"Познах" половинката си от първата секунда

  • 7 224
  • 112
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 233
При мен беше така.
В друго отношение не мога да разчитам на интуицията си, но в това беше безпогрешна!!!
А при вас? Hug

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 10:05 от svetoslava_d

# 1
  • Мнения: 2 013
И при мен беше така! Знаех ,че това е Той още след първата среща!  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 156
винаги съм била направо свръхестествено безпогрешна в интуицията си за мъжете. обаче "Той", "половинка" итн... малко суеверно, но не съм привърженик на тия определения и не ги употребявам за своите връзки засега Stop

# 3
  • Мнения: 1 394
И при мен беше така.До момента ,в който го видях за пръв път,не вярвах,че съществува любов от пръв поглед.После вече бях сигурна!Да това е моят съпруг!И той е на същото мнение!

# 4
  • Мнения: 528
Да и при нас беше така  Peace Любов от пръв поглед, в която до този момент не вярвах, а след първата ни среща вече бях сигурна, че това е мъжът за мен  Peace

# 5
  • Мнения: 293
При мен никога не е било така. И двамата мъже сериозни в моя живот в първия момент в който ги видях въобще не предполагах,че могат да стоят до мен... Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 448
При мен никога не е било така. И двамата мъже сериозни в моя живот в първия момент в който ги видях въобще не предполагах,че могат да стоят до мен... Mr. Green

Ей сега ще те изядат, че това е защото не си намерила половинката си, точната.  Mr. Green

Един път и аз го преживях това с влюбването от пръв поглед, по голяма глупост в живота ми нямаше. Оказа се, че с подкосени крака изобщо не мога да мисля и добре, че като паднах, поне не си разбих главата.  Laughing

# 7
  • Мнения: 212
и при мен беше от първия миг,в който го видях...просто го почувствах!

# 8
  • Мнения: 1 464
При мен никога не е било така. И двамата мъже сериозни в моя живот в първия момент в който ги видях въобще не предполагах,че могат да стоят до мен... Mr. Green

Не само,че не предполагах.Бях сигурна,че това не е човека за мен.И за двете ми сериозни връзки се отнася.

# 9
  • Мнения: 293
При мен никога не е било така. И двамата мъже сериозни в моя живот в първия момент в който ги видях въобще не предполагах,че могат да стоят до мен... Mr. Green

Ей сега ще те изядат, че това е защото не си намерила половинката си, точната.  Mr. Green

Един път и аз го преживях това с влюбването от пръв поглед, по голяма глупост в живота ми нямаше. Оказа се, че с подкосени крака изобщо не мога да мисля и добре, че като паднах, поне не си разбих главата.  Laughing

Знам бе,Паси ама вече свикнах  Mr. Green Добре,че бегам бързо  Grinning
Ами това е истината.И даже както казва Ирина в началото съм била убедена,че този да речем е последния човек,с който може да съм.После като се сетя ми е смешно....

# 10
  • Мнения: 2 359
  Не го познах като половинка, само като сродна душа.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 975
"ПОЗНАХ" го като половинка след време.

# 12
  • Мнения: 1 844
влюбих се в него от пръв поглед. Laughingа разбрах,че е точният мъж за мен малко по-късно..

# 13
  • София
  • Мнения: 4 063
Когато го видях, бях сигурна,че това е Мъжът ми.  И понеже бях 1 курс студентка и изобщо нямах намерение да се женя, го отсвирих. Събрахме се след 3 години, та досега.  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Никога не съм се влюбвала от пръв поглед. И не бих искала да съм с чак такава влюбчива натура - че утре може да се влюби в друга "половинка". Предпочитам по-обмислените връзки.

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Хич даже. Станахме гаджета от немай къде, харесвахме се, нищо повече. За го ползвах за клин клин избива, а той мене за разнообразие. И така 2-3 месеца. После стана страшно Crazy Постепенното влюбване отвява главата не по-леко от внезапното, вервайте ми!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Не ,изобщо не съм  мислила че това е моя човек,нещата се случваха постепенно,на мен лично ми трябва време да опозная човека,външността му ме впечатлява,но характера е по важен.

# 17
  • Мнения: 2 175
Хич даже не им  и обърнах внимание..
Грешка,
1. Спука ме от смях - беше адски нелепа картинка..пухкав, с къдрички и бяла ризка на кученца.. Joy
2. Само маркирах, че "в него има нещо" и бързо го отсвирих, щото беше последният човек, с който можех да си представя, че ще се получи нещо повече от 1-2 пъти.. Embarassed Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 15 619
Да, така беше и при мен.
Усетих, че това е Той, колкото и странно да звучи.
Все едно продължихме връзка от минал живот. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 128
Аз го "поднах" от първи поглед.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 735
Харесах го от пръв поглед,но чак след години правихме сериозни планове за бъдещето и установих,че това е половинката ми. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 924
И аз го познах в първата секунда и до сега не мога да си го обясна това чувство а минаха 14 години

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, не стана дори и първата година.

# 23
  • Мнения: 1 898
Ами първото, което си помисих беше, че е адски красив. После си помислих, че вероятно един ден би имал прекрасни деца. После си помислих, че такъв мъж никога не би ми обърнал внимание, но интуитивно усещах и ми се искаше да е 'той', колкото и да махах с ръка и да се самоубеждавах, че е невъзможно.

П.П. Тогава и през ума ми не можеше да мине, че един ден ще ми е съпруг и ще имаме дете, защото по това време бях гадже на негов приятел.

# 24
  • Мнения: 919
При нас мина известно време.Няколко месеца. Grinning

# 25
  • Мнения: 46 572
Въпреки, че първия път като го видях, беше с гаджето си, "познах" си го от първата секунда  Whistling

# 26
  • София
  • Мнения: 10 379
Зависи.
Когато за първ път виях съпруга ми усетих, че в него има нещо. Разтерсох се, а си имах гадже тогава. Сума ти усилия изразходвах, за да не си призная, че съм Флюбена и загубена. За щастие и той беше така, пък и се оказахме съвместими за по-нататък.
Иначе съм се влюбвала бавно и постепенно в човек, за когото бях сигурна, че не е мой тип. Имахме шестгодишна връзка.

# 27
  • Мнения: 593
Ами аз "познах мъжа си" (в библейския смисъл на думата) още на първата среща.  Mr. Green
В последствие се оказа, че любимия си пада малко консерва в това отношение и въобще не одобрява такова поведение от страна на жената. Как реши, че точно за мен иска да се ожени... СЪДБА!  Joy

По темата: не съм решила в първата секунда, че това е мъжът, с който искам да прекарам живота си, но след 3-4 срещи вече обсъждахме, че някой ден ще създадем семейство. Важното е, че и двамата си вярвахме. Събрахме се да живеем заедно след 2 месеца, брак подписахме след като се роди детето (но това е само формалност). А колкото до любовта - тя се затвърждава постоянно и с всеки изминал ден става все по-силна.   loveuuu

# 28
  • Мнения: 14 654
 Не го познах като половинка, само като сродна душа.
И аз така. Бяхме си най-добри приятели 2-3 години преди да се влюбим.

# 29
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
И през ум не ми  мина даже , че това е ,,моят" мъж....а изминаха 17 години откакто сме заедно Laughing

# 30
  • Мнения: 2 133
Аз- не.Прекалено сериозен ми се виждаше JoyОбаче той ми казва, че бил сигурен, че аз ще съм жената.... Grinning

# 31
  • Мнения: 2 556
Въобще не го познах от пръв поглед. Преди да го срещна си мислех, че си падам по светлокоси и светлоооки мъже среден ръст, а той е с тъмна коса и очи, много висок. Така че определено не се вторачих в него от първата минута  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 332
Бях 1г. в гимназията и седя на пейка пред къщата на съученичка (това се случва някъде 1996г) и се паркира един Опел Вектра, от нея слиза един сладур с бял анцунг Адидас. Аз го гледам и си мисля, че толкова хубаво момче никога няма да ми обърне внимание, но ето, че след 8 г.  точно аз станах негова жена  Heart Eyes Съдба. Даже не мога да си обясня, как толкова време помня съвсем съзнателно, кога съм го видяла и какво съм си помислила, та чак и с какво е бил облечен, а ние реално се запознахме 7 г. след това  Laughing

 

# 33
  • Мнения: 46
 И аз и той го усетихме веднага,гледахме се продължително дълго време и когато си подадохме ръка да се запознаем през нас премина ток.Наистина така беше.7 години сме заедно и все още имам гъдел в стомаха,когато го видя отдалеч да се приближава. Heart Eyes

# 34
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
При мен никога не е било така. И двамата мъже сериозни в моя живот в първия момент в който ги видях въобще не предполагах,че могат да стоят до мен... Mr. Green
И при мен е така с тази разлика че е един мъжът........ Laughing

# 35
  • Мнения: 3 641
Въобще не го познах. Все още бях с предишния си приятел и мислех, че е някакъв краткотраен флирт Whistling

# 36
  • Мнения: 796
изобщо не съм предполагала , че той ще е човека. Той обаче ме познал още в първата минута и си казал "това ще е жена ми" ... аз обаче не се дадох лесно Laughing

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Още преди да се видим за първи път, от една негова снимка по интернет усетих (това е най-точната дума), че е Той.

# 38
  • Мнения: 544
Когато се запознахме, поговорихме и си тръгнах, си помислих, че току-що съм се запознала с бъдещия си мъж. Шестото чувство тогава беше безпогрешно. Искам винаги така да ме води.

# 39
  • Мнения: 194
Дори и името му знаех, още преди да го срещна... не ме питайте как и защо Crazy

Още при първата среща знаех, че той  ще е бащата на децата ми.

Дали е моята половинка, не знам!

# 40
  • Мнения: 2 011
Аз от първата среща разбрах че това е човека !  Embarassed Peace

# 41
  • Мнения: 467
Да, от "първото писмо"  LaughingВсичко стана с писане в началото, но не се излъгах в човека.

# 42
  • Мнения: 1 498
С моята половонка се познаваме от деца , по - късно разбрах , че ми е половинка , но винаги съм го чувствала по - специален от останалите хора  Simple Smile

# 43
  • Свищов
  • Мнения: 875
Бях на 19 все още непорочна. След първата среща казах на 1 приятелка-с него ще го направя за първи път. Така и се случи, но година и половина по-късно. не, не беше любов от пръв поглед. Нито неистов копнеж за нещо сексуално. Просто си знаех, че е ТОЙ.

# 44
  • Мнения: 4 965
Познахме се взаимно.
Бяхме колеги, но се знаехме само по физиономии - даже не се и поздравявахме, освен с леко кимване. Един ден се наложи да работим цял ден заедно и химията пламна. Още същия ден беше първата ни среща (след работа). Не се разделяхме, изгаряхме.След няколко дни знаехме, че искаме да изживеем заедно живота си. След няма и 2 месеца вече живеехме заедно през седмицата. След още 4 месеца се сгодихме и заживяхме в свой дом. А след още 4 се оженихме...

# 45
  • Мнения: 276
влюбих се в него от пръв поглед. Laughingа разбрах,че е точният мъж за мен малко по-късно..

Така се случи и при нас и аз имах тайната надежда точно той да е отреден за мен. Laughing

# 46
  • Мнения: 3
Не!Но знаех сякаш,че съм го намерила. Laughing

# 47
  • Мнения: 2 908
Не,не вярвам в любов от пръв поглед-в привличане да,но в любов-не. Не го познах,после го Опознах.

# 48
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ами не мисля, че беше чак любов от пръв поглед, но някак си май подсъзнателно знаех, че Той е различен, а после осъзнах, че съдбата ни е срещнала Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 227
И при мен беше така! Знаех ,че това е Той още след първата среща!  Heart Eyes

 Heart Eyes  Peace и аз така  Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 233
Не,не вярвам в любов от пръв поглед-в привличане да,но в любов-не. Не го познах,после го Опознах.
Simple Smile
Не случайно използвах думата "познах".
Не е задължително да е влюбване, то е усещането, че това е човека, с когото ще живееш и сякаш си го познавал цял живот.

# 51
  • Мнения: 157
От първото ни поглеждане очи в очи бях сигурна, че това е моят човек. Интуицията ми в такива моменти никога не ме е лъгала.

# 52
Да!
Когато за пръв път го видях, казах си: ТОВА Е ТОЙ!
После научих, че е по-малък с 4 год. от мен, казах си - Ааааа, НЕ!
Но  Embarassed от 11години сме заедно / 9от които женени/

# 53
  • Мнения: 1 740
Да. Аз ''познах'' половинката си от пръв поглед.

# 54
# 55
  • Мнения: 2 908
Ами не,тогава пак да се уточня-не го познах като човека с който ще живея цял живот-после разбрах.За нито един от бившите си не съм си мислила в началото,че това е Той....имаше само привличане в началото. Като гледам обаче единствена си признавам,че е било така....Wink

# 56
  • Мнения: 940
И при мен беше така! Знаех ,че това е Той още след първата среща!  Heart Eyes

И аз бях абсолютно сигурна. И не сбърках.

# 57
  • Мнения: 293
Ами не,тогава пак да се уточня-не го познах като човека с който ще живея цял живот-после разбрах.За нито един от бившите си не съм си мислила в началото,че това е Той....имаше само привличане в началото. Като гледам обаче единствена си признавам,че е било така....Wink


АААА,не си единствена,споко  Grinning

# 58
  • Мнения: 6 999
Ами...да, за 4 години беше правилната половинка  Laughing
Въпреки че сме в развод, знам, че това беше най-правилният човек за мен и никога няма да има друг, който толкова да ми подхожда.
По-скоро се срещнахме в неправилното време, неправилния свят, неправилната възраст, знам ли.
Но от пръв поглед знаех, че това е човекът, с когото искам да прекарам живота си. Само дето той не мисли така  Laughing

# 59
  • гр.София
  • Мнения: 380
Той ме е забелязал първо в един автобус и ме е харесал, след това сме били в обща компания на маса, но аз не го помнех. Две години по-късно пътищата ни се пресякоха и ми беше смътно познат отнякъде, но и през ум не ми е минавало, че това е Той. После се влюбих много, много силно и така до днес.

# 60
  • Кърджали
  • Мнения: 10 346
Дори не помня кога съм го видяла за първи път. То аз помня първото ни случайно засичане, беше малък кошмар на работното ми място, приичинен от него. Но според него сме се виждали и преди това, ама съм се правила на ледена принцеса и не съм обръщала и грам внимание. Ама на, не се сеща да съм го виждала преди това. Дори не съм си и представяла, че с него може да имаме нещо сериозно. После почнахме веднъж- дваж- триж на кафе, започвах да се привързвам повече и повече. Съгласи се да живеем заедно, с идеята че ако нещо не ми отърва, мога да си събера багажа и обратно. И ето сега, не знам как съм живяла без него досега.

# 61
  • Мнения: 721
аз не го познах, но няколко месеца по късно бях сигурна че това е мъжът на живота ми(и до днес е така) той твърди вече 16 год. че при него е било любов от пръв поглед.

# 62
  • Мнения: 114
Да и при нас беше така  Peace Любов от пръв поглед, в която до този момент не вярвах, а след първата ни среща вече бях сигурна, че това е мъжът за мен  Peace

# 63
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
В първия миг, в който го видях бях сигурна, че ще е мой завинаги!

# 64
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз така. Когато усетих, че ще има нещо между нас разбрах, че ще се оженя за него, и това много ме изплаши бях едва на 19г. и хич не ми беше до женене, живееше ми се. Преди това имах много сериозна връзка и бях сериозно хлътнала (меко казано) направо лудо влюбена, но дори не исках да се женя за него, знаех, че няма да се получи, но с мъжа ми беше различно.

# 65
  • Мнения: 59
Не го познах! Нямаше спиращи дъха погледи, както във връзки преди това. Всичко стана с много доказване и показване на нежност и внимание. Приятелката ми, причина за първата ни среща, го припозна, като мъж за мен, тя също го виждаше за първи път. Тази среща промени живота ми...

# 66
  • Мнения: 567
А при мен сърцето подскочи още с първото телефонно обаждане Mr. Green Така се запознахме по телефона. И после почна една телефонна любов......Та снигнахме дотук... Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 208
Ние се запознахме в нета.От различни градове сме. При първата ни среща "очи в очи"  Laughing още докато вървях срещу него си казах " да той е". Когато стигнах до него той ме погледна и каза" няма да те пусна да си тръгнеш"  Joy Тогава ми прозвуча смешно но наистина не си тръгнах.От него ден/първия/ заживяхме заедно и се обичаме.Минаха почти три години а налице е сватба ,дете и второ на път  Laughing. До него ден не вярвах в любовта от пръв поглед.Пожелавам на всички любов като нашата  Hug  bouquet

# 68
  • Мнения: 2 757
И аз го разпознах от пръв поглед  Peace Все едно чух глас в себе си За този ще се ожениш. Сериозно го казвам. Излязохме на по бира и той ми каза, че цял живот е търсел момиче като мен. И аз къде на шега къде наизтина му казах Ми ето, намери си. И това на първата ни среща.
Познах и мъжа на сестра ми от пръв поглед, даже отдалече, още преди да сме се запознали като го зърнах само и и казах Той е, момиче, дерзайPeace И тя вима Ама верно ли и ти мислиш като мен. Казах и Да, 100%, жени се за него.

# 69
  • Мнения: 593
Хехехе, NikiFin  Laughing
Я кажи по какво го позна?  Wink

# 70
  • Мнения: 2 757
Хехехе, NikiFin  Laughing
Я кажи по какво го позна?  Wink

Не съм го познала по никакъв признак, поне нищо от външния вид. Но беше все пак нужно да го видя за да получа това нещо като внушение, просто информацията беше в главата ми, не знам как да го обясня. Предполагам по същия начин ясновидците получават информация за хората.
Познавам и други, които пак така като мен са получили информацията. Примерно сестра ми не е имала такова усещане за мъжа си, просто го е видяла че е свестен и се е замислила, дали да не се ожени за него. Но мъжът и от своя страна, когато за пръв път я е зърнал в църквата и пак така е получил информация, че ще се ожени за нея и веднага е намерил начин да се запознае с нея. Един друг мой познат пак така в църквата май пак е било е видял бъдещата си жена и е знаел, че ще се ожени за нея. Това е истина, колкото и невероятно да звучи. Аз знам, че това е моят мъж, и колкото и да ме дразни на моменти и квито и проблеми да имаме просто сме предопределени да сме заедно и не знам какво може да ни раздели.

# 71
  • Мнения: 4 668
И аз си познах половинката в първата секунда , когато го видях ... просто ми се подсякоха краката  Simple Smile
Имаше един леко особен момент обаче ... вече бях омъжена от 5 години  Rolling Eyes
Съвсем не се бъзикам  Stop

# 72
  • Мнения: 718
Никога не съм се влюбвала от пръв поглед. Като се запознах с мъжът ми и през акъла не ми мина, че някой ден може да се оженим  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 90
И при нас стана от пръв поглед...винаги съм си мислела че няма такова нещо...носе оженихме буквално за една седмица Sunglasses

# 74
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
мда, точно от първия поглед  Peace

# 75
  • София
  • Мнения: 23 112
Въобще не съм го разпознала от пръв поглед, просто тогава си търсех съквартирант/ка. Видя ми се свястно и добро момче, та си го взех (за съквартирант). След 2 седмици освен наем, започнахме да делим и едно легло  Mr. Green Това беше преди 8 години, цяла вечност Grinning Колко неща се промениха оттогава, ееех...

# 76
  • Мнения: 1 738
Познавахме се от 5-6 години. Приятел на бившето ми гадже. Обичахме да си говорим, но и през ум не ми е минавало, че той е моята половинка. Нещата станаха поетапно, бавно и постепенно - приятели, след това флирт, гаджета, съвместно съжителство, дете.

# 77
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Явно не съм го разпознала от най- първата секунда...
Историята е, че сме летяли в един и същ самолет, а на летището аз взимам неговия куфар вместо моя. Впоследствие, когато връщам неговия куфар на летището, оставям  мои координати, ей така, за всеки случай, ако има евентуално някакви претенции. В интерес на истината, той също беше оставил у митничаря визитка.
Впоследствие ми звънна (явно решил да види що за шматка за малко да му отмъкне багажа) и като му чух гласа, загубих ума и дума просто. Като отидох на срещата, обаче, го разпознах моментално  Heart Eyes И така вече 9 години.

# 78
  • Мнения: 4 668
Umma - това вашето си е направо сценарий за филм  Hug Браво !

# 79
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Хихи, мерси, Pipinka  Laughing
Взех си и урок: вече стриктно си "надписвам" куфарите и внимавам, моя си куфар ли взимам.  Flutter

# 80
  • Мнения: 2 908
При толкова пробождания на Амур като гледам, стигам до извода,че или аз съм съскащо студенокръвно,или той не е мъжа,който е трябвало да бъде...ТОЙ...

# 81
  • Мнения: 9 814
Познах го след 7 години пълен игнор.
И така вече 6 години сме щастливи заедно.

# 82
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
В момента, в който го видях за пръв път на вратата на офиса как ме гледа, през ума ми мина за секунди мисълта: "Този ще бъде мъжът ми." На всичко отгоре имах гадже. После се сепнах и се ударих по главата: "Откъде дойдоха тия простотии, дето ги мисля? Нито го познавам, нито нищо!" Да, ама след половин година се оженихме. Шесто чувство може би, не знам.

# 83
  • София
  • Мнения: 547
При толкова пробождания на Амур като гледам, стигам до извода,че или аз съм съскащо студенокръвно,или той не е мъжа,който е трябвало да бъде...ТОЙ...
а пък аз (откакто върви темата) току видя някой готин мъж и започвам да проверявам дали вътрешния глас не ми говори нещо.. Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 806
като прочетох заглавието на темата си казах "я нашия случай"
Когато видях мъжа си за първи път, изпитах нещо, което до този момент не вярвах, че мога да изпитам.Не съм си помислила, че ще се оженим, ще имаме дете...не и на този етап. Просто усетих, че това е Той.И преди интуицията ми е работила, в този момент обаче беше по-особено, нямаше го моментът на съмнение. Заедно сме благодарение на поредица от случайности, които аз си наричам "съдба". От самото начало на връзката ни имам чувството, че познавам този човек от много време...дори и сега ми е странно като се сетя как се чувствах...

# 85
  • Мнения: 3 371
При толкова пробождания на Амур като гледам, стигам до извода,че или аз съм съскащо студенокръвно,или той не е мъжа,който е трябвало да бъде...ТОЙ...
а пък аз (откакто върви темата) току видя някой готин мъж и започвам да проверявам дали вътрешния глас не ми говори нещо.. Mr. Green
още една в групата на съскащите студенокръвни Twisted Evil
досега точно мъжете, които изобщо не са ми харесали в първия миг, да оставяли най-дълбока следа в живота ми. странно, но никак не ги усещам.  newsm78
мисля дори, че те преди мен ме "познават".

# 86
  • Мнения: 23 162
Обикновено мъжете,които не са ме привлякли в първата минута,са оставяли най-трайни следи в моя живот.

# 87
  • Мнения: 1 130
Обикновено имам интуиция за нещата, не и в случая обаче  Crazy С мъжът ми бяхме състуденти и толкоз. Ако някой тогава ми беше казал, че това ще е съпругът ми, щях да го обявя за луд  Mr. Green И досега се чудя как ме взе тоз човек - толкоз луда, драка, устата и квото още се сетите    Flutter Бяхме гаджета 3 години + още 13,5 семеен живот = голяма цифра е накрая  Wink Да е жив и здрав и още дълги години да ме трае  Whistling Whistling Whistling Whistling

# 88
  • Мнения: 746
И аз си познах половинката в първата секунда , когато го видях ... просто ми се подсякоха краката  Simple Smile
Имаше един леко особен момент обаче ... вече бях омъжена от 5 години  Rolling Eyes
Съвсем не се бъзикам  Stop

  ти какво направи?

# 89
  • Мнения: 411
когато го видях за първи път ,си казах "искам го ако не за цял живот,то поне за една ноЩ но Ще бъде мой".
4естно да си призная оЩе тогава пожелах да имам моми4енце което да прили4а на него.
та така ве4е 16,5 год.
имам си го и моми4енцето

# 90
  • Мнения: 2 172
поздрав за всички тук Hug
http://www.vbox7.com/play:e2afc9a8?cfilter=2

# 91
  • Мнения: 2 898
Песента е страхотна за моя случай / пък и за темата де / !

В момента, в който го видях за пръв път на вратата на офиса как ме гледа, през ума ми мина за секунди мисълта: "Този ще бъде мъжът ми."

   И аз имам един миг с тази мисъл, само дето не беше в никакъв офис, а на улицата / и бяхме на по шестнадесет /.... Така и стана. И вече 25 год, сме заедно, от 23 - семейство. Леле, стреснах се като написах цифрите...

# 92
  • Мнения: 90
С моя се познаваме от деца и още тогава той беше големия батко по който си въздишах Heart Eyesказва,че и той ме харесвал,била съм неговата несподелена детска любов Mr. Green,а аз си го харесвах много незнам защо е решил,че е несподелена Crossing Arms.Та така минават 10 години през които не сме се виждали,аз сгодена,той в чужбина и идва един прекрасен ден в който се видяхме в негова братовчетка(моя много близка приятелка)и опсссс все едно някой ме удари с мокър парцал,след 1 минута знаех ,че това е моя мъж,а след 5 вече знаех,че искам да прекарам живота си с него!

# 93
  • Мнения: 87
Така казва сьпругът ми за мен: "Още от първата минута като те видях знаех,че ти си моята Жена".

# 94
Искам и аз като сценарии от романтичен филм с happy and...    Hug най- на края..стига съм се препъвала вече  Stop

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 1 271
Когато го видях първата ми мисъл беше-много е готин,но няма да стане.Знаех,че му предстои дълго отсъствие,съпротивлявах се на чувството,но не би...Висях да чакам радиограми 6 месеца,след като бяхме заедно 3 дни,без секс,без нищо.Май се целунахме два пъти само...Писано ми е било да съм с него.
Интуитивно бягам от чувсвата,отхвърлям човека,точно защото знам,че ще съм  него и няма спасение.

# 96
  • Мнения: 806
За секунда не съм си и помисляла, че мъжът ми и аз ще стигнем до някъде, камо ли и брак.  Не бях влюбена в него много време, а и връзката не беше сериозна дълго време.

# 97
  • Мнения: 27
Влюбих се от пръв поглед - 2 години по-късно събрах смелост да му привлека вниманието, той отговори на чувствата ми по негов си начин  Simple Smile

# 98
  • Мнения: 18
Оххх и аз винаги съм си мечтала да го позная още в първата секунда...толкова е романтично и може да ви прозвучи много тъпо но все търсех някакви съдбовни знаци и ала бала щом някой мъж се завъртеше покрай мен, пък и не бях имала особено сериозна връзка до този момент  Sad като изключим един провал ....
и все търсех ли търсех.... ОТКРОВЕНО СИ ПРИЗНАВАМ когато за първи път ГО видях го помислих за...крадец. Ужас мислех да звънна в полицията и да го изпортя. Трябваше да ми оправи един проблем на компа и ми взе кабела като само остави някакав тел и поиска моя и изчезна...Аз като глупачка реших че щом не ми остави никаква квитанция за кабела просто е дошал за да го гепи...изтичах след колата и му записах номера....
Боже мой.... ако знаете как се смееше когато вече по-късно му го разказах....
Ама и аз съм една звеяна патка  Grinning

# 99
  • София
  • Мнения: 547
Ама и аз съм една звеяна патка  Grinning
не си завеяна патка Simple Smile просто си предпазлива Peace
в днешно време това си е качество
което пък ми напомня как аз така връчих чисто нав лаптоп (на 1 ден), рутер (също нов) барабар с мишка, чанта и др на един дето не бях сигурна, че е техник от кабелната - и той ги взе, остави си тел. и изчезна, а аз патката стоях на улицата и си представях как после се обяснявам в полицията ooooh!
добре, че се оказа наистина техник от кабелната Mr. Green и звънна след един час, точно преди да получа удар..
те на това се казва "патка завеяна" Crazy

сори за оффа

# 100
  • Мнения: 18
xaxa  Grinning blagodarq be6e milo ot tvoq strana Simple Smile

# 101
  • Мнения: 227
И при мен беше така! Знаех ,че това е Той още след първата среща!  Heart Eyes

Да...  Heart Eyes а на третата ни среща се оженихме... Heart Eyes .. и така вече повече от 3 години  Hug Praynig Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 998
Много романтична тема Two Hearts
Определено ми направи впечатление и помня всичко около първата ни среща(случайно ни запознаха),но в интерес
на истината не съм го разпознала.

# 103
  • Мнения: 236
Не съм го разпознала нито Мъжа ми, нито сериозните преди него. По един и същ начин като че ли са започвали всичките ми връзки - втурвала съм се през глава в тях, т.е. при всички е имало онова особено чувство в корема, но не бих казала, че при мъжът ми, с когото сме вече 4 години, е било по-различно, напротив. Даже в началото от моя страна имаше по-скоро само любопитство и сексуално привличане. В последствие нещата се задълбочиха и.... ето на до днес Peace

# 104
  • Мнения: 37
и при мен беше от прьв поглед аз бях на 17 ,но знаех 4е ще е той и това е,просто го усетих дойде да пие кафе на заведението кьдето работех и от 1-ия пьт по4уствах 4е това е мьжа на живота ми!!!

# 105
  • Мнения: 878
Твърдо Не Naughty
Когато ни запознаха той беше с друга,а аз с друг EmbarassedИ през ум не ми е минавало,че след една година ще съм женена за него и бременна  Crazy

# 106
  • Мнения: 1 208
Твърдо Не Naughty
Когато ни запознаха той беше с друга,а аз с друг EmbarassedИ през ум не ми е минавало,че след една година ще съм женена за него и бременна  Crazy

То и ние като се запознахме си имахме други но го познах както писах по-долу  Joy -

# 107
  • Мнения: 59
Оххх и аз винаги съм си мечтала да го позная още в първата секунда...толкова е романтично и може да ви прозвучи много тъпо но все търсех някакви съдбовни знаци и ала бала щом някой мъж се завъртеше покрай мен, пък и не бях имала особено сериозна връзка до този момент  Sad като изключим един провал ....
и все търсех ли търсех.... ОТКРОВЕНО СИ ПРИЗНАВАМ когато за първи път ГО видях го помислих за...крадец. Ужас мислех да звънна в полицията и да го изпортя. Трябваше да ми оправи един проблем на компа и ми взе кабела като само остави някакав тел и поиска моя и изчезна...Аз като глупачка реших че щом не ми остави никаква квитанция за кабела просто е дошал за да го гепи...изтичах след колата и му записах номера....
Боже мой.... ако знаете как се смееше когато вече по-късно му го разказах....
Ама и аз съм една звеяна патка  Grinning

и аз се включвам към вас  Laughing както писах и по- рано освен, че не го познах, а и на първата ни самостоятелна среща изпаднах в истински ужас. Той реши да ме впечатли и да отидем на по- отдалчено заведение, а аз щом изгубих от погледа си светлините на града и вдигнах телефона да се свържа с приятелка, да й обясня къде отивам на вечеря със сладура, с който тя беше причината да се запозная.

# 108
  • На ръба..
  • Мнения: 2 123
Страхотна тема, страхотни откровения - винаги ми е харесвало да чета такива публикации..Та по темата видях го точно за 3 секунди минавайки с колата и вече знаех, че е Той..верно още сме заедно само от 2 години, но любовта и привързаността растат главоломно дано да е така завинаги..

# 109
  • Мнения: 4 187
"Познавах" го служебно и не можех да го понасям! Беше чудо, че имаше първа среща, след нея знаех, че е той .....

# 110
  • Мнения: 4 187
Така казва сьпругът ми за мен: "Още от първата минута като те видях знаех,че ти си моята Жена".

 Whistling И моят така казва, явно е печеливша реплика  Mr. Green!

# 111
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Познах  го аз...другия път Laughing Една  година   го правех  на луд, като ту бях мила, нежна и добра, ту  яхвах метлата и  му погаждах невероятни  номера с цел да го разкарам от живота си, в който, неизвестно и  до ден днешен защо, го бях допуснала hahaha Сигурно съм му изпитвала границите на търпението, знам ли... Пък той, завалийчето, колкото повече го тормозех, толкова по- упорито  ми  демонстрираше чувствата си EmbarassedНакрая, след една година  година  издевателства от моя страна, той  ми каза, че получил  предложение за работа в един недалечен град, но  че щял  да си идва  всеки път, когато може. И тогава  капитулирах- не можех да си представя, че  няма да има на  кого да мачкам фасона  за щяло и за нещяло Twisted EvilНощта преди заминаването му  я изкарахме  в рев и бърсане на  сополи hahaha Денят, в който трябваше да замине- също. Замина ден по късно, аз го изпратих  подпухнала от рев, сякаш отиваше на другия край на света Joy Да, обаче- изненада-а-а-а. Милото  вечерта  се върна и каза, че  ще пътува всеки  ден, само и само да не  се разделяме. Месец по- късно заживяхме заедно  и така- вече  седма година PeaceМежду другото, в пътуване  изкара още само няколко месеца, а после  си намери работа в нашия град. Така или иначе, колкото и да ме вбесява понякога, не съжалявам. Добре, че той прояви   волско търпение, докато ме  "ухажваше", иначе  със сигурност нямаше да сме заедно. Впооследствие  се оказа, че не си падал по кротки жени. Жената трябвало  да е като  дива котка, за да  може да държи един мъж  в напрежение hahaha Да стои под напрежение сега, като му е бил толкоз акъла Twisted Evil

# 112
  • Мнения: 636
Познавах го от дете и много го харесах. После ни запознаха официално на РД и така вече 23 години. Боже, колко са много.
Минахме през хиляди ситуации ту тъжни, но и много весели.
Но за всичките тези години разбрах, че важното е да я има тръпката. Ще я поддържам още занапред..........

Общи условия

Активация на акаунт