Отговори
# 15
  • Мнения: 2 587
Нищо особено.На майка ми казах че ще става баба и тя не се учуди понеже го очакваше.На свекърите казахме на обяд и свекървата се изцепи "Я,и вие да направавите нещо хубаво".Бях на 25.

# 16
  • Мнения: 645
Казах и нямаше смешни ситуации,всички много се радваха,бях на 25г.

# 17
  • Мнения: 2 677
Смешни ситуации не е имало.
Всичко си беше нормално, всички много се радваха.
Първият път забременях на 23, сега на 25.

# 18
  • Мнения: 222
Първо казахме на кумувете. То така и стана, че с кумицата заедно ходихме на лекар, да установи бремеността (тъй като гинеколога ми е неин много добър приятел), пък мъжът ми и кума ни чакаха в едно заведение. Беше голяма радост. След това казахме на вечеря на свекърва ми  - пощуря от щастие, не го очакваше. първо внуче  и щастието й беше пълно. След това казахме и на цялата ми рода - бяхме се събраби за обяд по друг повод и им съобщихме. Там също имаше радост, ама някак като с второ внуче, еуфорията не беше толкова голяма. Бях на 25 години.

# 19
  • София
  • Мнения: 504
При мен нещата се развиха по-странно. Първо аз и таткото се ошашкахме(не го очаквахме), майка ми като разбра само дето не умря, мъжа ми беще командировка и по телефона е казал на майка си(а се бяхме разбрали като се прибере заедно да й кажем), майка ми каза на сестра ми и тя най-добре реагира-"значи заедно ще си бутаме количките". Аз бях на почти 19, таткото на 33.

# 20
  • Мнения: 93
И при нас всичко си беше в реда на нещата!Казахме им на Коледа,когато всички бяха събрани.Ужасно много се зарадваха-плакаха,смяха се.....и т.н.А сега само ме обикалят и ме напътстват,защото се очакваживот и здраве Юли да родя.Аз съм на 24г.,съпругът ми е на 32г.

# 21
  • Мнения: 2 521
Първия път всички бяха изключително щастливи,ама не бяха много изненадани-очакваха си тази новина Simple SmileАз бях на 21,а таткото на 23.
Втория път всички се зарадваха естествено,но бяха изключително изненадани Simple Smile.Е,този път никой не очакваше такава новина 10 години по-късно Joy
Дъщеря ми обаче беше невероятно щастлива-май само тя не се изненада Grinning

# 22
  • Мнения: 1 008
Бях на 24г.
Всички страшно се зарадваха.
Баща ми не беше в БГ, обадих му се и казах "Татко ние ще си имаме бебе". А той беше толкова шокиран,че каза "Ще видиме".

# 23
  • Мнения: 9 441
Стига бе едни и същи теми.Този форум е с едни и същи повтарящи се теми.

# 24
  • Мнения: 1 240
На 29 бях бременна с първото дете, казахме на майка, че ще става баба, а на сестра ми - леля, на свекъра - дядо, не е имало смешни ситуации, всички се зарадваха много.

# 25
  • Мнения: 91
Ами .. хм .. Ние го чакахме доста време ... моета майка чакаше  EFP заедно с мене всеки месец .... когато ги видх бехме с татито в нас .... и аз рев ... от радост ... и той покрай мене ... и се обадих на майка ми ... и тя нищо не ми разбра 5-6 мин от хрипане ... и после ми забрани да рева ... smile3521 на свекито ... ьхахьа ... ако не бях накарала мъжа ми да и каже .. сигурно още немаше да знае ама те не се зарадваха кой знае колко много ... а приятелите ни ....  абе при нас си се очакваше:) ааа... Баща ми се е разревал ... Забременях на 20  Peace

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Казах им по телефона , зарадваха се много.

# 27
  • Мнения: 284
И двата пъти естествено всички бяха много щастливи.С първата ми дъщеря забременях на 26 години,с втората на 35.

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 140
На родителите ни казахме на един семеен обяд.Зарадваха се
много.На 24 години забременях.

# 29
  • Мнения: 8 999
Просто им съобщих по телефона. По това време бяха в провинцията и нямах търпение да ги изчакам да си дойдат. Бях на 33 г. Майка ми и баща ми вече ме бяха обявили за "стара мома", която никога нито ще се омъжи, нито ще роди наследници. В рамките на 5 месеца се задомих и забременях. Бяха на седмото небе от щастие.
За родителите на мъжа ми не мога да кажа, защото той си свърши тая работа насаме. Не съм присъствала на съобщението. Те пък бяха много доволни, че се е отървал от предната си съпруга и се е обвързал с мен.

Общи условия

Активация на акаунт