Октомврийските деца, радост са за нашите сърца.

  • 19 410
  • 214
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 254
Честит рожден ден на Облачка! Пожелавам ви всичкото здраве и щастие на теб и на цялото семейство Simple Smile)
Както и честит рожден ден на Златото на патерица Simple Smile

Емим, това с извадената ръчичка.. грр. Милото детенце. Аз все съм се чудела не мога ли да му извадя на Ивайло ръката като го дърпам нещо или като го вдигам за ръцете само.. Ама мога, що да не мога.. аз успях да го изгоря като бебе, пък сега ръката да ме затрудни... (малко черен хумор, ама...)
Ние сме добре. Винаги сме си добре, нищо че Ивайло боледува всяка седмица и даже в момента е болен, но се оправя. Интересно е като се разболее и аз започвам да имзмислям разни схеми - взимам го с мен на работа и стоим няколко часа, колкото да си свърша каквото имам.. или майка ми го гледа за 2 часа, а аз тичам да поработя.. Добре че шефовете ми са много толерантни в това отношение и не ми правят проблеми, че отсъствам толкова.
Сега Иво ще прекара една седмица на село в Троянския балкан с баба си и аз им завиждам много, защото аз тук ще работя Sad

За отрицанието - Иво от дълго време е на периоди, два-три дни отрича всичко и всички и после е най-добрия на света. Спрях да му обръщам внимание вече.

Иначе и двамата с Иво сме много щастливи от наличието на Иван (новия ми-стар приятел) около нас. Той е много як (както би казал Ивайло) и много се грижи за нас. За пръв път усещам някакво облекчение в грижите си за Ивайло.. То става въпрос за съвсем дребни нещица, но явно са много важни. Например да го вдигне и да го сложи в столчето в колата и да го закопчае. Или да си поиграе с него докато аз свърша нещо.. Винаги съм се оправяла сама с Иво, за каквото и да било, ама винаги и така съм свикнала да не разчитам на никого, че ми беше странно в началото като Иван ме избутваше за да направи нещо за Иво. Дори когато идва да го взима баща му на Ивайло, аз слизам и слагам столчето в колата му, след това качвам Ивайло и го закопчавам, а той само седи и пуши отстрани.. Та мисълта ми беше, че се чувстваме и тримата много добре заедно и се ориентираме към търсене на квартира и живеене заедно, но поради многото ни изисквания ще стане бавно и ще дебнем да изскочи нещо като за нас. И най-накрая ще се измъкна от досадната си майка, която се държи така все едно Иво е нейно дете, а аз съм му детегледачката. Само ходи след мен и ми казва какво да направя. Ако ми беше свекърва, нямаше да я издържа.

За заниманията в детската - Иво ходи на танци и английски. Миналия петък бях на открит урок по английски и останах много впечатлена колко са научили децата. Струва си да ходи, определено!

Облаче, поздравления за жълтия колан, аз много държа Иво да се занимава с някакъв спорт като порасне още малко, но май не си го представям да е бойно изкуство. Майка ми е решила, че ще го записва на народни танци... АМа не ме е питала, просто си е решила... Аз си мислех за баскетбол или волейбол, но за това трябва да порасне повечко май.

Кламерче, завиждам ти за добричките и кротки девойки. Или какво майка ми често споменава "защо не роди едно кротичко и добричко момиченце..." Ми защо.. то и момиче да беше, пак щеше да е палаво и ревливо като Ивайло, все тая, нали щеше същите гени да носи..

Мириндо, ти пола на бебето кога ще го разбереш? И какво само обикаляш и се събираш с разни хора? Трябва да си почиваш и да се бременееш тихо и кротко Simple Smile)) Аз като знам какво ще ме чака, ако бях бременна, щях да се скъсам да дивея и да обикалям, ама като не е имало кой да ми каже първия път...

Ерка, кажи нещо покрай вас.. Развода как е? Ти излизаш ли? Забавляваш ли се? Намираш ли време за себе си? Можеш ли да оставяш Краско на майка ти? (Щот мойта ми отказва да гледа Ивайло доста редовно..) Баща му взима ли го, иска ли да го вижда, издръжка плаща ли?

Айде стига за мен и за майка ми Simple Smile) (доста пъти я вмъкнах в поста си, ама ме дразни в момента и за това)
Много целувки на всички ви!
И приятни почивни дни

# 31
  • София
  • Мнения: 1 320
                                                                         Честит Рожден ден Злато! (малко на патерица)


                                                                                     


                                                                         Честит Рожден Ден Облачка!
   
                                                                                     

# 32
  • София
  • Мнения: 1 320
Манди, ние сме добре! Красето ходи на градина, аз се занимавам с разни работи и така.
Развода ми мина на 23 февруари, преди 15-тина дни излезна решението. Вече сме официално разведени!
Време за себе си имам колкото щеш, но ако имах и малко повече финансови възможности щех да го уплътна малко по-по-добре  Simple Smile
През деня се виждам с разни приятелки, вечер не излизам много, да не кажа въобще. Пак поради горната причина..... кой ги е измислил тея финикийски знаци, незнам!
Краско ходи при баща си, всяка събота, както и в дни, в които баща му не е на работа. Днес е там. Утре пак ще ходи, за останалите дни до 6 май още не сме се разбрали как ще го взима. Грижи се за него, не мога да се оплача, може и по-зле да е! Издръжка не плаща, защото плащаше цялата такса за градината, сега вече половината, но пак е нещо и повече от смешната издръжка. Това е общо взето. Майка ми помага много, гледа го, не ми е отказвала никога, но пък и аз със моя светски живот, не и се налага вечер да остава с него. Само се дразна хихи, при редките ми излизания като звъне по някое време към 2-3 часа да ме пита дали ще се прибирам! Малко ми идва в повече тоя контрол! А инече така ми се ще да не се прибера, да скъсам веригите сериозно, но за сега само някакви скрити желания в мен  Mr. Green Сега има някакви планове да ходиме при татко в Испания за 2-3 седмици с Красето. Той живее в град до океана и така или инече няма да успея да го заведа най-вероятно на море, но поне океана да види!  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 56
Облаче, честит рожден ден!  :bouquet:
Пожелавам ти много здраве, щастие, радост и само хубави мигове Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 703


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,ОБЛАЧЕ!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА,
ВСЕ ТАКА ЕНЕРГИЧНА И УСМИХНАТА!

# 35
  • Мнения: 1 187
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АЛЯ,
От сърце ти пожелавам да си все така вдъхновена от живота.
Носиш изключително силен положителен заряд и слънце в себе си...
пожелавам да имаш добри приятели, за да попиват от лъчезарността ти. Бъди щастлива и обичана, истински... Дечицата ти са прекрсни и трябва да се гордееш с всичко онова което си успяла да им предадеш от себе си.  Прегръщам те. Весел празник.

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 17:15 от klamerche

# 36
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Честит рожден ден, АЛЯ!



Присъединявам се към пожеланията на Кламерче!!!
Радвай всички около себе си. Не си Облаче, ти си Слънце...

# 37
  • Мнения: 2 282
Eх, че ме зарадвахте.... и с милите думи, и с хубавите поздравления, и с новините от Манди и Ерката (бях се затъжила за вас). Благодаря ви от сърце!!! Че нещо бях увиснала, оглеждайки се около себе си - колко работа ме чака...  Laughing
И наздраве!

Похвалих ли се? Пак свалих 10тина килца, но днес само докато направя тортата, облизах сума ти дебелеещ крем...
Еми, ти сигурна ли си, че си снимала октомврийче на снимките? от тази година?  Laughing изглежда като кака на моята. Прекрасни са и двете хлапенца!

# 38
  • Мнения: 5 288
Честит Рожден Ден, Облачка! Бъди щастлива и влюбена!

# 39
  • Мнения: 439
         
  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Облачка!

 
       Пожелавам ти да бъдеш здрава и все така готина!
bouquet

# 40
# 41
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
  bouquet Аля, честит рожден ден   bouquet  и от мен... сварвам последните часове на деня да те поздравя.
Пожелавам ти много здраве и късмет! Да си винаги така усмихната и лъчезарна... и позитивно мислеща и даваща ни кураж и съвети!
Много прегръдки и от трима ни!


Гледам яко сте се разписали ама утре ще чета и ще гледам снимки, че тамън привършваме инхалацията. Ние сме в Сандански и от днес Пепи почна да кашля, та се мобилизирахме с процедурите веднага.
Пробвам сега и едно ново мазило, което ми донесоха от Холандия. Нещо като Хустагила е, ама има много силен и бърз ефект за отваряне на дихателните пътища.
Хайде утре докато Пепи спи ще ви разправям по подробно.
Хубава вечер!

# 42
  • София
  • Мнения: 111
 HugЗдравейте, момичета! Честит рожден ден Али (на малка патерица)! Желая ти поводи за много усмивки!
Крайно време е да направя електронно албумче и да показвам и аз снимки, а не само да се радвам на вашите.....
Моята Дея Пу е голямо ангелче. Много е добрича и разбрана, за разлика от брат си (10мес), който е уникален вресльо.  newsm61 Тъй-че това за гените не важи - тия двамата са севера и юга. Алек горкия никой не ще да го гледа а всички, а вс се изтрепват да се занимават с Дея! Ама той не спира да крещи и да мучи Banghead - в момента в който отвори очи пали мотора и иска вс да изяде, да докопа, да ходи,.... като види горе лампата и каже ЪЪЪЪЪЪЪЪ и ела му обясни ooooh!
Дея не ходи на градина, защото 2 пъти се пробвам и 2 пъти лежи по 1 мес болна с антибиотици............ Ходи на народни танци и даже на 10 и 14 е на концерт. За балета ми казаха, че била малка - след 4, но от есента започваме..... , защото това е новата мания и само чака татко си да си дойде и да танцуват. И на мен ми се иска зимата да я запиша на ски, дано се научи поне малко...., но е мн гот в планината......

Иначе започнахме да строим къща - стискайте палци да оцелея. Акъл от препатили взимам, ако някой иска да даде.

Личен живот нямам. ако решите да запивате  lalalala и ако искате ми зв на гсм то, че мнооооого рядко влизам във форума......
Хубави дни на всички Hug

# 43
  • Мнения: 95
Здравейте, момичета! Честито на рожденичките, на патерици, да сте ни живи и здрави!
И ние да се отчетем- Сашо напоследък ме изкарва извън нерви, имам чувството, че все за нещо му се карам, ама и мъжа ми и бабите като дойдат на гости са виновни!  #2gunfire Като не слуша не му се карат, а все "недей така, че майка ти ще ти се кара", или редовната реплика на мъжа ми " Диди, ела да му се скараш, че гледай каква беля върши"! Ха сега, все аз да съм лошата! Пък и Сашо ми отговаря- щял да ме гони, не съм го слушала, не ме обичал, искал друга мама...  ooooh!
Иначе бебока си расте, ама не спира да рита, не помня такова чудо да е било преди 4 год. Ама пък от друга страна един ден да е по-кротко и все се пипам за корема- ха да ритне  Mr. Green Е, казаха твърдо, че пак ще е момче, здраве да е, тайничко ми се искаше една мома да ми е дружка вкъщи, че само мъже наоколо... каквото дойде, от друга страна пък имам опит с момче  Wink
Наоплаквах ви се, извинете  Embarassed
Весели почивни дни и много усмивки!

# 44
  • Мнения: 2 494
Здравейте, момичета!
Първо ЧРД  на рожденничките от изминалите дни Злато и Облачка, пожелавам ви да сте позитивни, щастието да върви за ръка с вас и любовта да ви дава крила  Hug Да сте здрави и да сбъднете мечтите си!!!!!!!!   bouquet

Всички много са пораснали, аз нямам време от работа да пиша и чета много, защото излизам от нас в 7 и се прибирам към 8, знаете как е, после да сложа нещо за вечеря, да видя Йони и да я оправя и то станало 11-12, ами..... не се оплаквам де, споделям  Hug Аз си обичам много работата и се моля да сме живи и здрави и да прескочим кризата, вярвам, че ще е така  Praynig Heart Eyes

Та така, мислех през празниците да чета повече, да се видим например, но........ Йони от вчера е с варицела  Mr. Green Twisted Evil та сме окупирани в къщи! Аз си знаех и предполагах поне, защото като бяхме на Варна за великден се опъпчи малкия ми племенник, а Йони след точно 14 дни. Засега я караме с всички екстри, Т , много пъпки, сърцеж, ревове  Crazy но ще мине след 2 дни вече очаквам да спрат новите пъпки да излизат и да почне да отшумява  Praynig Hug Аз се радвам, че сега я прекарва, че живот и здраве като имаме бебе да не вземе тогава, нали така  Mr. Green Laughing

Ами това е от нас, че Йони си е киселаче днес и си играем, за да я разсейвам, иначе почва да иска да се чеше  Crazy

Целувки!!!!

Общи условия

Активация на акаунт