Нашата седмица на сбъднати мечти и радостни новини ♥ 27.04. - 03.05.2009 ♥

  • 7 878
  • 214
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 248
Марлийн, оргаментрила е прогестеронов препарат, който не може да даде фалшив резултат на теста за бременност. Мисля, че е минало достатъчно време от половия контакт, за да отчете положителен тест, което значи че си бременна... Добре е че си спряла лекарството... Моят съвет е да посетиш гинеколога си, той ще ти каже дали да приемаш допълнително някакви лекарства. Мисля, че можеш да си изкараш една съвсем нормална бременност  Hug.

# 181
  • София
  • Мнения: 2 109
Ох, момичета, благодаря за подкрепата.
Говорих с един познат гинеколог, каза, че не може Оргаметрила да повлияе на теста, събота сутрин съм на преглед, как ще издържа незнам, не смея нищо да си мисля и да се надявам ooooh!
Стискайте ми палци, моля ви Praynig

# 182
  • Мнения: 2 617
Marleen, стискам много силно палци! Дано всичко да е наред! Praynig Hug

# 183
  • Мнения: 2 802
Радвам се, че вече си по-спокойна  hug всички ти стискаме палци и сме с теб. fingerscrossed  fingerscrossed fingerscrossed

# 184
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Молим се за теб, Марлийн! Praynig

Ох, аз съм гроги вече - цял ден пазаруване, багажи, а и накрая на деня уважихме майчето за рождения й ден! Почерпката ми е много късна и повече върви твърдо гориво, но поне е от сърце!  Heart Eyes

# 185
  • София
  • Мнения: 2 109
Mileto, Siska24, Катето, me4ekle4e, caritas, Hug
A това, че е ярко наситена втората черта дали е добре? newsm78
Сега вече и друго си мисля- да не би пък да е извънматочна, че затова преди 20 дни да не ми я видя докторицата ooooh!

# 186
  • Мнения: 2 802
Mileto, Siska24, Катето, me4ekle4e, caritas, Hug
A това, че е ярко наситена втората черта дали е добре? newsm78
Сега вече и друго си мисля- да не би пък да е извънматочна, че затова преди 20 дни да не ми я видя докторицата ooooh!
Да не си направила тест тази сутрин???
Успокой се, мила. Д-ра най-вероятно нищо не е видял, понеже още е рано. Все пак око си бременна, в което съм напълно сигурна, доколкото знам се вижда 10-15 дена след закъснението. Но ако искаш прочети това, ще ти е от полза.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=15840

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8847

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20668.0

# 187
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Ехооооо, разпускащите!

Ей, не мога без вас! Още три часа до заминаването и аз пак надничам да ви видя. Мъжлето само ми се смее  hahaha

Прегръщам ви, дано да имам възможност да ви чета и да пиша, че иначе до 10-ти ще умра  Sick

Сутрешна почерпка от мен: пресно запарена хербатка (чай) в тон с нашата дестинация!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

                             

# 188
  • Мнения: 609
честито на Marleen!

# 189
  • Мнения: 2 802
Mile, мерси за кафенцето, мила. Аз нали не има разбирам на тия работи  Embarassed и няма как да ви почерпя и все се надявам някоя от вас да се сети. И аз изчезвам след 2-3 часа, но пък аз няма да имам интернет  Cry и се надявам като се върнем, всички да сме по-бодри и изпълнени само с положителна енергия.  Hug

Честит 1 май
на всички труженички и труженик!
Mr. Green

# 190
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Приятна почивка, Сиска!

Жива и здрава да си, много да си починеш.

А за картинките - донт уори, ще ти направя едно кратко обучение! Какват си ми умница!  Flutter

Четящо ivap-че  Hug

# 191
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
A това, че е ярко наситена втората черта дали е добре? newsm78

Чудесно е! Стискам палци за прегледа утре  Praynig.

Миле, да ти е живо и здраво майчето   bouquet!

Приятни и ползотворни празници на всички!

Аз няма да пътувам никъде и ще наглеждам темата  Wink.

# 192
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Марлен ,  Praynig стискаме палци и се молим всичко да е наред. Да пишеш след прегледа  Praynig Hug Дано, дано , миличка   Praynig Praynig Praynig

Миле, Честит празник на мамето   bouquet ! И да си прекарате незабравимо  Hug
Сиска,  Hug . И аз в началото не можех да качвам снимки  Tired и се чудех как го правят другите  newsm78 . Прочетох малко за правилата и как се публикуват мнения и др. разни полезни неща ...и гледай сега не мога да се спра  Joy Joy Joy ...просто съм не удържи ма  Joy Joy Joy

Ивапче  Hug ..значи заедно ще я наглеждаме Mr. Green. И аз няма да пътувам  Hug

# 193
  • Мнения: 2 802
А за картинките - донт уори, ще ти направя едно кратко обучение! Какват си ми умница!  Flutter
Срахотно, значи като се върна, имам едно бързо разяснение, не че няма да се справя, просто незнам от кои сайтове ги намирате тези хубави кортинки  Tired.... Hug


Аз няма да пътувам никъде и ще наглеждам темата  Wink.

Разчитаме на теб и на тези, които остават, да потушавате страстите   bouquet

# 194
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро утро...
ЧЕСТИТ 1-ВИ МАЙ!!!
Да е жива и здрава майчето на Милето!!!  bouquet
Марлийн-само може да се радваш, че чертичката е наситена, моят шуър чек 2-3 дни преди цикъла беше с доста наситена тестова черта... А за извънматочна, просто изхвърли тези мисли от главата си, рано е още да се види на ехограф трябват си около две седмици закъснение... така че имай търпение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт