Отговори
# 60
  • у дома
  • Мнения: 967
На мен пък, най-добрата ми приятелка не ми каза. Вярно, че бяхме гаджета, имахме дългогодишна връзка, аз се досещах, но не знаех или не исках да знам. Каза ми постфактум, преди година-две, защото съм нямало да повярвам. Стана ми кофти, въпреки, че с младежа сме разделени от 9 г. и чувства никави вече няма. Бих искала да знам, почувствах го като предателство от нейна страна. 

# 61
  • Мнения: 493
Не,не бих и казала.

# 62
  • Мнения: 1 798
Зависи какви са хората, каква е връзката им, какви са отношенията им. По принцип това е личен проблем и не винаги намесата даже и доброжелателна е уместна.

# 63
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Бих искала на мен да ми кажат ако се случи. Дали аз бих казала ще зависи от конкретния човек, на най-близките си приятелки - по-скоро да.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 336
Не съм попадала в такава ситуация, но както си представям нещата - по-скоро ДА, бих казала.
Била съм незнаещата страна в по-леки ситуации /не изневяра/, много е неприятно да си последния разбрал  Naughty

# 65
  • Мнения: 3
Веднага щом я видя тя е първата която трябва да знае.После става сложно за Цялото и семейство.А ако не кажеш на нея каква приятелка си тогава.

# 66
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Зависи какви са хората, каква е връзката им, какви са отношенията им. По принцип това е личен проблем и не винаги намесата даже и доброжелателна е уместна.
Споделям мнението ти.  Peace

# 67
  • Мнения: 46
Ще и кажа,разбира се.И след като сме приятелки,съм абсолютно сигурна,че аз няма да излезна виновна,както по-назад някои написаха.И след като сме приятелки тя трябва да узнае,независимо в колко разкрепостено общество живеем.Мога още ''и след като сме....'',но бързам Peace

# 68
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Ами аз не казах на моята и ми беше много тягостно защото , когато я поглеждах в очите ме беше срам Embarassed С развода им приключи и нашето приятелство, за съжаление. С бившият и мъж все още сме добри познати, но с нея се разминаваме по улицата като непознати!
Много пъти съм стояла пред дилемата дали е трябвало да кажа или не. Надвивало ми е мнението че това кой с кого си ляга не би трябвало да ме интересува, но и друго гризеше съвестта ми че се разбива едно добро семейство.

# 69
  • Мнения: 67
НЕ няма да и кажа!
И на мен НЕ искам да ми казват! По хубаво да не знам.

# 70
  • Мнения: 46
Ами аз не казах на моята и ми беше много тягостно защото , когато я поглеждах в очите ме беше срам Embarassed С развода им приключи и нашето приятелство, за съжаление. С бившият и мъж все още сме добри познати, но с нея се разминаваме по улицата като непознати!
Много пъти съм стояла пред дилемата дали е трябвало да кажа или не. Надвивало ми е мнението че това кой с кого си ляга не би трябвало да ме интересува, но и друго гризеше съвестта ми че се разбива едно добро семейство.
mamma mima,приятелството на какво се крепеше?Усещам,че си тъжна,заради това,че не си и споделила ли?

# 71
  • София
  • Мнения: 2 079
И в друга, подобна тема съм писала, ще кажа и тук:
Не!  Naughty
Няма да й кажа!  Naughty Naughty
Няма да се намесвам в техните отношения!  Naughty Naughty Naughty

Преди години направих грешката да кажа на най-добрата си приятелка, че мъжът й кръшка, че съм го хванала в крачка. Embarassed  С този пръв и последен разговор по темата приключиха нашите топли приятелски отношения, останаха само добрите отношения, като на добри познати, но не приятелки. Те не се разведоха, това не беше нито първото, нито последното кръшкане на мъжа й, но не са се развели все още, съжителстват, като се разминават във времето и пространството вкъщи, възпитават добре децата си, но всеки си ходи на своята посока.  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 46
Инка62,ето това е тъжното.....

# 73
# 74
  • София
  • Мнения: 7 211
Не бих казала.
Нямам намерение да влизам в ролята на съдбата.

Общи условия

Активация на акаунт