LaRedoute.fr - 112 - Всичко за поръчката!

  • 43 935
  • 893
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Момичета много се извинявам ако е коментирано вече,бихте ли ми казали дали си отговарят на номера,и също 40размер френски на коя номерация бг.отговаря?Благодаря .
Тук може да видиш панталона и да се ориентираш, защото е даден размер за 42 номер, а за сакото не мога да ти помогна
Благодаря от сърце Hug

# 16
  • Мнения: 2 122
раници почти няма, или поне не можеш да намериш по-евтини от тук
на запад много държат на качеството по отношение на ученическите раници и съответно цените им са високи
в немския Майтойс има раници от порядъка и на 100 евро  ooooh! и са едни от много купуваните

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 4 406
В старата тема никой не ми отговори и затова си позволявам отново да попитам:)

Момичета,това са сандалите


http://www.laredoute.fr/vente-sandales.aspx?productid=324142022& … &numberpage=1

отговарят си , поръчай си твоя си номер

# 20
  • Мнения: 5 790
Аз не съм поръчвала от края на юли и сега се интересувам за колко време горе-долу пристигат поръчките в София - за митница и за поща.

Я... кой се върна в темичката!  Hug
Получих си две поръчки за поща за по 10 дни, за митница нямам и не мога да кажа.
Но май вече няма забавяне.

# 21
  • Мнения: 438
Просто информативно - некой от Варна да е взимал скоро поръчка било то от поща или от митница ? аз чакам от 09.04

# 22
  • Мнения: 1 540
Просто информативно - некой от Варна да е взимал скоро поръчка било то от поща или от митница ? аз чакам от 09.04

Чаках четири отделни пратки, всичките от тази дата и нататък, но за моя изненада в петък пристигна чак третата. Може би защото беше мъничка, затова е пристигнала по-бързо. Но останалите три са по-обемни и все още ги чакам.

# 23
  • Мнения: 0
Просто информативно - некой от Варна да е взимал скоро поръчка било то от поща или от митница ? аз чакам от 09.04

Аз взех в петък от 10.04 от пощата

# 24
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета,искам да ви помоля за оразмеряване на една моя позната:

ГО- 99,талия: 80, ханш: 115, дължина от рамо до рамо:50

Харесала си е едно сако и пола.Много,много ще съм ви благодарна  Hug Hug
За сако-42,но за полата-предполагам-46,но нека някой по-вещ да се включи...


Алекс,благодаря!!!   bouquet

# 25
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
раници почти няма, или поне не можеш да намериш по-евтини от тук
на запад много държат на качеството по отношение на ученическите раници и съответно цените им са високи
в немския Майтойс има раници от порядъка и на 100 евро  ooooh! и са едни от много купуваните


моите деца са големи и спокойно могат да бъдат със спортни раници на у-ще, стига да са с подходящи размери и достатъчно здрави, за да издържат на отншението към тях Joy Joy

# 26
  • Мнения: 0
Просто информативно - некой от Варна да е взимал скоро поръчка било то от поща или от митница ? аз чакам от 09.04

Аз си я взех от 9.04 за митница и я взех в четвъртък,Беше 6,250 КГ.Според мен ще дойде тази седмица.

# 27
# 28
  • Мнения: 146
ОТ 24 ЮНИ ДО 28 ЮЛИ СА РАЗПРОДАЖБИТЕ

# 29
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Момичета,искам да ви помоля за оразмеряване на една моя позната:

ГО- 99,талия: 80, ханш: 115, дължина от рамо до рамо:50

Харесала си е едно сако и пола.Много,много ще съм ви благодарна  Hug Hug
За сако-42,но за полата-предполагам-46,но нека някой по-вещ да се включи...


Алекс,благодаря!!!   bouquet

Много ти благодаря  Hug Hug
Ще помоля и Алекс да се включи,за да съм сигурна (или който е сигурен,де)  Hug Благодаря,ви момичета!

Общи условия

Активация на акаунт