1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 66

  • 17 840
  • 416
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 498
кога излиза 88 епизод?

# 46
  • Мнения: 0
Ехо, нещо май много е тихичко тук тази вечер. Аз изгледах и 86 еп.Има какво да се каже за него, ама аз пък нямам сили. Само си взимам назад думите от предшната тема, че е по-възможоно Бену и Керем да имат общо бъдеще отколкото Онур и Шехерезада. Пенда напълно се съгласявам с тези ти думи
"ооох, Вени, мила, те веднъж вече се опитаха и не се получи....за щастлива връзка им трябва мноооого повече от търсене на утеха и споделяне на обща вина...към другите и към себе си. Дори и безусловната любов на Бену не бе достатъчна, а пък сега...не знам  
Аз пък мисля, че вероятността да се съберат Онур и Шех е огромна (не знам как ще стане обаче  ), те просто не могат да живеят един без друг, любовта им е огромна, (пропастта също, де).......мисля, че ако не се съберат, ще умрат (единият или и двамата, надявам се да не се стигне до там).
 "
Като фурнаджийска лопата се извъртях, но тази 86 серия ми даде надежда за щастлив край. Но как ще стане да му мислат сценаристите.

тук вина имат само сценаристите май всички сме се извъртяли поне по веднъж  hahaha  Joy
иначе относно Онур и Шех и аз мисля като пенда не виждам при такава любов как ще може да живеят един без друг

# 47
  • Мнения: 10 817
ВЕНЕТАТ какво ти казах снощи-ако не бъркам-по ОПТИМИСТИЧНО.
Инка знаеш ли аз какво правя -гледам една от последните и после една от 1сезон ит.н.
Тази вечер като гледах 86-87 Емел не знам защо взе да ми харесва,може би защото взе да се влюбва в него...незнам...или мже би защото искам да бъде обичан...незнам...що ми идват такива мисли

# 48
  • София
  • Мнения: 2 079
кога излиза 88 епизод?

Той отдавна е излязъл, Joy Joy   ама ние ще го гледаме утре, т.е. вече днес.  Peace

# 49
  • Мнения: 20 795
ВЕНЕТАТ какво ти казах снощи-ако не бъркам-по ОПТИМИСТИЧНО.
Инка знаеш ли аз какво правя -гледам една от последните и после една от 1сезон ит.н.
Тази вечер като гледах 86-87 Емел не знам защо взе да ми харесва,може би защото взе да се влюбва в него...незнам...или мже би защото искам да бъде обичан...незнам...що ми идват такива мисли
Така, така каза ми и ето поправих се. Гледам оптимистично /докога ли не знам/ Hug
Ама ние тук малко ли си го обичаме Онур? Емел и другите  smile3513 аааааа
Я Онур да си ходи при коня и монолозите

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 08:45 от Venetat

# 50
  • Мнения: 10 817
Венетат и Пенда мерси за клипчето-много тъжна песен
Мисля вече да си лягам че утре имам излизане и трябва ранко да стана.
Л Е К А   ,   М  Е  К  А   И    О  Н  У  Р  С  К  А   !  !  ! Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 0
ВЕНЕТАТ какво ти казах снощи-ако не бъркам-по ОПТИМИСТИЧНО.
Инка знаеш ли аз какво правя -гледам една от последните и после една от 1сезон ит.н.
Тази вечер като гледах 86-87 Емел не знам защо взе да ми харесва,може би защото взе да се влюбва в него...незнам...или мже би защото искам да бъде обичан...незнам...що ми идват такива мисли
Такар така каза ми и ето поправих се. Гледам оптимистично /докога ли не знам/ Hug
Ама ние тук малко ли си го обичаме Онур? Емел и другите  smile3513 аааааа
Я Онур да си ходи при коня и монолозите

 Joy
днес т.е вече вчера си коментирахме на тази тема с пенда само, че в бяло защото не бяхте стигнали още до тук не знаехте че съществува такъв персонаж

# 52
  • Мнения: 1 498
кога излиза 88 епизод?

Той отдавна е излязъл, Joy Joy   ама ние ще го гледаме утре, т.е. вече днес.  Peace

е имах предвид кога ще е във vbox ... Simple Smile

# 53
  • Мнения: 0
кога излиза 88 епизод?

Той отдавна е излязъл, Joy Joy   ама ние ще го гледаме утре, т.е. вече днес.  Peace

е имах предвид кога ще е във vbox ... Simple Smile
когато стане готов тогава  Peace

# 54
  • Мнения: 20 795
ВЕНЕТАТ какво ти казах снощи-ако не бъркам-по ОПТИМИСТИЧНО.
Инка знаеш ли аз какво правя -гледам една от последните и после една от 1сезон ит.н.
Тази вечер като гледах 86-87 Емел не знам защо взе да ми харесва,може би защото взе да се влюбва в него...незнам...или мже би защото искам да бъде обичан...незнам...що ми идват такива мисли
Такар така каза ми и ето поправих се. Гледам оптимистично /докога ли не знам/ Hug
Ама ние тук малко ли си го обичаме Онур? Емел и другите  smile3513 аааааа
Я Онур да си ходи при коня и монолозите

 Joy
днес т.е вече вчера си коментирахме на тази тема с пенда само, че в бяло защото не бяхте стигнали още до тук не знаехте че съществува такъв персонаж
Ей сега ще ви потърся белите коментари

# 55
  • Мнения: 31
гледам резултата от анкетата  23:0  Peace

тук сме се сбрали все едни душици, мили, добри, всеопрощаващи  Grinning  Heart Eyes Hug
лека нощ на дежурните, аз бях до тук  Sleeping

# 56
  • Мнения: 7
гледам резултата от анкетата  23:0  Peace

тук сме се сбрали все едни душици, мили, добри, всеопрощаващи  Grinning  Heart Eyes Hug
лека нощ на дежурните, аз бях до тук  Sleeping


А аз преди лягане погледнах и другата анкета. Направо съм изумена.  Praynig "Керем" въобще не е в списъка, а "наш Онур" е почти на опашката. Какви са тези други мъже, чак толкова харизматични? Не може да бъде! newsm78

# 57
  • Мнения: 20 795
castanea  newsm51  Hug Окичих се като коледно дърво, макар че напоследък нашия човек  ми иде да го fight fight

# 58
  • Мнения: 0
за всеки случай бяло, че не знам кой до къде е стигнал: опитвал се да се самозабрави
в опитите си чак и за Ню забрави, беше прекалено. Тогава му се ядосах аз


аз отивам да  smile3524
лека от мен

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 03:03 от castanea

# 59
  • Мнения: 20 795
Кастанейче бб Да, да напълно си права. И аз му се ядосах за Нилюфер. Освен това се ядосах, че този път много бързо се предаде, не предприе почти нищо да си върне Шехерезада, пак се превърна в Шах Шехриар. Но и на него му стана ясно, че този път нещата май са непоправими. Затова бях песимистично настроена относно развръзката. В 86 еп. обаче се видя, че каквото и да прави на може да  я изтрие от живота си. Тя него - също. Така че да се надяваме, че сценаристите са намерили достатъчно убедителен начин да ги съберат отново. Макар, че в живота не винаги голямата любов побеждава. Но в този филм, колкото и да е реалистичен, май всички искаме happy end.

Лека нощ!
Ще се срещнем тук след няколко часа.

Общи условия

Активация на акаунт