Новите модни тенденции в обзавеждането - 7

  • 50 956
  • 566
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Ей, Пумпалче, ти се появи... Grinning

Ама е вярно, че цветната тенденция се запази.

Бенс, знам го този сайт, но по-рядко се сещам за него.


Ето тенденциите за 2010 г., спред Скона хем:


 

Отразяващи повърхности.

 

Гламур и арт деко, в стил Холивуд



Мек минимализъм.
Минимализъм и бяло, но по-топли и смекчени. Остават акцентни полирани повърхности.




Екзотика и модернизъм.
По-ярък пример на модерните стилови съчетания.



Комбинация от синьо.



Цветовете на 80-те.
Червено и пурпур.

# 91
  • Мнения: 23 453
Всичко ми хареса,Риа.Simple Smile

# 92
  • Мнения: 4 202
Как само ми липсваше тази тема  Crossing Arms
ria, и на мен всичко ми хареса.

# 93
  • Мнения: 6 396
Я! Стата тема с нов живот. Дано. Simple Smile

И нещо, от този сайт, което не е то4но нова тенденция, но определено е нов на4ин на използване на дървото:
http://www.yatzer.com/2075_wooden_textiles_add_a_new_dimension
Това е много интересно. Хареса ми. Simple Smile И ми напомни на това: Fiera Milano.

Ria, твоите наблюдения съвпадат ли с тези на Skona Hem или още не си признаваш? Simple Smile

# 94
  • Мнения: 6 033
Колко хубаво,че темата се подновява.

# 95
  • Мнения: 1 085
 Hug И на мен темата ми липсваше.

Новите тенденции ми харесват.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 231
...

Ria, твоите наблюдения съвпадат ли с тези на Skona Hem или още не си признаваш? Simple Smile

Чакай да ги формулирам. Mr. Green


Ама и вие коментирайте повече, де!


# 97
  • Мнения: 608
Не знам колко е в модните тенденции, но бях впечатлена от този интериор, направен от българка на 3д макс. Никога преди не съм си падала по тъмното дърво, съчетанието тук страшно ми хареса:

http://store.picbg.net/pubpic/84/28/5af7ffc1bfe78428.jpg http://store.picbg.net/pubpic/EF/34/f05b4fe58bffef34.jpg

 

П.С. Риа, някак изобщо не съм изненадана да те срещна тук  Hug Бях вътрешно убедена, че имаш много общо с интериорния дизайн.

# 98
  • Мнения: 3 485
Дано се включи и Малена ,тя е много добра в сферата на интериорния дизайн  Peace

# 99
  • Мнения: 6 396
Никога преди не съм си падала по тъмното дърво, съчетанието тук страшно ми хареса:

Това съчетание от венге и светло зелено ни връща поне около 3 години назад. Simple Smile Кога са правени тези картинки?
В последно време предпочитанията ясно клонят към светла и по-естествена дървесина, бих казала.

# 100
  • Мнения: 608
Цитат
Това съчетание от венге и светло зелено ни връща поне около 3 години назад.  Кога са правени тези картинки?
В последно време предпочитанията ясно клонят към светла и по-естествена дървесина, бих казала.
Не знам кога са правени..попаднах на тях в нета търсейки нещо друго. В интерес на истината преди точно към светла дървесина имах предпочитания.

# 101
# 102
  • Мнения: 810
Бутилката вино на преден план е много важна Simple Smile))))


Риа, за тенденциите - "мек модернизъм", "екзотика и модернизъм"
са нещо, което все повече се разпространява наистина и повече хора го харесват и разбират. Останалите, поне от това което наблюдавам, не са точно тенденции, отдавна ги има и се прилагат. Но това е лично мое мнение.  "Цветовете от 80-те"- (както казах аз за жълтото и др.ярки цветове) - ако не се прекалява аз съм ок (един стол в оранжево напр.), за мен, но този лилав интериор..бррр Simple Smile)))


Mieke Meijer - мек модернизъм? Simple Smile)) - много яко!

# 103
  • Мнения: 106
Ако мога и аз да се включа. Simple Smile











# 104
  • Мнения: 6 396
Супер Simple Smile

Това на втората снимка отзад мебел (шкафове?) ли е или е само декоративно?
Много харесвам такива повърхности (по най-различен начин ги виждам приложени), които са от еднороден цвят и/или материал, но има игра с обем и текстура.
Next Generation House - Sou Fujimoto Architects
Hiromatsu
Robert Haussmann and Trix Haussmann-Högl Credenza Allta and Bassa
Това нещо с … 6;ри.
http://4.bp.blogspot.com/_l98f1HW5uoE/SfI92OxDLlI/AAAAAAAAAsg/bp … 00-h/credenza.jpg


Mieke Meijer - мек модернизъм? Simple Smile)) - много яко!
Това вече на сюрреализъм отива. Магрит Laughing

Общи условия

Активация на акаунт