1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 66

  • 17 843
  • 416
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 821
АХ Бену Бену -тая жена не знае ли друго име освен-Шехерезада.Как да не се ядосваш,бе боже?Гледам 86-апък нашта примадона пак на маса с КОЗЛЬО.УЖАССССССС

# 31
  • Мнения: 459
Мъжо ме изненадва с екскурзия до Рим! А аз тайно се кахъря, че няма да съм с вас 5 дни...... ooooh!
И предпочитах Истанбул! Ама айде, да е жив и здрав!
Гедже манията яко ме друса! newsm48

# 32
  • София
  • Мнения: 2 079
Не си сама в гедже манията, както е видно!  Heart Eyes Hug

# 33
  • Мнения: 31
Мъжо ме изненадва с екскурзия до Рим! А аз тайно се кахъря, че няма да съм с вас 5 дни...... ooooh!
И предпочитах Истанбул! Ама айде, да е жив и здрав!
Гедже манията яко ме друса! newsm48

браво на мъжо ти, пожелавам ви   Nature Sun With Face, ама май го дават Wear Umbrella  Thinking

# 34
  • Varna
  • Мнения: 2 596
За анкетата- гласувах със Да
Самата аз се чуствам щастлива когато прощавам не само този на който прошавам.
Утре сутрин моя Онурчик ще е във Истанбул-мъъъничко му завиждам. Но няма да е задългоооо, скоро и аз ще се замъкна там Wink
Мили дружки хайде среща там, а Wink?

# 35
  • Мнения: 31
оффф, изгледах  клипчето на mishel    bouquet песента на Бену от 76....с риск mlu6 пак да дотътре легените  smile3518 newsm45
Керем как и връзва връзките.....колко е съсипан....а погледът на Бенну...празен...като изгубена душа  Sad Cry

# 36
  • на морето
  • Мнения: 103
момичета , понеже съм поизостанала с материала , та сега съм в края на 78 -ма  , на приема ... На някой направи ли му впечатление ,че като музикален фон са избрали струнния квартет , и пиесата , която звучеше в 10 -серия  на предложението за брак . Слушах , връщах и сръвнявах .... Същото е , само дето в 10 -та серия има превес виолончелото , а тук цигулките , т.е. по на плач го докарва .... Това за мене си е често музикално рамкиране . От тук нататък ..." тревожете се - следва писмо ".... както гласи поантата на един стар виц. 
С две думи искамда кажа , че музиката е невероятно точно подбрана .... прави почти подсъзнателни връзки с евентуалното развитие на действието . Е , не че не знам какво ще стане , де , но си е наслада да гледаш такъв шедьовър .Всичко е пипнато до най -малкия детайл....
Колкото до Едичка - за мене тя е шизофреничка . Мисля ,че поведението й се покрива с тази диагноза . Че и едно раздвоение на личността може да й се лепне .
Айде , продължавам да гледам....

# 37
  • Мнения: 0
За анкетата гласувах с да,защото каквото и да е направил ми е бил приятел и ако не оживее,няма да си простя че не съм отишла,прекалено съм жалостива,но ако оживее може би няма веднага да му простя Rolling EyesИ мисля че прошката пречиства въпреки,че на мен приятелка ми заби нож в гърба и повече не й проговорих, с времето съм забравила и простила,но едва ли бих я приела отново за такава винаги ще се съмнявам и ще очаквам нов удар под кръста,затова се надявам геройте от филма да са по благосклонни от мен и да си оправят отношенията Rolling EyesОтивам да си догледам и припомня 86 и 87 и съм готова за утре,дано има серия Praynig

# 38
  • Мнения: 0
оффф, изгледах  клипчето на mishel    bouquet песента на Бену от 76....с риск mlu6 пак да дотътре легените  smile3518 newsm45
Керем как и връзва връзките.....колко е съсипан....а погледът на Бенну...празен...като изгубена душа  Sad Cry

аз проблем със съдовете немам, Simple Smile ама Аша и Сирена62 за вода са го закъсали Simple Smile)) та за тях, милите, мие грижата  newsm45

ама ще го избутат някак си, само 2 дни са ...и после, ей ги вна:http://www.youtube.com/watch?v=dBpQ9Ynibyo&feature=related

# 39
  • Мнения: 10 821
Момичета аз съм готова за 88-Изгледах всичко до тук и тук таме повтарях и протретвах.

# 40
  • Мнения: 10 821

Какъв е тоя клип на Мишел.АЗ май не съм го гледала.
АША бая има да наваксваш.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 079
Някои серии повторих и потретих, но има серии, които ме е страх да повторя.  newsm43
Защото ще има много  newsm45 Weary smile3545

# 42
  • Мнения: 20 795
Ехо, нещо май много е тихичко тук тази вечер. Аз изгледах и 86 еп.Има какво да се каже за него, ама аз пък нямам сили. Само си взимам назад думите от предшната тема, че е по-възможоно Бену и Керем да имат общо бъдеще отколкото Онур и Шехерезада. Пенда напълно се съгласявам с тези ти думи
"ооох, Вени, мила, те веднъж вече се опитаха и не се получи....за щастлива връзка им трябва мноооого повече от търсене на утеха и споделяне на обща вина...към другите и към себе си. Дори и безусловната любов на Бену не бе достатъчна, а пък сега...не знам  
Аз пък мисля, че вероятността да се съберат Онур и Шех е огромна (не знам как ще стане обаче  ), те просто не могат да живеят един без друг, любовта им е огромна, (пропастта също, де).......мисля, че ако не се съберат, ще умрат (единият или и двамата, надявам се да не се стигне до там).  "
Като фурнаджийска лопата се извъртях, но тази 86 серия ми даде надежда за щастлив край. Но как ще стане да му мислат сценаристите.

# 43
  • Мнения: 20 795

Какъв е тоя клип на Мишел.АЗ май не съм го гледала.
АША бая има да наваксваш.

ето го http://www.vbox7.com/play:2fc6081a

# 44
  • Мнения: 31

Какъв е тоя клип на Мишел.АЗ май не съм го гледала.
АША бая има да наваксваш.

http://www.vbox7.com/play:2fc6081a
 Cry Cry Cry

Venetat  Hug така е, въртим, сучем, важното е накрая да се  Grinning

mlu6, много си отзивчива, бе, джанъм, бравос, а тие двенките са големи сладкиши  newsm37  Laughing
и не го ли изгледа тоя 90-ти, че само сА стряскам кат' тА видя  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт