Вкусно агънце вие пригответе, майските празници в БУРГАС посрещнете - 80

  • 15 248
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 139
Вяра щом ти се налага секцио по медицински причини, би трябвало лекарят който ти следи бременността да го отбележи в картона ти, и като отидеш да раждаш даже и да не е Георгиев на смяна, са длъжни да  ти направят секцио безплатно

# 286
  • Мнения: 41
И аз така си мислех,но дори не съм си получила картона!лекарката все ми разправяше да си направя всички необходими консултации за операцията-консултация с анестезиолог,кръвосъсирване,преглед при кардилог,и когато ги направих ми даде само направление за приемане в болницата и ме изпрати по живо по здраво да се чудя какво да правя сега  #Cussing out

# 287
  • Мнения: 275
vqra_86 най добре отиди да попиташ лекаря, който ти е следил бременността. Може да е отбелязано на направлението някъде. Аз когато бях в болницата имаше едно момиче с уговорка, раждането започнало по-рано и лекарят му не дойде /някакъв банкет имаха/. Та тя пак беше с операция, но и я направи който си беше на смяна.
А аз доколкото знам при нас секцио по желание няма. Ако ще си с операция все ти измислят "медицинска причина".

# 288
  • Мнения: 41
Няма нищо отбелязано на направлението!Моята май си направи оглушки,щом разбра,че съм се уговаряла с лекар за секциото(няма как да съм при нея,не работи в болницата).Явно реши,ре работата е сигурна!На въпроса ми ако се наложи да отида по-рано какво да правя ми отговори да им обесня ситуацията и че имам уговорка с Георгиев!Аман от такива лекари Close!А ако си извадя бележка за късогледството и кръвното дали ще ми я признаят?защото май нищо повече не мога да изкопча от моята лекарка Sad

# 289
  • Мнения: 275
Защо тогава не отидеш да питаш Георгиев. До колкото съм чувала е разбран човек - ще ти обясни.

# 290
  • Мнения: 275
Да ви се похваля - днес правим половин годинка!  Party

# 291
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Вяра поискаи си картона от лекарката,на него трябва да пише,че си за секцио по медицински причини и точно какви са ти,ако трябва отиди на очен лекар там също могат да ти дадат бележка какви са ти проблемите с очите.

# 292
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Ах,че,какви са тези набъбнали мацки на аватара ти,бе ?
Сега ще те налазят да ти честитят несъществуващи събития каките.Нали наеш как си те къткат да не се излъжеш малка.

# 293
  • Мнения: 2 577
Ах,че,какви са тези набъбнали мацки на аватара ти,бе ?
Сега ще те налазят да ти честитят несъществуващи събития каките.Нали наеш как си те къткат да не се излъжеш малка.

те ако са несъществуващи, ок Wink 
ама да не се окаже: казвам ти дъще, сещай се снахо   Mr. Green
че кат се сетя какво ми костваше да кажа на нашите

Ахче, я се дръж  Crossing Arms

Н О В А   Т Е М А

# 294
  • Мнения: 30
Здравейте пак!Малко бях изчезнала ама имах гости от Варна-сестра ми и нямах време да седна на на компа,но вече си заминаха и е спокойствие когато и малката не е сърдита.Бях се притеснила ,че пъпа не ни пада,но точно на 15 ден тупна от памперса и сега мисля да го хвърля в Бургас.Утре с нетърпение чакам да дойде да си купя количката, че се побърках в къщи като гледам кво е времето,ама тез баби все на работа и немога да ги хвана за гледач. newsm61 newsm61  Някой знае ли имало склад на Темата до болницата някаде и там имало колички ,на които цените били ниски като на др.магазини били същите ама с по-високи цени.Е аз ще ставам че май ще ядем,дребната се чува да мънка. 1stroller

# 295
  • Мнения: 995
Диана, в горния пост има линк към новата тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт