"Познах" половинката си от първата секунда

  • 7 214
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Кърджали
  • Мнения: 10 282
Дори не помня кога съм го видяла за първи път. То аз помня първото ни случайно засичане, беше малък кошмар на работното ми място, приичинен от него. Но според него сме се виждали и преди това, ама съм се правила на ледена принцеса и не съм обръщала и грам внимание. Ама на, не се сеща да съм го виждала преди това. Дори не съм си и представяла, че с него може да имаме нещо сериозно. После почнахме веднъж- дваж- триж на кафе, започвах да се привързвам повече и повече. Съгласи се да живеем заедно, с идеята че ако нещо не ми отърва, мога да си събера багажа и обратно. И ето сега, не знам как съм живяла без него досега.

# 61
  • Мнения: 721
аз не го познах, но няколко месеца по късно бях сигурна че това е мъжът на живота ми(и до днес е така) той твърди вече 16 год. че при него е било любов от пръв поглед.

# 62
  • Мнения: 114
Да и при нас беше така  Peace Любов от пръв поглед, в която до този момент не вярвах, а след първата ни среща вече бях сигурна, че това е мъжът за мен  Peace

# 63
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
В първия миг, в който го видях бях сигурна, че ще е мой завинаги!

# 64
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз така. Когато усетих, че ще има нещо между нас разбрах, че ще се оженя за него, и това много ме изплаши бях едва на 19г. и хич не ми беше до женене, живееше ми се. Преди това имах много сериозна връзка и бях сериозно хлътнала (меко казано) направо лудо влюбена, но дори не исках да се женя за него, знаех, че няма да се получи, но с мъжа ми беше различно.

# 65
  • Мнения: 59
Не го познах! Нямаше спиращи дъха погледи, както във връзки преди това. Всичко стана с много доказване и показване на нежност и внимание. Приятелката ми, причина за първата ни среща, го припозна, като мъж за мен, тя също го виждаше за първи път. Тази среща промени живота ми...

# 66
  • Мнения: 567
А при мен сърцето подскочи още с първото телефонно обаждане Mr. Green Така се запознахме по телефона. И после почна една телефонна любов......Та снигнахме дотук... Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 208
Ние се запознахме в нета.От различни градове сме. При първата ни среща "очи в очи"  Laughing още докато вървях срещу него си казах " да той е". Когато стигнах до него той ме погледна и каза" няма да те пусна да си тръгнеш"  Joy Тогава ми прозвуча смешно но наистина не си тръгнах.От него ден/първия/ заживяхме заедно и се обичаме.Минаха почти три години а налице е сватба ,дете и второ на път  Laughing. До него ден не вярвах в любовта от пръв поглед.Пожелавам на всички любов като нашата  Hug  bouquet

# 68
  • Мнения: 2 757
И аз го разпознах от пръв поглед  Peace Все едно чух глас в себе си За този ще се ожениш. Сериозно го казвам. Излязохме на по бира и той ми каза, че цял живот е търсел момиче като мен. И аз къде на шега къде наизтина му казах Ми ето, намери си. И това на първата ни среща.
Познах и мъжа на сестра ми от пръв поглед, даже отдалече, още преди да сме се запознали като го зърнах само и и казах Той е, момиче, дерзайPeace И тя вима Ама верно ли и ти мислиш като мен. Казах и Да, 100%, жени се за него.

# 69
  • Мнения: 593
Хехехе, NikiFin  Laughing
Я кажи по какво го позна?  Wink

# 70
  • Мнения: 2 757
Хехехе, NikiFin  Laughing
Я кажи по какво го позна?  Wink

Не съм го познала по никакъв признак, поне нищо от външния вид. Но беше все пак нужно да го видя за да получа това нещо като внушение, просто информацията беше в главата ми, не знам как да го обясня. Предполагам по същия начин ясновидците получават информация за хората.
Познавам и други, които пак така като мен са получили информацията. Примерно сестра ми не е имала такова усещане за мъжа си, просто го е видяла че е свестен и се е замислила, дали да не се ожени за него. Но мъжът и от своя страна, когато за пръв път я е зърнал в църквата и пак така е получил информация, че ще се ожени за нея и веднага е намерил начин да се запознае с нея. Един друг мой познат пак така в църквата май пак е било е видял бъдещата си жена и е знаел, че ще се ожени за нея. Това е истина, колкото и невероятно да звучи. Аз знам, че това е моят мъж, и колкото и да ме дразни на моменти и квито и проблеми да имаме просто сме предопределени да сме заедно и не знам какво може да ни раздели.

# 71
  • Мнения: 4 668
И аз си познах половинката в първата секунда , когато го видях ... просто ми се подсякоха краката  Simple Smile
Имаше един леко особен момент обаче ... вече бях омъжена от 5 години  Rolling Eyes
Съвсем не се бъзикам  Stop

# 72
  • Мнения: 718
Никога не съм се влюбвала от пръв поглед. Като се запознах с мъжът ми и през акъла не ми мина, че някой ден може да се оженим  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 90
И при нас стана от пръв поглед...винаги съм си мислела че няма такова нещо...носе оженихме буквално за една седмица Sunglasses

# 74
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
мда, точно от първия поглед  Peace

Общи условия

Активация на акаунт