Нашата седмица на сбъднати мечти и радостни новини ♥ 27.04. - 03.05.2009 ♥

  • 7 887
  • 214
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 586
Хи-хи...в съседната темичка няма кафе, така че се намъквам при вас  Hug Heart Eyes Hug

Добро утро на всички мераклийчета   bouquet  bouquet  bouquet

Ама давайте повече усмивки  Crossing Arms Напоследък много скромно я карате. Те тези работи не стават с кахъри и сополиви носове. Вярно, че няма само хубави новини при вас (rainyspoko ...), а и хубавите не са толкова, колкото се надявахте в началото на седмицата, но на това никога няма да има угодия.

Не ми се влачете с осополивени ръкави  Naughty Искам ви изпълнени с Вяра и ухилени та чак от тук да мога да ви преброя кариесите  Hug

Бих "се изтъркалял" на края на писъмцето си, но подозирам, че онова магаре (да се чете пиле, ако може ) Alcho няма да пропусне да ме отбележи в черния тефтер  Sad , така че ще го давам по-скромно  newsm62 newsm47 newsm62

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 11:28 от ARGHT...

# 151
  • Мнения: 2 802
Добро утро, взимам си и аз от кафенцето.... Hug Лек и усмихнат ден на всички.
Днес SCHANI има рожден ден, така че който иска да я поздрави да заповяда.. Party

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393274.new#new

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Мисля,че не е уважително,дори и във формата на шега,Алчо да бъде наречена магаре.Извинявам се за спама,но за пръв път търпението изневери.

# 153
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Добро утро сладуранки, добро утро дзвер!

Ей, много ми е гот днес, отпуска съм, готвя багаж за 10-дневно пътуване до Полша с малкото  baby_neutral и голямото  bowuu дете. Какво по-хубаво от това! Утре летим, нямам търпение!

АРГХТ, ти само заради кафенцето ли се прошмули тука, много обидно! Караме я скромно, че и да има място и за другата тема. И тук сме жени приказливи, ако се развикаме, няма да си чуете мислите дори. А за кариеси не ми говори, момичетата знаят, вече съм със стокаратова усмивка. Другарю, ти стягаш ли куфарите? Съжалявам, че утре няма да мога да изпия с тебе по едно софийско кафенце.

Irina Boneva, не му се връзвай на тоя киликандзер, за него магаре е едно от най-нежните обръщения. Аз бих се чувствала поласкана, ама ... Алчо та Алчо Tired


# 154
  • Мнения: 219
Добро утро, мили мои!

Чакам с нетърпение да свърши днешния ден и да стягаме и ние багажа за Триград. Така имам нужда от въздух, природа и спокойствие за малко далече от София. Отказваме цигарите с мъжа ми и ще ни дойде много добре това пътуване!!!!!

Прекрасен ден и хубави преживявания на всички през почивните дни! Обичайте сееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 155
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Миле, Ралипо, да си изкарате незабравимо  Hug . Много положителна енергия да съберете, че да има и на нас да раздадете  Heart Eyes
И за останалите , които са решили да попътуват по празниците  Hug , събирайте емоции и енергия, че да има да разказватееее послеее   Hug

Мисля,че не е уважително,дори и във формата на шега,Алчо да бъде наречена магаре.Извинявам се за спама,но за пръв път търпението изневери.
Ирка, ти какво се връзваш. Не е искал да обиди или засегне Алчо  Naughty Това е стил на писане. Мъжете на всяка красива и интелигентна жена , казват "Крава"  Joy . А, магарето е още по-мило  Heart Eyes , даже най-милото създание  Heart Eyes

# 156
  • Видин
  • Мнения: 961
Дзак! Mr. Green
Немога да смогна тези дни от задачки Crazy
Чакам лелка тези дни и започвам стимулация с клостил, така че ще действаме упорито през май.Още повече че от 16 май сме за 10 дни на Хисаря, което ми съвпада с овулацията  Wink

Миле-пиле, приятна почивка ти желая и да се върнеш с незабравими спомени! Hug

На всички хубав последен работен ден!





                    АЛЧОООО, изчисти си пощата, пиле! Hug

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 11:22 от ♥~Жаклин~♥

# 157
  • Мнения: 2 617
Здравейте!

Минавам само да ви пожелая приятни празнични дни, които да ви заредят с нови сили и положителна енергия! Hug

# 158
  • Мнения: 2 802
Тъй  като гледам, някой още от сега са забегнали на някъде, нещо е много пусто днес   wait. Явно доста от нас ще изчезнат някъде за празниците, както и аз де.... отивам на гости при свекито в Казанлък за 3-4 дена, не повече  Mr. Green
Хайде тогава, весело изкарване на всички пътуващи и не пътуващи  car003 , и дано времето бъде с нас   Nature Sun With FaceHug Hug Hug

# 159
  • Мнения: 1 001
Здравейте момичета и момче Hug
искам да почерпя, че вчера си купихме нова кола newsm01

# 160
  • Мнения: 1 586
 spam2 ...    oops
Разбира се, вземам си бележка с червено  Blush
 
Само да добавя най-смислената символика носена от това иначе толкова симпатиично животно, която съм прочел:
"Магаретата  са символ, на здраве във всякакъв смисъл, на своенравие и колорит.
Магаретата се сдружават. Нали и през девет баира се разбират."
Alcho, шарено пиле, такова - не е ли измислено за теб  Hug (Символиката на пилето не е лоша, но ... не е толкова симпатична)
Хората у нас сме чужди на сдружаването...
Дай Боже повече магарета в този живот  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Киликандзер например е един ужасно грозен вид риба  Crazy но аз и без това не съм цвете за мирисане, така че Милето много добре е уцелила вътрешната ми красота  Hug Heart Eyes Hug

галиа, честито  Hug и умната  Heart Eyes Шофирането е едно от най-отговорните неща, коитоо върши човек през живота си  Hug

# 161
  • Мнения: 2 802
Честито ви возило Галиа, да ви радва много, да ви помага в трудните и студени дни  и естествено да харчи малко гориво, че с тия цени напоследък  #Crazy. Ааа, и да слагате колани, че тая сутрин щяха да ми гепят точки от талона, за това, че съм без колан докато паркирах пред офиса..... ooooh!  newsm50

# 162
  • Мнения: 598
Здравейте, сладурки!
Иринке, мерси,мило за хубавите думи-страхотно приятелче си ми ти Heart Eyes
Ако бях в моето си състояние щях да му дръпна една реч на АРГХТ, ама сега имам други грижи и тревоги на главата си ooooh! Размина ти се, АРГХТ Joy Joy Joy hahaha
Галиа, миличка, честита кола, да не забравиш едно кръгче с мен да направиш Heart Eyes
Петето ме вози, след като и надух главата да ме вози та да ме вози Joy Joy Joy
Жаки, освободих малко местенце, за първите,които се доредедят до пощата ми Joy Joy Joy Joy Другото ти казах на лични Peace Heart Eyes

# 163
  • Мнения: 2 270
Здравейте Hug Heart Eyes
Минавам само да пожелая много късмет на всички! Praynig Hug

# 164
  • Мнения: 598
Прити, щип по коремчето и цунки на принцеската Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт