Темата в "На кафе" за избелване на зъбите

  • 7 239
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В България си има вече пасти за зъби за избелване, които имат ефект  Laughing
кои са?

Yotuel.

Много съм доволна, ползвам пастата само от 10тина дни и има видим ефект  Laughing

Имат и избелващи стикове за зъби, още не съм ги ползвала, но мисля да ги пробвам и тях.

И най-важното е че не увреждат емайла на зъбите. Агресивното избелване е изключително вредно, казвал ми го е стоматолог.

# 16
  • Мнения: 1 165
За първи път чувам за тази фирма.Къде могат да се намерят?

# 17
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ето как изглежда пастата:



В София се намират в големите вериги аптеки.

Предполагам и в другите градове ще е така  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 305
Аз съм ползвала гела на Yotuel и не мога да кажа, че съм особено впечатлена. Първото, което ми направи впечатление е, че не пишеше колко време да се държи в устата преди да се изплакне. Е, оказа се, че в момента в който се намажеш и устата ти почва много интензивно да се пълни със слюнка. Просто няма начин да задържиш това нещо повече от минута.  Joy
Не си спомням бях ли си купила пастата тогава.  Thinking

Аз съм ги виждала в Ремедиум.

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Dame аз нарочно си купих пастата, за да видя действа ли.

При мене има ефект и то добър. Разбира се избелването е до 4 тона, но на мен това ми стига.

Ползвала съм и Pearl Drops паста - е нямаше никакъв ефект.

# 20
  • Мнения: 1 165
Pearl drops и аз съм я ползвала още като излезе.Ефект-0.Избелване до 4 тона и на мен ми е достатъчно.Ще видя тук дали ще я намеря някъде.Смятам да комбинирам с лака за зъби на Pearl drops

# 21
  • Мнения: 0
За съжаление в момента не мога да ти кажа.гледах ги преди месец някъде.

# 22
не съм гледала предаването, избелих си зъбите при моят зъболекар -офис избелване му казват за 20 мин....малко беше болезнено, най вероятно вредно, но пък с голям ефект....това беше преди година...сега за подържане ползвам пастите за зъби Pearl drops...

# 23
  • Мнения: 0
Това в предаването на Гала беше Д-р Динев. Клиниката му е в Перник -  ИНТЕРДЕНТ.
 А готината асистетка е съпругата му!  smile3503

# 24
здравейте,лентите са "Crest",но най добре работи Zoom2

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 58
Ако сте ползвали тези ленти на "Crest",бихте ли споделили
дали има повишена чувствителност или болка и за колко време отшумява.

# 27
  • Мнения: 3
Знаете ли колко са лентичките от сайта?

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 620
Здравейте ползвала съм въпросните лентички има ефект,но за кратко има лека свръхчувствителност поне при мен ,но най-много съм доволна от системата opalescence .А не мога да се настроя да я ползвам пак много  ме боли  ужасна свръхчувствителност и настина траен и невероятен ефект ако някой знае нещо  ново  трайно и безболезнено моля да сподели.

# 29
  • Мнения: 113
И аз съм използвала лентичките на Crest два пъти, с брат ми си деляхме една голяма кутия. Имаше ефект, но последно време забелязах, че е започнал да изчезва. Лентичките се слагат на зъбите и се седи по половин час с тях. После има чувствителност и не е хубавао да се мият зъбите веднага. Но иначе не е лошо, свиква се след няколко дни.
Лично аз искам да изпробвам нещо ново и по-ефикасно. Мисля да си взема тази паста на Yotuel. Надявам се да има ефект, че вече смятам да прибегна до специалист...

Общи условия

Активация на акаунт