Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Трябва ли урината на шестмесечно бебе да е стерилна при изследвания?
Как мога да взема урина от бебе за изследвания, ако контейнерът не работи?
Какво да правя, ако не мога да получа стерилна урина от бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Трябва ли урината на шестмесечно бебе да е стерилна при изследвания?
-
Как мога да взема урина от бебе за изследвания, ако контейнерът не работи?
-
Какво да правя, ако не мога да получа стерилна урина от бебето?
-
Кога трябва да се вземе проба от стерилна урина на бебе за изследвания?
-
Какво да правя, ако бебето ми отказва да яде нови храни?
! По принцип, от нея знам, че на 6 месеца не е задължително да е стерилна, но гледай да е взета сутринта. Евентуално ако има някакви проблеми с изследванията се дава втори път стерилна. Аз лично с памук се справих, много е лесно, пробвай пак, ако бебка се събуди към 6.00, 7.00 сутринта, наложи на памперса достатъчно памук, защото ако е малко се събира. След около 3 часа (когато е се пада смяната на памперса) би трябвало да се е напоил с урина, дори и съвсем малко да изцедиш пак ще свърши работа. Сетих се, че има ефект детето да гледа че тече вода, пускаш чешмата и чакаш със стерилно шишенце от аптеката, ако искаш да е стерилна. Почти винаги се получава номера
.
.
Ще се пробвам пак с контейнера, не знам защо не стана нищо предния път, а пък и бебка има проблем с кръвта и от три месеца, всеки месец и вземат кръв, и сега искам задължително да изследваме и урината.
...Сега му се радваме и ние, много се забавляваме даже. При вас как е?
Сега за годинка стерилна ли се дава вече задължително?