Нашата седмица на сбъднати мечти и радостни новини ♥ 27.04. - 03.05.2009 ♥

  • 7 879
  • 214
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 617
Оххх, Прити, изпопритеснихме се за теб! Радвам се, че си добре! Hug

# 166
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Еееей, Прити , слънцееее  Hug . Много се радвам да те видяяя  Hug, ама защо толкова скромно  Heart Eyes . Пожела ни късмет..и духна  Crossing Arms . Как е пупата  Heart Eyes , разказвай ....говори ни, говори  Hug Hug Hug Аз попивам като гъба  Mr. Green подобни информации  Heart Eyes

# 167
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте мили дами  Hug
Много пишете ей Wink Аз си се включвам от време на време въпреки че никой не пита за мене  smile3534 newsm03
Рейни съжалвам миличка за това което ти се е случило  Hug знам колко е гадно  Hug
Браво за добрите резултати на Соф и Жаки   bouquet
Честит рожден ден на патерици на Аманитка  smile3525
Силвиии  newsm51 щип по пупата  Hug
Галиа честита нова кола, безаварийно ползване  smile3525
Прити радвам се да те прочета  Hug
Аз за себе си само мога да кажа че ми закъснява вече 3-ти ден ама положителен тест нямам и за сега си чакам да видим какво ще стане  Tired Стискайте ми палци всичко да е ОК  Praynig
Лек ден момичета и весело изкарване на празниците  Hug
Ние заминава за Русе и сигурно няма да имам възможност да ви навестявам  Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 37
Здравейте мили момичета. Днес заминаваме за планината, по-точно Троянския балкан(там е къщата на моите родители) и ще прекараме празниците там. Така, че няма да ме има до края на празниците. Стискам палци на всички, които не чакат в началото на май като мен да ме зарадват с хубави новини като прочета форума после. Ако има нещо и аз няма да пропусна да се похваля. Весели празници и много положителни тестчета. Много целувки и гушки от мен за всяка една от вас. Hug   bouquet  Peace

# 169
  • Мнения: 234
И аз момичета заминавам - при свекитата  Party
като сме планували с милото да направим някой и друг преход в Пирин. Така че, ще чета чааак на 7-ми. Искам да прочета много хубави новинки за бъдещи бебоци.
на мен овулацията ще ми е чак като се върнем, така че за сега само ще се наслаждаваме един на друг, без планови операции  Mr. Green
Приятна почивка на всички  Hug

# 170
  • Мнения: 425
Здравейте, мили момичета!
Пожелавам ви приятно пътуване, че като гледам всички сте се запътили нанякъде. Благородно ви завиждам.  Hug
Наслаждавайте се на почивката пълноценно и недейте да бебеправите, а правете любов! Peace  luvbed
Чакаме само положителни новини след празниците

# 171
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Pretty, радвам се, че се обади поне закратко!

Галиа, честито возилце. Да ви вози на чудни местенца.

Кате - пате, съседке, недей така, мислим за теб ден и нощ, особено се набива на очи, че не пишеш често.  Whistling

Жаки, то Хисаря не е ли синоним на овулация  newsm78

Виждам, че всеки стяга нанякъде багажа. Това е чудесно. Дано всички си отпочинем и съберем нови сили. Аз евентуално до утре предиобяд ще мога да надничам тук, за да проверявам за хубави новини. След това ще разчитам на полския интернет (ще го има ли, няма ли да го има). Дано има приятни изненади, за да украсим с тях завършека на темата.  Hug

# 172
  • Мнения: 189
Здравей те  55
Галиа, честито ви нова кола с голям кеф да си я карате   bouquet
Кате-пате  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed EFP  preggo newsm32
На всички пожелавам приятно пътуване и весело прекарване на празниците  bouquet

# 173
  • Мнения: 112
Привет Сладурки и Сладурковци  Hug

Почитам си ви аз за добро настроение и не мога да не отбележа няколко повода за добри пожелания  balloon

Неземна - Честито ти венчило - безгранична любов, уважение , доверие и разбирателство ти пожелавам ииии... не видях снимки - къде ги, бре?   bouquet

Миле - пътуването ви да се превърне в незабравимо-щастливо изживяване и много положителни спомени. Много гуш , момичета  Hug Hug Hug

На бъдещите мами - предайте поздрави на бебоците в коремите и да ритат - това им е работата  tooth

Кате-пате - те ти едни огромни палци от мен  newsm10 newsm10 newsm10

На Милейди - много целувки и само усмивки да раздава - че и е 24 карата всяка;)

На Жени, Алчо-търкалчо, Аманитка и всички други пупи пожелавам спокойствие и да пописват, че ни липсват. hug

Рейни - миличка, горе главата и смело напред - бебчето ще дойде съвсем скоро, сладкиш  Hug Hug

Галиа - честито ти бръм и безаварийно да си джиткаш с него  newsm01 tooth

Приятна почивка, момичета и дано е много плодоносна   txtloves

# 174
  • Мнения: 1 001
много ви благодаря за честитките  bowuu Hug
Кате-пате, като се върнеш от почивката дано ни донесеш хубави новини Praynig

Приятна почивка сладурковци Heart Eyes

# 175
  • София
  • Мнения: 2 109
МОМИчЕТА, МОЛЯ ЗА ПОМОщ!!!

На 13 април бях на гинеколог, защото последните два цикъла бяха супер оскъдни, но теста- отрицателен.Тя ми изписа 10 дни по 2 Оргаметрил. Пих го, Спрях го преди 8 дни. На 5 ти ден след спирането имах леко зацапване и толкоз. М/увременно започна супер много да ми се гади (точно като бременна). Днес не издържах и си взех един Шуър Чек- ами... по-положителен тест не съм виждала, ярко наситена втора черта. Сега съм шаш и паника-
1/възможно ли е да имам + тест от Оргаметрила, който не пия от 8 дни;
2/възможно ли е Оргаметрила да предизвика някакви нежелани последици при евентуална бременност;
3/единствения сексуален контакт, който съм имала беше на 7 ден от приема на Оргаметрила, може ли тогава да съм забременяла и толкоз скоро да ми даде + резултат?
4/има ли по дяволите шанс да изкарам една нормална бременност най-накрая или пак всичко ще се срине Sad Sad Cry

ГИнеколожката ми не вдига, няма към кого да се обърна. ще съм ви благодарна за всеки отговор Praynig

# 176
  • Мнения: 234
Marleen, немога да кажа нищо, просто защото не съм запозната. Единственото, което знам, е че преди няколко месеца ми се наложи да пия доста силни антибиотици (включително и вливане венозно), а точно тогава имах съмнения, че съм бременна. Е...не бях бременна, но думите на гинеколожката ми бяха, че толкова рано през бременността, не са чак толкова опасни антибиотиците, колкото след първия месец, защото няма изградена плацента, където всъщност се концентрират всички вещества. Дали е така незнам. Само се успокой и дишай дълбоко -  то ще си покаже.... Hug

# 177
  • София
  • Мнения: 2 109
Marleen, немога да кажа нищо, просто защото не съм запозната. Единственото, което знам, е че преди няколко месеца ми се наложи да пия доста силни антибиотици (включително и вливане венозно), а точно тогава имах съмнения, че съм бременна. Е...не бях бременна, но думите на гинеколожката ми бяха, че толкова рано през бременността, не са чак толкова опасни антибиотиците, колкото след първия месец, защото няма изградена плацента, където всъщност се концентрират всички вещества. Дали е така незнам. Само се успокой и дишай дълбоко -  то ще си покаже.... Hug

Мерси Hug
Другото, което ме тревожи е, че Оргаметрила попринцип предизвиква "олющване", т.е. дори и да съм бременна, след приема на оргаметрила може всичко да се изчисти...

# 178
  • Мнения: 2 802
Може би и аз не съм най-компетентната по въпроса, но от това, което видях във графиката ти, е че си била най-вероятно  в овулация около 11,12,13,  след, което си имаш и нормалното за повечето случаи зацапване. Колкото до медикамента, предполагам, че не е възможно от него да даде положителен резултат.  Thinking
Ето на това му викам аз късмет, да правиш  luvbed един път в месеца и да да стане чудото. Просто си ударила джакпота и мога да кажа тихичко честито   bouquet

П.П. Защо не се обадиш до спешното ,просто да попиташ някой дежурен или да звъннеш на някой друг стар д-р при който си ходила, просто за консултация за да можеш да спиш спокойно.

# 179
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Ох. Марлеен, така се вълнувам за теб, но нищо не мога да ти кажа за този оргаметрил. Нямам никаква информация за него.

Дано да си бременна!
Дано всичко да е наред! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт