www.boohoo.com с доставка до България

  • 51 064
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 79
Момичета,видяхте ли новите намаления  Wink Дали обувките и сандалите са изкуствени? newsm78

# 16
  • Враца
  • Мнения: 79
Момичета,а кода за май месец е MAY001 ли? newsm78 Или...? ooooh!

# 17
  • Мнения: 469
Момичета,а кода за май месец е MAY001 ли? newsm78 Или...? ooooh!

Според мен да, хваща ли ти се така?

# 18
  • Враца
  • Мнения: 79
не става така,а страницата с кодове не ми се отваря  Sad затова питам така ли се пише  Naughty

# 19
  • Мнения: 469
не става така,а страницата с кодове не ми се отваря  Sad затова питам така ли се пише  Naughty

Пробвай MAY01. Въпреки че като гледам в сайта ако е под 10 има две нули в кода.

Редактирам се и на мен не ми се хваща и по двата начина.

# 20
  • Мнения: 469
Кодът от вчера още работи! APR030

# 21
  • Мнения: 469
Днес си получих поръчката от понеделник, пристигна за пет дена!  Shocked

Поръчах тази къса пола и една ризка с къс ръкав, сложих ги веднага за пране, снимки по-нататък.

Отговарят си на номера, доволна съм от качеството. Директни линкове обаче не мога да дам от сайта.

# 22
  • Враца
  • Мнения: 79
 анима ,  bouquet чудесно,много бързо ти дойде поръчката  Hug Отговарят ли на размерите?Къде я получи-в пощата или по куриер? Може ли някоя мама поръчала обувки да даде отзиви за размерите им  Praynig

# 23
  • Мнения: 4 435
Някой ако поръчва нека да пипе тука. Може да си пускаме общи поръчки и да си делим доставката. Не че е кой знае колко. Ама пак е нещо, когато примерно искаш само една ризка, или малко неща.

анима със здраве да си ги носиш  Hug

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 592
Аз мисля да пускам Simple Smile
Но да се съберем поне 4-5 момичета Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 435
Аз мисля да пускам Simple Smile
Но да се съберем поне 4-5 момичета Simple Smile


Супер.  Grinning Мене ме брой, както и май моя прителка. След малко ще й пратя линка да разгледа.
Така и иначе аз смятах да пускам.

# 26
  • Мнения: 469
От пощата я взех. Аз нося 10ти размер английски и си отговарят на номера.

# 27
  • Мнения: 4 435
От пощата я взех. Аз нося 10ти размер английски и си отговарят на номера.

Ти си лесна, аз нямам идея по английската номерация какво нося. Confused Ама сега ще метна поглед на дрехите ми, там трябва да пише, нали има по няколко номерации.

# 28
  • Мнения: 469
От пощата я взех. Аз нося 10ти размер английски и си отговарят на номера.

Ти си лесна, аз нямам идея по английската номерация какво нося. Confused Ама сега ще метна поглед на дрехите ми, там трябва да пише, нали има по няколко номерации.

Ако мога да ви улесня аз съм с мерки 85 - 74 - 95, 1.70, 60 кг. Първо се бях подвела от таблицата с размери на спортсдайрект и си поръчах дрехи 12ти номер, но те са ми големи. Мога като изсъхнат дрехите да ви дам и размери.

# 29
  • Мнения: 2 132
А този сайт само техни си неща ли продават или като асос-а има и дизайнерски работи? Аз му хвърлих само бегъл поглед, но не забелязах да може да избираш, на коя марка да виждаш нещата..
Иначе английските размери: 6-34, 8-36, 10-38 и т.н.
За обувки: 3-36, 4-37, 5-38 и т.н.
Сутиени 70-32, 75-34, 80 - 36 и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт