмет и успех - дано всичко около раждането мине по вода  Laughing

Някъде бях чела, но не си спомням точно коя бъдеща мама беше споделила, че възнамерява да се пробва на естествено раждане след като първото и е било секцио...исках да питам дали все още има такава настройка и как се развиват нещата при нея? Моят случай засега е такъв, въпреки че нямам особена подкрепа от лекарката ми, но тя си е касапин по природа като почти всеки лекар и отдавна е наточила инструментариума.

 Stop ще трябва да почака обаче.

# 89
  • Мнения: 11
Честити беборанки на мама ЗайоБайо! smile3525 Леле колко големки са и се родили smile3501. Пу-пу да не са им уроки. Да са и живи и здрави и да растат още по големи и да радват щастливите мама и тати!

Бързо възстановяване на Зайо и само сладки грижи от тук нататък!

Общи условия

Активация на акаунт