Вкусно агънце вие пригответе, майските празници в БУРГАС посрещнете - 80

  • 15 268
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита, честит празник, момиче ...   bouquet

  Crazy ъ, празник, АЗ  Rolling Eyes нещо май не се сещам  ooooh!

 
Добро утро.Мегита само в една ясла ли си подала молба защо не пробваш и в накоя друга,мисля че при условие че си разведена и работиш трябва да си с предимство.В коя ясла ти отказаха?

 Разведен не означавало самотен родител. Щом съм получавала издръжка (кой им каза, че получавам де) съм можела сама да се оправям..... Абе лудницата е голяма. Вече е късно за друга ясла, а и много ме обиди това "щом си такава си с предимство". Сега отивам, че майка ми е пред кабинета на личната, че малкия му излязли някакви пъпчици (мен ме съмнява, че е претоплен но да видим)

# 256
  • Мнения: 1 701
Мегита, честит празник, момиче ...   bouquet

  Crazy ъ, празник, АЗ  Rolling Eyes нещо май не се сещам  ooooh!

 

Уф, че си и тииииии...  ooooh!
Днес е професионалният празник на медицинските сестри бе! smile3534

# 257
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита, честит празник, момиче ...   bouquet

  Crazy ъ, празник, АЗ  Rolling Eyes нещо май не се сещам  ooooh!

 

Уф, че си и тииииии...  ooooh!
Днес е професионалният празник на медицинските сестри бе! smile3534

  ooooh! ooooh! ooooh! Ако ти кажа, че никой не е споменал, може и колегите да са забравили, че сутринта след нощната никой не спомен  Whistling

 Мерси, Мерси, Мерис   bouquet поне ти си се сетила  Joy

# 258
  • Мнения: 1 169
Някой ще ходи ли на концерт на Depeche Mode на 18.05?

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 347
Ще ми се. но не Sad
Добре че поне първия път бях Simple Smile Sunglasses

# 260
  • Мнения: 995
Някой ще ходи ли на концерт на Depeche Mode на 18.05?
Тц.

Мегита, честит професионален празник на патерица!

Дано все пак приемат малкия някъде...

Приятен ден, момичета!

днес съм бяла и добра...все още

# 261
  • у дома
  • Мнения: 965
Здравейте банда, някой може ли да ми каже има ли борса за книги или някъде където да даря книги, защото трябва да се освободя от една камара?

# 262
  • Мнения: 139
http://www.teenproblem.net/news/s/13334.html
Пък може и да няма концерт на Депеш мод

# 263
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте банда, някой може ли да ми каже има ли борса за книги или някъде където да даря книги, защото трябва да се освободя от една камара?
Ако искаш да ги дариш във всяка една библиотека приемат дарения,аз така направих,което не ми трябваше го занесох в библиотеката.

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
Здравейте банда, някой може ли да ми каже има ли борса за книги или някъде където да даря книги, защото трябва да се освободя от една камара?
Ако искаш да ги дариш във всяка една библиотека приемат дарения,аз така направих,което не ми трябваше го занесох в библиотеката.

И аз ,защото питах на едно място и ми казаха около 1  лев на книга ,че ще ми дадат и ги подарих на читалището с/у стоматологията

# 265
  • у дома
  • Мнения: 965
Гале, где туй за 1 лв. на книга, защото става въпрос не за хубави книги, а за професионална литература за електроинженери по- голяма част, от които на руски. Не вярвам някоя библиотека да ги вземе. Класическата литература ще си я наредя в хола, кат много учЕна  Mr. Green

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
Отзад на гърба на читалището ,ама ставаше въпрос за романи ,за техническа не знам.

Аз пък имам почти всички френски  автори,които се изучават ,мъкнех едно време ,и тях се чудя къде мога да ги дам  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 11:07 от Fresh Gale

# 267
  • Мнения: 1 813
Ако някой иска да се отърве от книги на Джон Гришам, може да ми ги предостави  Flutter

# 268
  • Мнения: 1 111
Ако някой иска да се отърве от книги на Джон Гришам, може да ми ги предостави  Flutter
Аз имам няколко от студентските си години. Mr. GreenАко ги намеря твои са.

# 269
  • Мнения: 1 169
Ако някой иска да се отърве от книги на Джон Гришам, може да ми ги предостави  Flutter
Аз имам няколко от студентските си години. Mr. GreenАко ги намеря твои са.

Aз виждам тук една - "Присъдата" искаш ли я? Имам и още, ще търся...

Общи условия

Активация на акаунт