Нашата седмица на сбъднати мечти и радостни новини ♥ 27.04. - 03.05.2009 ♥

  • 7 857
  • 214
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 247
Тук съм бе Доренце Heart Eyes
а ма не пиша щото няма какво  Wink
приятна седмица на всички  Hug
Миле чудна темичка Peace
Жаки, Зори цунки  Heart Eyes

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Миле-е-е, радвам се да те "видя" и то като автор на тема  Hug.

Кармелита, възможно е да е розова овулация. Зацапването при такава може да трае от 1 до 3 дни. Ако искаш изчакай 3 дни да видиш дали ще спре и тогава върви на лекар все пак.
Този месец аз също имах такова зацапване /на 13 ден/, което трая 3 дни /за първи път ми се случи/. Реших, че е розово ову и правихме секс. И въпреки че, спря ходих на лекар. Той не можа да потвърди, че е било ову, но аз имах и друг проблем и за това имаше съмнения, че е от него.

Щи, Стич къде сте момичета?

Хубава и ползотворна седмица на всички!

# 17
  • Мнения: 219
Здравейте, милички!

Честито на всички видели  EFP
Успех на ловуващи и нечакащи  Flowers Four Leaf Clover Можете да гоните към мен всички лелки, тъй като по-здравословни причини пропуснахме лова този месец. Към другия с нови сили  newsm68

Целувки на всички и прекрасна седмица   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 598
Добро утрооооооооооо!
Аз си казвам я да им спретна една темичка, а те моите изписали 2 страници Joy Joy Joy Joy Ама признавам Миле-чудна тема! Heart Eyes Heart Eyes
Доре, мерси за кафенце, закуска няма ли newsm78 Joy Joy Joy Joy
Жаки, палчетата ми са от много време стиснати за теб!:love: Heart Eyes
Каритас, един ритник от моето бебче получи Joy Joy Joy Joy Joy Joy (може да е знак Blush)

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
amanitka, радваме се, когато се появяваш. Аз често с много носталгия и мили чувства се сещам за всички момичета, с които имах честта да се запозная в темата от декември насам, и които са вече бременни - sofy, fanta, pretty, nana5kova, elena vasileva, Jeny, vanja74, Alcho, комикс, desitalee и много други.

Появявайте се често, това за нас е още едно доказателство, че чудесата се случват!  Praynig

Момичета,  Hug ви!

# 20
  • Мнения: 2 617
Каритас, един ритник от моето бебче получи Joy Joy Joy Joy Joy Joy (може да е знак Blush)

Алчооооо Heart Eyes Ха дано да е знак! Praynig  Ето ти малка закусчица от мен:



Аманитка, радвам се, че се появи! Аз знам как си, че те шпионирам по бременните теми, ама друго си е да наминеш лично насам!  Hug

# 21
  • Мнения: 425
Siska24, снощи беше розово, днес отива към червено. За съжаление мога да отида на преглед чак в четвъртък сутринта.
ivap, извини ме за въпроса, но какъв проблем имаше, та се усъмни, че заради него е зацапването?
Благодаря ви, момичета, за бързите отговори.  Hug

# 22
  • Мнения: 879
ДОБРО УТРО, МОМИЧЕТА! АЗ СЪМ НА ЛОВ В МОМЕНТА И ДА ВИ КАЖА ЧЕСТНО Е МНОГО НАТОВАРВАЩО. Хем не искам да изпускам момента, хем мисля само за това и нищо не ми се прави! Но ще действаме, то се е видяло! Успешна седмица на всички и чакаме резултати!  Hug Peace luvbed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 23
  • Мнения: 189
Миле много хубава темичка  bouquet за теб от  Heart Eyes
Момичета давайте смело напред  luvbed fertilization Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed  EFP а за лелките и при мен може да ги пращате
Доре мерси за кафенцето Hug
 И аз искам да почерпя   party023 smile3510 моето голямо момче има р.д.

# 24
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте,момичета.
Миле,темата е чудесна и съм сигурна,че с твоите искрени и мили пожелания,ще се напълни само с прекрасни новини Hug
Доре,благодаря и за мен остана от кафенцето Hug
Ралчеееееее HugЛипсваш ми
Бебе26,отпусни се,изненадай любимия,за да не мисли и той,че сте на лов.Облечи си някое секси бельо и се наслаждавайте на момента Heart Eyes
Весела и ползотворна седмица на всички.

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
ivap, извини ме за въпроса, но какъв проблем имаше, та се усъмни, че заради него е зацапването?

Много ранен спонтанен аборт. Според д-р може и да не съм се изчистила напълно и от това да е зацапването /което и при мен започна с розово и на втория ден стана по-червено. на третия пак розово и спря/. Дано и при двете ни да се касае за розова овулация  Wink.

# 26
  • Мнения: 425
Много ранен спонтанен аборт. Според д-р може и да не съм се изчистила напълно и от това да е зацапването /което и при мен започна с розово и на втория ден стана по-червено. на третия пак розово и спря/. Дано и при двете ни да се касае за розова овулация  Wink.
[/quote]

Пожелавам ти бързо възстановяване  Praynig
В четвъртък след прегледа ще докладвам.  Hug

# 27
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Ееее, Милееее ,  Hug Много ми липсваше, да знаеш. Hug Прекрасна тема, как да не се запише човек.
Звучиш, прекрасно както винаги, и това много ме радва  Hug Hug Hug
Пу,пу, пу , да е много късметлийска и да си я напълним с много  EFP EFP EFP

Бременелките да наминават по-честичко. Какво само ни четат и нищо не казват  Crossing Arms
И да пишат за всички промени, които откриват всеки ден .... аз ще попивам като суха гъба  Joy Понеже съм много любопитна и ми е много интересно, какво да се прави  Tired не съм била никога бременна  Mr. Green и всяка информация , ще ми е много полезна и интересна  Hug Hug Hug . Споделяйте за всяко нещо и за всеки трепет от бременността  Hug Hug Hug

Честито на виделите  EFP от миналата седмица !   bouquet Леки девет месеца и здрави бебоци на финала  Hug Hug Hug

Лека и успешна седмица, момичета  Hug

# 28
  • Мнения: 234
Здравейте и от мен  Hug
Миле, приятно ме изненада  Party Чудесна темичка, радвам се, че си попреминала дупката  Hug
Аз вчера цъфнах  Crossing Arms Подрани ми даже с два дни  Tired
Пращайте всички лелки при мен, да им покажа къде зимуват лелките  newsm29 smile3513 newsm48

# 29
  • Мнения: 3 695
здравейте и от мен, виждам, че има много успели момичета - честито  Hug

момичета искам да ви почерпя - вече съм госпожа  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт