Причини за закъснение на цикъла?

  • 411 537
  • 801
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: X
ама това са 2 пропуснати цикъла, много по-рано е трябвало да идеш на гинеколог.. мен последния ми цикъл беше на 22.11.2011 и съм бременна в  трети месец... отиди веднага на гинеколог, а ако се чудиш дали си бременна може да си направиш кръвен тест, не е изключено да си и тестовете да са отрицателни. Успех  Peace

# 541
  • Мнения: 8
Ами преди 3 месеца ходих на лекар и ме прати веднага за операция,имала съм киста.Правя си изследванията аз и отидох да ми кажат ден за операция,когато ме прегледаха ми казаха,че нямало никаква киста.Сега направо не знам какво да мисля.   beauty_ много се радвам за теб.Много се надявам и аз да съм бременна,но се съмнявам.

Последна редакция: нд, 29 яну 2012, 15:10 от anita791

# 542
  • Мнения: 6 395
Най-вероятно пак имаш задържан фоликул или киста, това е причина за липса на цикъл. Най донре иди на лекар и искай хормонални изследвания. Трябва да се знае какви кистинобразуваш, дали е поликистоза илинпросто задържан фоликул. Колко си висока и колко кг?

# 543
  • Мнения: 8
Ами нещо съм напълняла.Висока съм 1.55 и тежа 65 килограма вече.Правиха ми хормонални изследвания уж всичко било на ред,туморен маркер също.Но сега ще искам нови изследвания.

# 544
  • Мнения: 6 395
Ходи отново на гинеколог, нека те преглед ехографски и искай нови хормони. Предполагам, че е киста, опитай се да свалиш някое колце, това също ще подобри положението  Hug . Пиши ни как си  и как се развиват нещата. Ако си пушач, това също е причина за обр. на кисти, ниската физическа активност-също. Тези съвети са от препатил, но справил се с този приблем човек. Ще чакаме да ни споделиш резултатите от прегледа.

# 545
  • Мнения: 8
 Още утре отивам да лекар.В момента съм на диета Simple SmileЩе пиша веднага щом разбера.Simple Smile

# 546
  • София
  • Мнения: 36 054
Още утре отивам да лекар.В момента съм на диета Simple SmileЩе пиша веднага щом разбера.Simple Smile

Консултирай се и с Ендокринолог

# 547
  • Мнения: 6 395


Консултирай се и с Ендокринолог
[/quote]

Да, най-добре  Peace

# 548
  • Мнения: 21
denis_d мерси,но на мен ми дойде още на следващия ден след като ви писах Simple Smile

# 549
  • София
  • Мнения: 8 131
Това не означава, че не трябва да се консултираш с лекар, след като толкова време си била без цикъл.

# 550
  • Мнения: 8
Здравейте,днес бях на лекар и се оказа,че пак целите яйчници са ми в кисти.Сега ще пускам и други изследвания и почвам лечение.

# 551
  • София
  • Мнения: 36 054
Здравейте,днес бях на лекар и се оказа,че пак целите яйчници са ми в кисти.Сега ще пускам и други изследвания и почвам лечение.
Какви изследвания ще правиш?

Не се притеснявай, СПКЯ се лекува и не е пречка за зачеване - трябва ти само добър лекар.
Пиши за всичко, което се случва с теб
Успех

# 552
  • Мнения: 8
Ще правя LH-FSH -Prolactin-Testosteron-Estradiol.И се чудя в коя лаборатория да ги направя.Пратиха ме в Цибалаб,но четох негативни коментари.И ме притеснява,че лигавицата на матката е много тънка.

# 553
  • София
  • Мнения: 36 054
anita791

Цибалаб става

ЛХ, ФСХ и Е2 на 3 ден от МЦ.

На кой ден от МЦ - колко е дебелината на МЛ?
И колко е дължината на МЦ, средно?

# 554
  • Мнения: 8

denis_d Много ти благодаря,че ми каза да ги пусна на 3 ден от МЦ.Аз не знаех,лекарят нищо не ми каза,и точно това се чудех.Не знам колко е дебелината на МЛ,само ми каза,че го претиснява защото е много тънка.В момента съм на дуфастон 2 ден.Дължината на МЦ ми е 5-6 дни.Чудя се дали да не започна да пия листа от малина,тук четох много добри отзиви,удебелявали МЛ.Съвет Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт