Никой ли не гледа "Моите мили съседи"?

  • 55 611
  • 551
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 0
Лоли ко си помисли! Joy Мариано с майка и.... Smile

# 481
  • Мнения: 2 137
Akо може, накратко, да ми кажете какво се случи след скандала на Чарли и неговата за русата мацка във фитнеса?

# 482
  • София
  • Мнения: 10 048
И аз да се присъединя към молбата за кратко резюме, снощи не издържах и заспах май някъде след като Айтана си тръгна бясна.

# 483
  • София
  • Мнения: 3 124
Аз вчера проспах цялата серия- добре че мъжът ми я разказа! Embarassed

# 484
  • Мнения: 1
Akо може, накратко, да ми кажете какво се случи след скандала на Чарли и неговата за русата мацка във фитнеса?

Аетана и Лаура заключиха Виолета и Хуан в клуба и те се напиха и се целунаха. После двете научиха от Чарли ,че Хуан има изпит за полицай на следващия ден и отидоха да им отключат, но той беше много пиян и на изпита го скъсаха.На следващия ден Виолета пита Хуан дали помни нещо от предната вечер (целувката) ,но  и двамата се направиха ,че не помнят. И това за тях  Wink

# 485
# 486
  • София
  • Мнения: 10 048
Благодаря!
Тюх, на мен ми се иска Чарли с Виолета и Хуан с Айтана Simple Smile

# 487
  • Мнения: 0
Някой знае ли колко серии остават до края? Не искам да свършвааа newsm45

# 488
  • Мнения: 280
Някой знае ли колко серии остават до края? Не искам да свършвааа newsm45

12 Peace

 в една от сериите другата седмица Марияно и Ернесто ще имат неочаквана среща познайте с кого??? - С мацките от последния епизод на 3 сезон(дето изневериха на жените с тях).Очертава се забавен епизод Mr. Green

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 14:50 от Tia_e

# 489
  • Мнения: 1
нямам турпение да го гледам, дано само не се падне в нощта преди някои от изпитите ми  Praynig Praynig Praynig, ако не  университета да си гледа работата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 490
  • София
  • Мнения: 1 541
eхе недей  те сега го дават по късните часове , но се надявам "повторението му да е в по "рейтингово време"  Laughing

# 491
  • Мнения: 280
нямам турпение да го гледам, дано само не се падне в нощта преди някои от изпитите ми  Praynig Praynig Praynig, ако не  университета да си гледа работата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

По мои сметки трябва да е в сряда Mr. Green

# 492
  • Мнения: 0
На вас кой ви допада най-много от мъжете? newsm53

# 493
  • Мнения: 5 462
На вас кой ви допада най-много от мъжете? newsm53
Чарли естествено . Peace

# 494
  • Мнения: 280
На вас кой ви допада най-много от мъжете? newsm53

е как кой Shocked   ...... Марияно естествено Joy   ......(шегувам се),ама най-забавен Peace
иначе Хуан сякаш най ми допада Whistling

Общи условия

Активация на акаунт